The Core s. r. o.
Ladice · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
500 €tržby 2021 ▼ 88 %−341 €strata 2021aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 4 945 €, výsledok hospodárenia -191 €
- 20 : tržby 4 127 €, výsledok hospodárenia -414 €
- 21 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia -341 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -547 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -548 €
The Core s. r. o. (IČO 52665194), sídlo Ladice, je v registri zapísaná od 26. 9. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci The Core
V roku 2023 mala The Core priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 294 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | — | — |
| 2021 | — | 294 € | — |
| 2020 | — | 577 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF), výkaz 2021 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ The Core
Podľa Registra právnických osôb koná za The Core 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník The Core
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mário Buday100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mário Budayod 26. 9. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok The Core
Za rok 2021 má The Core v závierke tržby 500 €, o 87,9 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −341 €. Závierky máme za 5 rokov (2019 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 4 945 €.
Výkaz ziskov a strát The Core
Najvyššie tržby: rok 2019, 4 945 €. Najnižšie: rok 2021, 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 500 € |
| 2020 | 4 127 € |
| 2019 | 4 945 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 041 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −548 € |
| 2022 | −547 € |
| 2021 | −341 € |
| 2020 | −414 € |
| 2019 | −191 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- The Core
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −68,2 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | The Core | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | −68,2 % | +3,0 % |
| 2020 | −10,0 % | +2,5 % |
| 2019 | −3,9 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha The Core
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 2 963 €, vlastné imanie 2 959 € a záväzky 4 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 2 963 € | 2 959 € | 4 € |
| 2022 | 3 511 € | 3 507 € | 4 € |
| 2021 | 4 058 € | 4 054 € | 4 € |
| 2020 | 4 561 € | 4 395 € | 166 € |
| 2019 | 5 036 € | 4 809 € | 227 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok The Core (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −548 € | 2 963 € | 2 959 € | 4 € | — | — |
| 2022 | — | −547 € | 3 511 € | 3 507 € | 4 € | — | — |
| 2021 | 500 € | −341 € | 4 058 € | 4 054 € | 4 € | 500 € | −68,2 % |
| 2020 | 4 127 € | −414 € | 4 561 € | 4 395 € | 166 € | −1 369 € | −10,0 % |
| 2019 | 4 945 € | −191 € | 5 036 € | 4 809 € | 227 € | −60 € | −3,9 % |
Riziko: zaplatí The Core?
Peniaze od štátu: The Core
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy The Core
Dátum vzniku The Core je 26. 9. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49381/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 4 945 € · majetok 5 036 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121097902 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti The Core
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
The Core v odvetví administratívne a kancelárske služby
The Core je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 35 884 € (14 998 závierok), The Core má 500 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 286 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je The Core 96. z 102.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 981 €, polovica do 35 884 €, tri štvrtiny do 112 266 €; 10 % firiem má viac než 400 684 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 117 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 981 € |
| medián | 35 884 € |
| horný kvartil | 112 266 € |
| 10 % firiem má viac než | 400 684 € |
| The Core | 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- The Core
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby The Core s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | The Core | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 40 733 € |
| 2022 | — | 39 919 € |
| 2021 | 500 € | 35 884 € |
| 2020 | 4 127 € | 34 322 € |
| 2019 | 4 945 € | 37 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| The Core | 500 € |
|---|---|
| medián okresu Zlaté Moravce | 35 538 € |
| medián kraja | 33 458 € |
| medián Slovenska | 35 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Style Secondhand and New s. r. o.Kráľovský Chlmec · tržby 1 185 € (2025)
- NDQ555 s. r. o.Malacky · tržby 1 181 € (2025)
- ManagerCloud, s. r. o.Martin · tržby 1 180 € (2025)
- STEHNO plus s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 177 € (2021)
- Magic EkoJur s. r. o.Poprad · tržby 1 177 € (2024)
- Hyposuccess s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 1 175 € (2015)
- FEGARO s. r. o.Rožňava · tržby 1 172 € (2025)
- Blackened s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 172 € (2025)
- teeriss s. r. o.Prešov · tržby 1 171 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb The Core, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo The Core: Ladice
The Core sídli na adrese Ladice 127, 951 77 Ladice, okres Zlaté Moravce. V obci Ladice je 97 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 723.
Ladice: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›
The Core: IČO, sídlo a základné údaje
The Core s. r. o. (IČO 52665194) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ladice, okres Zlaté Moravce. Dátum vzniku je 26. 9. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mário Buday. Za rok 2021 sú v závierke tržby 500 € a výsledok hospodárenia −341 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 9. 2019 |
| Obec | Ladice |
| Okres | Okres Zlaté Moravce |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) The Core s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 500 €, typická firma odvetvia 35 884 € (medián z 14 998 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zlaté Moravce ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Zlaté Moravce ›
Sieť prepojení firmy The Core
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu The Core
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu The Core
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Ladice
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ladice
the Bridge - English Language Centre, s.r.o.NEVERNET, s.r.o.Koraza s.r.o.Obec LadicePIŠTA 1 s.r.o.Všetky firmy v obci Ladice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Zlaté Moravce
A5 TM TRADE, s.r.o.LapDespro, s. r. o.LM servis sk, s.r.o.Development Building s.r.o.ENZO - stav, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.