AdSales, s.r.o.
Veľké Dvorníky · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
20 354 €tržby 2025 ▲ 127 %+5 116 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 1 450 €, výsledok hospodárenia 948 €
- 20 : tržby 18 168 €, výsledok hospodárenia 11 809 €
- 21 : tržby 39 240 €, výsledok hospodárenia 10 016 €
- 22 : tržby 35 965 €, výsledok hospodárenia 8 943 €
- 23 : tržby 25 291 €, výsledok hospodárenia 16 699 €
- 24 : tržby 8 973 €, výsledok hospodárenia 3 024 €
- 25 : tržby 20 354 €, výsledok hospodárenia 5 116 €
AdSales, s.r.o. (IČO 52604250) mala v roku 2025 tržby 20 354 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AdSales
AdSales má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 973 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 973 € | — |
| 2024 | — | 4 535 € | — |
| 2023 | — | 5 693 € | — |
| 2022 | — | 5 276 € | — |
| 2021 | — | 5 415 € | — |
| 2020 | — | 268 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ AdSales
Podľa Registra právnických osôb koná za AdSales 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník AdSales
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ádám Dunai100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ádám Dunaiod 4. 9. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AdSales
Za rok 2025 má AdSales v závierke tržby 20 354 €, o 126,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 116 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 39 240 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 595 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AdSales
Najvyššie tržby: rok 2021, 39 240 €. Najnižšie: rok 2019, 1 450 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 20 354 € |
| 2024 | 8 973 € |
| 2023 | 25 291 € |
| 2022 | 35 965 € |
| 2021 | 39 240 € |
| 2020 | 18 168 € |
| 2019 | 1 450 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 56 555 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 116 € |
| 2024 | 3 024 € |
| 2023 | 16 699 € |
| 2022 | 8 943 € |
| 2021 | 10 016 € |
| 2020 | 11 809 € |
| 2019 | 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AdSales
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +25,1 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AdSales | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +25,1 % | +8,4 % |
| 2024 | +33,7 % | +4,9 % |
| 2023 | +66,0 % | +3,1 % |
| 2022 | +24,9 % | +2,7 % |
| 2021 | +25,5 % | +3,0 % |
| 2020 | +65,0 % | +2,5 % |
| 2019 | +65,4 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2025 (+126,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +126,8 % |
| 2024 | −64,5 % |
| 2023 | −29,7 % |
| 2022 | −8,3 % |
| 2021 | +116,0 % |
| 2020 | +1 153,0 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AdSales
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 62 342 €, vlastné imanie 61 556 € a záväzky 786 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 62 342 € | 61 556 € | 786 € |
| 2024 | 57 198 € | 56 439 € | 759 € |
| 2023 | 57 439 € | 53 415 € | 4 024 € |
| 2022 | 38 773 € | 36 716 € | 2 057 € |
| 2021 | 30 648 € | 27 773 € | 2 875 € |
| 2020 | 21 775 € | 17 757 € | 4 018 € |
| 2019 | 6 200 € | 5 948 € | 252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AdSales (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 354 € | 5 116 € | 62 342 € | 61 556 € | 786 € | 7 154 € | +25,1 % |
| 2024 | 8 973 € | 3 024 € | 57 198 € | 56 439 € | 759 € | 8 973 € | +33,7 % |
| 2023 | 25 291 € | 16 699 € | 57 439 € | 53 415 € | 4 024 € | 25 291 € | +66,0 % |
| 2022 | 35 965 € | 8 943 € | 38 773 € | 36 716 € | 2 057 € | 15 888 € | +24,9 % |
| 2021 | 39 240 € | 10 016 € | 30 648 € | 27 773 € | 2 875 € | 17 896 € | +25,5 % |
| 2020 | 18 168 € | 11 809 € | 21 775 € | 17 757 € | 4 018 € | 14 188 € | +65,0 % |
| 2019 | 1 450 € | 948 € | 6 200 € | 5 948 € | 252 € | 1 200 € | +65,4 % |
Riziko: zaplatí AdSales?
Peniaze od štátu: AdSales
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AdSales
Dátum vzniku AdSales je 4. 9. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45174/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 1 450 € · majetok 6 200 €
- Nový spoločník: Ádám DunaiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 20 354 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AdSales
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prenájom hnuteľných vecí
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- čistiace a upratovacie služby
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
AdSales v odvetví administratívne a kancelárske služby
AdSales je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), AdSales má 20 354 €, čo je 48 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 746 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AdSales 452. z 689.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| AdSales | 20 354 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AdSales
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AdSales s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AdSales | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 20 354 € | 42 000 € |
| 2024 | 8 973 € | 39 510 € |
| 2023 | 25 291 € | 40 736 € |
| 2022 | 35 965 € | 39 924 € |
| 2021 | 39 240 € | 35 891 € |
| 2020 | 18 168 € | 34 323 € |
| 2019 | 1 450 € | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AdSales | 20 354 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 36 780 € |
| medián kraja | 39 700 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BodyShape s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 869 € (2019)
- R&J Company, s.r.o.Trnava · tržby 44 863 € (2025)
- Svätá Filoména - liturgická predajňa s. r. o.Žilina · tržby 44 858 € (2025)
- PHI PHI s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 848 € (2025)
- Markus Agency s. r. o.Trnovec nad Váhom · tržby 44 843 € (2025)
- DAMINIMA, s. r. o.Ružomberok · tržby 44 841 € (2025)
- PEJATO s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 840 € (2025)
- Flow lightly s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 840 € (2025)
- TopDex s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 840 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AdSales, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo AdSales: Veľké Dvorníky
AdSales sídli na adrese Agátová 549/23, 929 01 Veľké Dvorníky, okres Dunajská Streda. V obci Veľké Dvorníky je 277 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Veľké Dvorníky: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
AdSales: IČO, sídlo a základné údaje
AdSales, s.r.o. (IČO 52604250) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Dvorníky, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 4. 9. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ádám Dunai. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 354 € a výsledok hospodárenia +5 116 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 9. 2019 |
| Obec | Veľké Dvorníky |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 595 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) AdSales, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 354 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy AdSales
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AdSales
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AdSales
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Veľké Dvorníkytypický nepokrytý dopyt 89 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 913 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľké Dvorníky
Outletic s.r.o.MVP, s. r. o.NUTRICON s.r.o.MYWAY Int. s.r.o.CAT Systems, s.r.o.Všetky firmy v obci Veľké Dvorníky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Dunajská Streda
Dobre Dobre, s.r.o.LARA Invest, s. r. o.Garo & Co., s.r.o.Plastmetalsk, s. r. o.Dunaj Projekty, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.