Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Poprad · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
28 515 €tržby 2025 ▲ 72 %+22 585 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 10 822 €, výsledok hospodárenia 3 635 €
- 23 : tržby 18 375 €, výsledok hospodárenia 9 152 €
- 24 : tržby 16 552 €, výsledok hospodárenia 10 218 €
- 25 : tržby 28 515 €, výsledok hospodárenia 22 585 €
Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum (IČO 52610756) mala v roku 2025 tržby 28 515 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Podľa Registra právnických osôb koná za Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Za rok 2025 má Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum v závierke tržby 28 515 €, o 72,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 585 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 28 515 €.
Výkaz ziskov a strát Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Najvyššie tržby: rok 2025, 28 515 €. Najnižšie: rok 2022, 10 822 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 28 515 € |
| 2024 | 16 552 € |
| 2023 | 18 375 € |
| 2022 | 10 822 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 45 590 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 585 € |
| 2024 | 10 218 € |
| 2023 | 9 152 € |
| 2022 | 3 635 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +79,2 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +79,2 % | +4,6 % |
| 2024 | +61,7 % | +4,7 % |
| 2023 | +49,8 % | +4,1 % |
| 2022 | +33,6 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+72,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +72,3 % |
| 2024 | −9,9 % |
| 2023 | +69,8 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 63 432 €, vlastné imanie 63 190 € a záväzky 242 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 63 432 € | 63 190 € | 242 € |
| 2024 | 21 413 € | 21 192 € | 221 € |
| 2023 | 11 929 € | 11 475 € | 454 € |
| 2022 | 3 507 € | −8 092 € | 11 599 € |
| 2021 | 1 740 € | −9 780 € | 11 520 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 515 € | 22 585 € | 63 432 € | 63 190 € | 242 € | — | +79,2 % |
| 2024 | 16 552 € | 10 218 € | 21 413 € | 21 192 € | 221 € | — | +61,7 % |
| 2023 | 18 375 € | 9 152 € | 11 929 € | 11 475 € | 454 € | — | +49,8 % |
| 2022 | 10 822 € | 3 635 € | 3 507 € | −8 092 € | 11 599 € | — | +33,6 % |
| 2021 | — | — | 1 740 € | −9 780 € | 11 520 € | — | — |
Riziko: zaplatí Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum?
Peniaze od štátu: Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Dátum vzniku Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum je 25. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-57177
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 1 740 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121145620
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 28 515 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
- postihnutí zdravotne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum v odvetví členské organizácie
Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum má 28 515 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 1 049 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum 55. z 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum | 28 515 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 28 515 € | 9 948 € |
| 2024 | 16 552 € | 8 858 € |
| 2023 | 18 375 € | 8 796 € |
| 2022 | 10 822 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum | 28 515 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 11 468 € |
| medián kraja | 11 163 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie Sine MetuKomárno · tržby 68 135 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť sv. Kataríny Alexandrijskej, Vyšná ŠebastováVyšná Šebastová · tržby 68 014 € (2022)
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku RužomberokRužomberok · tržby 67 818 € (2025)
- OZ RETT SYNDROMHrádok · tržby 67 733 € (2025)
- Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa – redemptoristiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 67 657 € (2025)
- EdVantage n.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 67 567 € (2025)
- Rodičovské združenie pri Základnej škole Moskovská ul. 2 v Banskej BystriciBanská Bystrica · tržby 67 524 € (2025)
- BABADLO, n.o.Prešov · tržby 67 387 € (2025)
- VODNÝ SVET ZVOLENASliač · tržby 67 386 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum: Poprad
Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum sídli na adrese Vodárenská 28, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum: IČO, sídlo a základné údaje
Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum (IČO 52610756) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 25. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Jana Chomová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 28 515 € a výsledok hospodárenia +22 585 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 25. 10. 2019 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 28 515 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ayurfyzio - Fyzioterapeutické poradenské centrum
- Tendre58súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 443 zmlúv za 3 roky · 22 835 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 853 zmlúv za 3 roky · 78 124 004 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 6 413 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Poprad
Tatranské historické električkyZdruženie NÁDEJ na pomoc ľuďom s mentálnym…TARGET Academy, n.o.Automobilová orientačná súťaž klub PopradKresťanská misia - Immanuel
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.