VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FRC Agro s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk

FRC Agro s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu7 rokov
zmluvy so štátom0

FRC Agro s. r. o. (IČO 52557472), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 14. 8. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FRC Agro

V roku 2024 mala FRC Agro priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia FRC Agro

Podľa Registra právnických osôb konajú za FRC Agro 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci FRC Agro

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch FRC Agro
Podiely spoločníkov na vkladoch FRC Agro Ing. Tomáš Marek 50,0 %, Mgr. Juraj Krátky 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Tomáš Marek: 2 500 €, 50,0 %Mgr. Juraj Krátky: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Tomáš Marek50,0 %
  • Mgr. Juraj Krátky50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Tomáš Marekod 10. 3. 2020 2 500 €50,0 %
Mgr. Juraj Krátkyod 10. 3. 2020 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok FRC Agro

Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20245 000 €
Vlastné imanie 20244 660 €
Záväzky 2024340 €6,8 % majetku
Súčet výsledkov za 6 rokov−538 €2019 až 2024

Výkaz ziskov a strát FRC Agro

Súvaha FRC Agro

Všetky čísla zo závierok FRC Agro (6 rokov)
Čísla zo závierok FRC Agro po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−340 €5 000 €4 660 €340 €——
2023—−8 €5 000 €4 992 €8 €——
2022—−127 €5 000 €4 810 €190 €——
2021—−63 €5 002 €4 937 €65 €——
2020——5 000 €5 000 €———
2019——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí FRC Agro?

Peniaze od štátu: FRC Agro

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FRC Agro

Dátum vzniku FRC Agro je 14. 8. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: FREYSTEINN s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/139609/B
  2. Nový štatutár: Ing. Tomáš MarekKonateľ
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým FREYSTEINN s. r. o., odvtedy FRC Agro s. r. o.
  5. Nový spoločník: Ing. Tomáš MarekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Mgr. Juraj KrátkySpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FRC Agro

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba kŕmnych zmesí
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

FRC Agro v odvetví administratívne a kancelárske služby

FRC Agro je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 285 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava I5 285aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo FRC Agro: Bratislava - Staré Mesto

FRC Agro sídli na adrese Gorkého 3, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 239 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví5 285okres Bratislava I
Na tej istej adrese239aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

FRC Agro: IČO, sídlo a základné údaje

FRC Agro s. r. o. (IČO 52557472) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 8. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Ing. Tomáš Marek a Mgr. Juraj Krátky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 8. 2019
Skoršie názvyFREYSTEINN s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy FRC Agro

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FRC Agro

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FRC Agro

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Creative Asset Management s.r.o.Creative Wealth Management s. r. o.FRC Assets s. r. o.FRC Investments s. r. o.Fundraise Capital s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I

FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk