VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MIDA Solutions, s. r. o.

Bratislava - Vrakuňa · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

45 100 €tržby 2024 ▲ 17 %+1 989 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

45 100 €tržby 2024 ▲ 17 %
+1 989 €zisk 2024
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -258 €
  2. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 21 : tržby 15 264 €, výsledok hospodárenia 343 €
  4. 22 : tržby 30 072 €, výsledok hospodárenia 934 €
  5. 23 : tržby 38 394 €, výsledok hospodárenia 1 117 €
  6. 24 : tržby 45 100 €, výsledok hospodárenia 1 989 €
  7. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 793 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MIDA Solutions, s. r. o. (IČO 52570134) mala v roku 2024 tržby 45 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MIDA Solutions

V roku 2025 mala MIDA Solutions priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia MIDA Solutions

Podľa Registra právnických osôb konajú za MIDA Solutions 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci MIDA Solutions

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MIDA Solutions
Podiely spoločníkov na vkladoch MIDA Solutions Bc. Daniel Miklóš 50,0 %, Milan Žoldák 50,0 %. Spolu 5 000 €. Bc. Daniel Miklóš: 2 500 €, 50,0 %Milan Žoldák: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Bc. Daniel Miklóš50,0 %
  • Milan Žoldák50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bc. Daniel Miklóšod 24. 10. 2019 2 500 €50,0 %
Milan Žoldákod 28. 1. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MIDA Solutions

Za rok 2024 má MIDA Solutions v závierke tržby 45 100 €, o 17,5 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 989 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 45 100 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202445 tis. €▲ +17,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20241 989 €zisk
Majetok (aktíva) 202520 tis. €
Vlastné imanie 20257 331 €
Záväzky 202513 tis. €63,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025−484 €
Zisková marža 2024+4,4 %medián odvetvia +6,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov2 332 €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MIDA Solutions

Súvaha MIDA Solutions

Všetky čísla zo závierok MIDA Solutions (7 rokov)
Čísla zo závierok MIDA Solutions po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 793 €20 215 €7 331 €12 884 €−484 €—
202445 100 €1 989 €30 477 €9 124 €21 353 €3 659 €+4,4 %
202338 394 €1 117 €17 978 €7 136 €10 842 €3 013 €+2,9 %
202230 072 €934 €7 736 €6 020 €1 716 €1 332 €+3,1 %
202115 264 €343 €6 342 €5 086 €1 256 €614 €+2,2 %
2020——4 742 €4 742 €———
2019—−258 €4 742 €4 742 €—−258 €—

Riziko: zaplatí MIDA Solutions?

Peniaze od štátu: MIDA Solutions

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MIDA Solutions

Dátum vzniku MIDA Solutions je 24. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/141186/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 4 742 €
  3. Nový spoločník: Bc. Daniel MiklóšSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový spoločník: Milan ŽoldákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121136193
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MIDA Solutions

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Fotografické služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Faktoring a forfaiting
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetk
  • Informačná činnosť
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobcho
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

MIDA Solutions v odvetví film, video a hudba

MIDA Solutions je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 38 168 € (1 808 závierok), MIDA Solutions má 45 100 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 499 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIDA Solutions 127. z 256.

V odvetví v okrese Bratislava II499aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 808Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIDA Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II ›

Sídlo MIDA Solutions: Bratislava - Vrakuňa

MIDA Solutions sídli na adrese Rebarborová 1/B, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 258 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Vrakuňa5 258aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví499okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

MIDA Solutions: IČO, sídlo a základné údaje

MIDA Solutions, s. r. o. (IČO 52570134) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Bc. Daniel Miklóš a Milan Žoldák. Za rok 2024 sú v závierke tržby 45 100 € a výsledok hospodárenia +1 989 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePodporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 10. 2019
ObecBratislava - Vrakuňa
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) MIDA Solutions, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 45 100 €, typická firma odvetvia 38 168 € (medián z 1 808 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy MIDA Solutions

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MIDA Solutions

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MIDA Solutions

  • Tendre97súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy82zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov408firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

A-Z service slovakia s.r.o.Mplus servis, s. r. o.FLORABEL s. r. o.Maďarské fórumŽoldák s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa

GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Bratislava II

NOISE ARTILLERY s. r. o.MAGIC VOICE, s.r.o.OpenWay, s. r. o.ECO-DOMOV s.r.o.Naures s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk