BOTINO, s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
2 410 144 €tržby 2023 ▲ 287 %+4 395 €zisk 2023aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -199 €
- 20 : tržby 110 €, výsledok hospodárenia 47 €
- 21 : tržby 12 550 €, výsledok hospodárenia -213 €
- 22 : tržby 623 209 €, výsledok hospodárenia -15 007 €
- 23 : tržby 2 410 144 €, výsledok hospodárenia 4 395 €
BOTINO, s. r. o. (IČO 52576744), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 5. 10. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ BOTINO
Podľa Registra právnických osôb koná za BOTINO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník BOTINO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok BOTINO
Za rok 2023 má BOTINO v závierke tržby 2 410 144 €, o 286,7 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +4 395 €. Závierky máme za 5 rokov (2019 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2023: 2 410 144 €.
Výkaz ziskov a strát BOTINO
Najvyššie tržby: rok 2023, 2 410 144 €. Najnižšie: rok 2020, 110 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 2 410 144 € |
| 2022 | 623 209 € |
| 2021 | 12 550 € |
| 2020 | 110 € |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −10 977 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 4 395 € |
| 2022 | −15 007 € |
| 2021 | −213 € |
| 2020 | 47 € |
| 2019 | −199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BOTINO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +4,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BOTINO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | +0,2 % | +4,8 % |
| 2022 | −2,4 % | +4,2 % |
| 2021 | −1,7 % | +4,7 % |
| 2020 | +42,7 % | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BOTINO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 1 178 289 €, vlastné imanie −5 977 € a záväzky 1 184 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 1 178 289 € | −5 977 € | 1 184 266 € |
| 2022 | 137 320 € | −10 372 € | 147 692 € |
| 2021 | 5 625 € | 4 635 € | 990 € |
| 2020 | 4 848 € | 4 848 € | — |
| 2019 | 4 801 € | 4 801 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BOTINO (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2 410 144 € | 4 395 € | 1 178 289 € | −5 977 € | 1 184 266 € | 6 241 € | +0,2 % |
| 2022 | 623 209 € | −15 007 € | 137 320 € | −10 372 € | 147 692 € | 8 257 € | −2,4 % |
| 2021 | 12 550 € | −213 € | 5 625 € | 4 635 € | 990 € | 60 € | −1,7 % |
| 2020 | 110 € | 47 € | 4 848 € | 4 848 € | — | 110 € | +42,7 % |
| 2019 | — | −199 € | 4 801 € | 4 801 € | — | −199 € | — |
Riziko: zaplatí BOTINO?
Peniaze od štátu: BOTINO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BOTINO
Dátum vzniku BOTINO je 5. 10. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/149869/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 4 801 €
- Nový štatutár: Lubej RokKonateľ
- Nový spoločník: Lubej RokSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BOTINO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie akonštruovanie elektrických zariadení
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom hnuteľných vecí
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Čistiace a upratovacie služby
- Sťahovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Faktoring a forfaiting
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
BOTINO v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
BOTINO je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 550 € (12 436 závierok), BOTINO má 2 410 144 €, čo je 58-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BOTINO 89. z 1 946.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 540 €, polovica do 41 550 €, tri štvrtiny do 120 679 €; 10 % firiem má viac než 412 119 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 838 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 540 € |
| medián | 41 550 € |
| horný kvartil | 120 679 € |
| 10 % firiem má viac než | 412 119 € |
| BOTINO | 2 410 144 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BOTINO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BOTINO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BOTINO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 2 410 144 € | 41 550 € |
| 2022 | 623 209 € | 40 571 € |
| 2021 | 12 550 € | 38 017 € |
| 2020 | 110 € | 36 000 € |
| 2019 | — | 38 633 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| BOTINO | 2 410 144 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 768 € |
| medián kraja | 44 373 € |
| medián Slovenska | 41 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Slovexperta, s.r.o.Žilina · tržby 5 892 842 € (2025)
- Copler, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 5 877 013 € (2021)
- The SPOT s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 835 233 € (2025)
- Tehelné, a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 834 476 € (2025)
- SGS Slovakia spol. s r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 5 759 648 € (2025)
- BID TRADE s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 743 993 € (2014)
- Merate s.r.o.Kežmarok · tržby 5 738 538 € (2025)
- MOLIX, SENitrianske Hrnčiarovce · tržby 5 681 623 € (2025)
- Boels Slovensko s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 659 955 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BOTINO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo BOTINO: Bratislava - Staré Mesto
BOTINO sídli na adrese Zámocká 3, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 371 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
BOTINO: IČO, sídlo a základné údaje
BOTINO, s. r. o. (IČO 52576744) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 5. 10. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Lubej Rok. Za rok 2023 sú v závierke tržby 2 410 144 € a výsledok hospodárenia +4 395 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 10. 2019 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) BOTINO, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2023 mala 2 410 144 €, typická firma odvetvia 41 550 €, čo je 58-násobok mediánu (medián z 12 436 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy BOTINO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BOTINO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BOTINO
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I
Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.