pastry, s. r. o.
Žilina · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
33 378 €tržby 2025 ▼ 49 %−2 324 €strata 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 30 368 €, výsledok hospodárenia -2 312 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 39 614 €, výsledok hospodárenia -1 529 €
- 23 : tržby 29 157 €, výsledok hospodárenia 4 635 €
- 24 : tržby 65 441 €, výsledok hospodárenia 3 459 €
- 25 : tržby 33 378 €, výsledok hospodárenia -2 324 €
pastry, s. r. o. (IČO 52574598) mala v roku 2025 tržby 33 378 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci pastry
osobné náklady v roku 2025 boli 644 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 644 € | — |
| 2024 | — | 479 € | — |
| 2023 | — | 576 € | — |
| 2022 | — | 938 € | — |
| 2019 | — | 655 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ pastry
Podľa Registra právnických osôb koná za pastry 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník pastry
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok pastry
Za rok 2025 má pastry v závierke tržby 33 378 €, o 49,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 324 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 65 441 €.
Výkaz ziskov a strát pastry
Najvyššie tržby: rok 2024, 65 441 €. Najnižšie: rok 2023, 29 157 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 33 378 € |
| 2024 | 65 441 € |
| 2023 | 29 157 € |
| 2022 | 39 614 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 30 368 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 929 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 324 € |
| 2024 | 3 459 € |
| 2023 | 4 635 € |
| 2022 | −1 529 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | −2 312 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- pastry
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,0 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | pastry | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −7,0 % | +8,4 % |
| 2024 | +5,3 % | +4,9 % |
| 2023 | +15,9 % | +3,1 % |
| 2022 | −3,9 % | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | −7,6 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+124,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −49,0 % |
| 2024 | +124,4 % |
| 2023 | −26,4 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha pastry
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 535 €, vlastné imanie 6 929 € a záväzky 10 606 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 535 € | 6 929 € | 10 606 € |
| 2024 | 16 556 € | 9 253 € | 7 303 € |
| 2023 | 5 854 € | 5 794 € | 60 € |
| 2022 | 1 155 € | 1 159 € | −4 € |
| 2021 | 2 697 € | 2 688 € | 9 € |
| 2020 | 2 697 € | 2 688 € | 9 € |
| 2019 | 3 032 € | 2 688 € | 344 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok pastry (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 378 € | −2 324 € | 17 535 € | 6 929 € | 10 606 € | −184 € | −7,0 % |
| 2024 | 65 441 € | 3 459 € | 16 556 € | 9 253 € | 7 303 € | 5 697 € | +5,3 % |
| 2023 | 29 157 € | 4 635 € | 5 854 € | 5 794 € | 60 € | 5 716 € | +15,9 % |
| 2022 | 39 614 € | −1 529 € | 1 155 € | 1 159 € | −4 € | −261 € | −3,9 % |
| 2021 | — | 0 € | 2 697 € | 2 688 € | 9 € | — | — |
| 2020 | — | — | 2 697 € | 2 688 € | 9 € | — | — |
| 2019 | 30 368 € | −2 312 € | 3 032 € | 2 688 € | 344 € | −1 582 € | −7,6 % |
Riziko: zaplatí pastry?
Peniaze od štátu: pastry
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy pastry
Dátum vzniku pastry je 13. 8. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/72911/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 30 368 € · majetok 3 032 €
- Nový spoločník: Michal HulinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121078267
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 33 378 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti pastry
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
pastry v odvetví administratívne a kancelárske služby
pastry je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), pastry má 33 378 €, čo je 79 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 2 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je pastry 526. z 902.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| pastry | 33 378 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- pastry
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby pastry s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | pastry | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 33 378 € | 42 000 € |
| 2024 | 65 441 € | 39 510 € |
| 2023 | 29 157 € | 40 736 € |
| 2022 | 39 614 € | 39 924 € |
| 2021 | — | 35 891 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
| 2019 | 30 368 € | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| pastry | 33 378 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 43 841 € |
| medián kraja | 41 474 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Syns, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 480 € (2025)
- Real Finder s. r. o.Nitra · tržby 78 459 € (2025)
- PATRINO s. r. o.Skalica · tržby 78 451 € (2025)
- dvenatri s.r.o.Slovenský Grob · tržby 78 450 € (2023)
- Proceo Solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 432 € (2025)
- DS ELTEKON, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 78 419 € (2025)
- Sport Lovers, s.r.o.Sereď · tržby 78 419 € (2025)
- MrPanda ZA s. r. o.Žilina · tržby 78 406 € (2025)
- kvedo, s.r.o.Nitra · tržby 78 398 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb pastry, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo pastry: Žilina
pastry sídli na adrese Puškinova 2182/3, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
pastry: IČO, sídlo a základné údaje
pastry, s. r. o. (IČO 52574598) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 13. 8. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Michal Hulin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 378 € a výsledok hospodárenia −2 324 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 8. 2019 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) pastry, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 378 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy pastry
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu pastry
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu pastry
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 913 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Žilina
Westoil s.r.o.NPR Construction SK, s. r. o.Lekáreň POHODA s. r. o.P.D.Performance, s. r. o.Inžinierske stavby a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.