VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

VERBINA, o.z.

Bratislava - Ružinov · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

156 493 €tržby 2025 ▲ 8 %−4 505 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

156 493 €tržby 2025 ▲ 8 %
−4 505 €strata 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 772 €
  2. 22 : tržby 32 212 €, výsledok hospodárenia 702 €
  3. 23 : tržby 112 726 €, výsledok hospodárenia 22 216 €
  4. 24 : tržby 145 081 €, výsledok hospodárenia 3 543 €
  5. 25 : tržby 156 493 €, výsledok hospodárenia -4 505 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

VERBINA, o.z. (IČO 52570622) mala v roku 2025 tržby 156 493 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár VERBINA

Podľa Registra právnických osôb koná za VERBINA 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok VERBINA

Za rok 2025 má VERBINA v závierke tržby 156 493 €, o 7,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 505 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 156 493 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 439 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025156 tis. €▲ +7,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−4 505 €strata
Majetok (aktíva) 202527 tis. €
Vlastné imanie 202523 tis. €
Záväzky 20253 917 €14,4 % majetku
Zisková marža 2025−2,9 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov16 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov439 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát VERBINA

Súvaha VERBINA

Všetky čísla zo závierok VERBINA (5 rokov)
Čísla zo závierok VERBINA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025156 493 €−4 505 €27 225 €23 308 €3 917 €—−2,9 %
2024145 081 €3 543 €21 950 €24 813 €−2 863 €—+2,4 %
2023112 726 €22 216 €24 596 €21 270 €3 326 €—+19,7 %
202232 212 €702 €8 151 €−947 €9 097 €—+2,2 %
2021—−5 772 €12 961 €−1 649 €14 610 €——

Riziko: zaplatí VERBINA?

VERBINA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom VERBINA v objeme 60 000 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu umenia: 40 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv60 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202425. 9. 2024

História firmy VERBINA

Dátum vzniku VERBINA je 11. 9. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-57046
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 12 961 €
  3. Nový štatutár: Ivan MihaleIný štatutárny orgán
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad na ochranu osobných údajov SR, hodnota zmluvy 5 000 €. Firma vznikla 11. 9. 2019.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 156 493 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VERBINA

  • IT, PC
  • médiá

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

VERBINA v odvetví členské organizácie

VERBINA je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), VERBINA má 156 493 €, čo je 16-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 3 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VERBINA 47. z 454.

V odvetví v okrese Bratislava II3 375aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VERBINA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo VERBINA: Bratislava - Ružinov

VERBINA sídli na adrese Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 1 279 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 869aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví3 375okres Bratislava II
Na tej istej adrese1 279aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

VERBINA: IČO, sídlo a základné údaje

VERBINA, o.z. (IČO 52570622) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 9. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ivan Mihale. Za rok 2025 sú v závierke tržby 156 493 € a výsledok hospodárenia −4 505 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik11. 9. 2019
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov439 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) VERBINA, o.z. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 156 493 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 16-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy VERBINA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VERBINA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu VERBINA

  • Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

AMOL Consult s. r. o.Three o´ clock flower a. s.Yameson a. s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava II

Slovenská legálna metrológia, n. o.ČLOVEČINA, občianske združenieDOMUS BENE - DOM DOBRA, o.z.Detské centrum DostojevskéhoAngličtina - ZŠ Ostredková

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk