ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Oleh Mylatskyi

Zaniknutý 24. 10. 2021 · Bratislava - Nové Mesto · podnikal 2020 až 2021

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Oleh Mylatskyi: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká6 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Oleh Mylatskyi (IČO 52604560), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaný od 1. 4. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Financie a závierky Oleh Mylatskyi

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Oleh MylatskyiNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Oleh Mylatskyi?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Oleh Mylatskyi z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Oleh Mylatskyi

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Oleh Mylatskyi

Dátum vzniku Oleh Mylatskyi je 1. 4. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Oleh Mylatskyi. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Začiatok podnikaniaNešpecifikovaná právna forma · Po/7598/B
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Oleh Mylatskyi v odvetví špecializované stavebné práce

Oleh Mylatskyi je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 295 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava III3 295aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Bratislava III ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Bratislava - Nové Mesto

Oleh Mylatskyi má miesto podnikania v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 402 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 952.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 402aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 952aktívnych
V tom istom odvetví3 295okres Bratislava III

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Oleh Mylatskyi: IČO, sídlo a základné údaje

Oleh Mylatskyi (IČO 52604560) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 4. 2020, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 10. 2021, po 1 roku.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoOleh Mylatskyi
Sídlo831 04 Bratislava - mestská časť Nové MestoPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vObchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel Po, vložka 7598/BRegister právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 14:57.
Registrové údaje firmy
Právna formaNešpecifikovaná právna forma
OdvetvieSK NACE 43120
Vznik1. 4. 2020
Skoršie názvyOleh Mylatskyi
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Serhii TsybulinAnatolii DavydovOleh SydorchykRuslan DynCaniapiscau s. r. o.Mykhailo HomovychOleksandr VasyletsVasyl MetenkanychBratislava - Nové Mesto v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Oleh Mylatskyi a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk