VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Confia s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu

14 041 €tržby 2025 ▲ 6 921 %+3 144 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 041 €tržby 2025 ▲ 6 921 %
+3 144 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 245 €, výsledok hospodárenia -60 €
  2. 20 : tržby 245 €, výsledok hospodárenia -48 €
  3. 21 : tržby 1 288 €, výsledok hospodárenia 151 €
  4. 22 : tržby 416 €, výsledok hospodárenia 127 €
  5. 23 : tržby 1 464 €, výsledok hospodárenia 18 €
  6. 24 : tržby 200 €, výsledok hospodárenia -702 €
  7. 25 : tržby 14 041 €, výsledok hospodárenia 3 144 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Confia s. r. o. (IČO 52608417) mala v roku 2025 tržby 14 041 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Confia

Confia má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 271 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ Confia

Podľa Registra právnických osôb koná za Confia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník Confia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Confia
Podiely spoločníkov na vkladoch Confia Ing. Adam Hrádela 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Adam Hrádela: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Adam Hrádela100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Adam Hrádelaod 14. 10. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Confia

Za rok 2025 má Confia v závierke tržby 14 041 €, o 6 920,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 144 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 14 041 €.

Tržby 202514 tis. €▲ +6 920,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 144 €zisk
Majetok (aktíva) 202511 tis. €
Vlastné imanie 20257 631 €
Záväzky 20253 247 €29,8 % majetku
Pridaná hodnota 20253 881 €
Zisková marža 2025+22,4 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 7 rokov2 630 €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát Confia

Súvaha Confia

Všetky čísla zo závierok Confia (7 rokov)
Čísla zo závierok Confia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 041 €3 144 €10 878 €7 631 €3 247 €3 881 €+22,4 %
2024200 €−702 €4 826 €4 486 €340 €−362 €−351,0 %
20231 464 €18 €5 191 €5 188 €3 €21 €+1,2 %
2022416 €127 €5 186 €5 170 €16 €143 €+30,5 %
20211 288 €151 €5 043 €5 043 €—151 €+11,7 %
2020245 €−48 €5 104 €4 892 €212 €−25 €−19,6 %
2019245 €−60 €4 940 €4 940 €—−60 €−24,5 %

Riziko: zaplatí Confia?

Peniaze od štátu: Confia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Confia

Dátum vzniku Confia je 18. 9. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/140435/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 245 € · majetok 4 940 €
  3. Nový štatutár: Ing. Adam HrádelaKonateľ
  4. Nový spoločník: Ing. Adam HrádelaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 14 041 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Confia

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Verejné obstarávanie
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • Výkon činnosti stavebného dozoru
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Administratívne služby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Confia v odvetví zber a spracúvanie odpadu

Confia je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 103 461 € (1 009 závierok), Confia má 14 041 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 105 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Confia 55. z 58.

V odvetví v okrese Bratislava I105aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 009Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia103 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Confia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Bratislava I ›

Sídlo Confia: Bratislava - Staré Mesto

Confia sídli na adrese Cukrová 6, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví105okres Bratislava I
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Confia: IČO, sídlo a základné údaje

Confia s. r. o. (IČO 52608417) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 9. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Adam Hrádela. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 041 € a výsledok hospodárenia +3 144 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 9. 2019
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) Confia s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 041 €, typická firma odvetvia 103 461 € (medián z 1 009 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Confia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Confia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Confia

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 266 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 630 tis. €
  • Končiace zmluvy32zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
  • Výhry konkurentov112firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 58 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.21) v okrese Bratislava I

MEGASHOP SK, s.r.o.JA-KO building s. r. o.OMEGA 2003 s.r.o.GO4W s. r. o.ENVITECH GROUP, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk