Štatistiky Kompletné dáta o firme

M. J. H. Beton s.r.o.

Košúty · Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu

11 671 €tržby 2024 ▼ 62 %+3 798 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

11 671 €tržby 2024 ▼ 62 %
+3 798 €zisk 2024
  1. 19 : tržby 389 €, výsledok hospodárenia -2 959 €
  2. 20 : tržby 5 697 €, výsledok hospodárenia 217 €
  3. 21 : tržby 6 290 €, výsledok hospodárenia -4 919 €
  4. 22 : tržby 54 259 €, výsledok hospodárenia 2 410 €
  5. 23 : tržby 30 930 €, výsledok hospodárenia 1 172 €
  6. 24 : tržby 11 671 €, výsledok hospodárenia 3 798 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

M. J. H. Beton s.r.o. (IČO 52607674) mala v roku 2024 tržby 11 671 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci M. J. H. Beton

osobné náklady v roku 2024 boli 3 735 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ M. J. H. Beton

Podľa Registra právnických osôb koná za M. J. H. Beton 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Edita Dobosovákonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Spoločník M. J. H. Beton

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Edita Dobosovaspoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok M. J. H. Beton

Za rok 2024 má M. J. H. Beton v závierke tržby 11 671 €, o 62,3 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +3 798 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 54 259 €.

Tržby 202412 tis. €▼ −62,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20243 798 €zisk
Majetok (aktíva) 202416 tis. €
Vlastné imanie 20247 218 €
Záväzky 20248 365 €53,7 % majetku
Pridaná hodnota 20248 630 €
Zisková marža 2024+32,5 %medián odvetvia +3,4 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−281 €2019 až 2024

Výkaz ziskov a strát M. J. H. Beton

Súvaha M. J. H. Beton

Všetky čísla zo závierok M. J. H. Beton (6 rokov)
Čísla zo závierok M. J. H. Beton po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202411 671 €3 798 €15 583 €7 218 €8 365 €8 630 €+32,5 %
202330 930 €1 172 €11 321 €3 419 €7 902 €2 650 €+3,8 %
202254 259 €2 410 €25 528 €2 248 €23 280 €7 485 €+4,4 %
20216 290 €−4 919 €7 821 €−162 €7 983 €−3 812 €−78,2 %
20205 697 €217 €7 646 €4 757 €2 889 €1 198 €+3,8 %
2019389 €−2 959 €6 016 €4 541 €1 475 €−2 931 €−760,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí M. J. H. Beton?

Peniaze od štátu: M. J. H. Beton

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy M. J. H. Beton

Dátum vzniku M. J. H. Beton je 10. 9. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45238/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 389 € · majetok 6 016 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6, posledné tržby 11 671 €.
  4. Nový štatutár: Edita DobosováKonateľ
  5. Nový spoločník: Edita DobosovaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121090092

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti M. J. H. Beton

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

M. J. H. Beton v odvetví zber a spracúvanie odpadu

M. J. H. Beton je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 112 502 € (996 závierok), M. J. H. Beton má 11 671 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 58 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M. J. H. Beton 20. z 23.

V odvetví v okrese Galanta58aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou996Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia113 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+3,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M. J. H. Beton, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Galanta ›

Sídlo M. J. H. Beton: Košúty

M. J. H. Beton sídli na adrese 46, 925 09 Košúty, okres Galanta. V obci Košúty je 279 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 307.

Subjektov v obci Košúty279aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 307aktívnych
V tom istom odvetví58okres Galanta

Košúty: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

M. J. H. Beton: IČO, sídlo a základné údaje

M. J. H. Beton s.r.o. (IČO 52607674) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košúty, okres Galanta. Dátum vzniku je 10. 9. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Edita Dobosová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 11 671 € a výsledok hospodárenia +3 798 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832)
Základné imanie7 500 €
Vznik10. 9. 2019
ObecKošúty
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) M. J. H. Beton s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 11 671 €, typická firma odvetvia 112 502 € (medián z 996 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ARKO SK, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Košúty

ALSO TRANS s. r. o.KOCUR, s.r.o.Ts-AGRO, s.r.o.MARSTING-S, s. r. o.Strýček, s.r.o.Všetky firmy v obci Košúty ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.21) v okrese Galanta

INSA, s.r.o.Befte, s. r. o.Adami trade s. r. o.atimark s. r. o.ARP-GA, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť