M-FIRE s.r.o.
Budmerice · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.
119 259 €tržby 2025 ▲ 266 %+15 100 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -57 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -79 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -83 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -83 €
- 23 : tržby 510 €, výsledok hospodárenia -4 772 €
- 24 : tržby 32 580 €, výsledok hospodárenia -1 057 €
- 25 : tržby 119 259 €, výsledok hospodárenia 15 100 €
M-FIRE s.r.o. (IČO 52540260) mala v roku 2025 tržby 119 259 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci M-FIRE
V roku 2025 mala M-FIRE priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia M-FIRE
Podľa Registra právnických osôb konajú za M-FIRE 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci M-FIRE
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Miroslava Minaričová33,3 %
- Lukáš Minarič33,3 %
- Peter Minarič33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Miroslava Minaričováod 6. 4. 2023 | 1 667 € | 33,3 % |
| Lukáš Minaričod 6. 4. 2023 | 1 667 € | 33,3 % |
| Peter Minaričod 6. 4. 2023 | 1 667 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok M-FIRE
Za rok 2025 má M-FIRE v závierke tržby 119 259 €, o 266,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 100 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 119 259 €.
Výkaz ziskov a strát M-FIRE
Najvyššie tržby: rok 2025, 119 259 €. Najnižšie: rok 2023, 510 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 119 259 € |
| 2024 | 32 580 € |
| 2023 | 510 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 6 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 8 969 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 15 100 € |
| 2024 | −1 057 € |
| 2023 | −4 772 € |
| 2022 | −83 € |
| 2021 | −83 € |
| 2020 | −79 € |
| 2019 | −57 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- M-FIRE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,7 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | M-FIRE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,7 % | +2,6 % |
| 2024 | −3,2 % | +2,2 % |
| 2023 | — | +1,3 % |
| 2022 | — | +0,7 % |
| 2021 | — | +0,5 % |
| 2020 | — | +0,5 % |
| 2019 | — | +0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha M-FIRE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 44 243 €, vlastné imanie 13 969 € a záväzky 30 274 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 243 € | 13 969 € | 30 274 € |
| 2024 | 23 377 € | −1 131 € | 24 508 € |
| 2023 | 6 776 € | −74 € | 6 850 € |
| 2022 | 6 698 € | 4 698 € | 2 000 € |
| 2021 | 6 781 € | 4 781 € | 2 000 € |
| 2020 | 6 864 € | 4 864 € | 2 000 € |
| 2019 | 6 943 € | 4 943 € | 2 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok M-FIRE (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119 259 € | 15 100 € | 44 243 € | 13 969 € | 30 274 € | 20 808 € | +12,7 % |
| 2024 | 32 580 € | −1 057 € | 23 377 € | −1 131 € | 24 508 € | −222 € | −3,2 % |
| 2023 | 510 € | −4 772 € | 6 776 € | −74 € | 6 850 € | −2 185 € | −935,7 % |
| 2022 | — | −83 € | 6 698 € | 4 698 € | 2 000 € | — | — |
| 2021 | — | −83 € | 6 781 € | 4 781 € | 2 000 € | — | — |
| 2020 | — | −79 € | 6 864 € | 4 864 € | 2 000 € | — | — |
| 2019 | — | −57 € | 6 943 € | 4 943 € | 2 000 € | −22 € | — |
Riziko: zaplatí M-FIRE?
Peniaze od štátu: M-FIRE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy M-FIRE
Dátum vzniku M-FIRE je 26. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/139226/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 6 943 €
- Nový spoločník: Lukáš MinaričSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Miroslava MinaričováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Miroslava MinaričováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121060172
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 119 259 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti M-FIRE
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie výdajne stravy
- výroba potravinárskych výrobkov
- ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- faktoring a forfaiting
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- nákladná cestná doprava vykonávaná s vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- sťahovacie služby
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- čistiace a upratovacie služby
- administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
M-FIRE v odvetví výroba potravín
M-FIRE je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 611 € (2 787 závierok), M-FIRE má 119 259 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 98 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M-FIRE 12. z 39.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 590 €, polovica do 82 611 €, tri štvrtiny do 420 480 €; 10 % firiem má viac než 1 768 189 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 984 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 590 € |
| medián | 82 611 € |
| horný kvartil | 420 480 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 768 189 € |
| M-FIRE | 119 259 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- M-FIRE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby M-FIRE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | M-FIRE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 119 259 € | 82 611 € |
| 2024 | 32 580 € | 73 589 € |
| 2023 | 510 € | 69 410 € |
| 2022 | — | 67 669 € |
| 2021 | — | 59 879 € |
| 2020 | — | 62 663 € |
| 2019 | — | 65 320 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| M-FIRE | 119 259 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 59 712 € |
| medián kraja | 55 854 € |
| medián Slovenska | 82 611 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TIGERNUT GROUP s. r. o.Hlohovec · tržby 275 120 € (2025)
- VAMP CAKE s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 083 € (2025)
- Lemitas s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 272 799 € (2025)
- SoleGutta s.r.o.Kolárovo · tržby 272 357 € (2025)
- KB HOLZ, spol. s r.o.Stráža · tržby 272 088 € (2025)
- Enta, s.r.o.Horná Potôň · tržby 272 044 € (2025)
- GuBo Trade s. r. o.Humenné · tržby 271 799 € (2025)
- CENO s.r.o.Jelka · tržby 271 563 € (2025)
- Apetite s. r. o.Banská Bystrica · tržby 271 557 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M-FIRE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo M-FIRE: Budmerice
M-FIRE sídli na adrese Budmerice 433, 900 86 Budmerice, okres Pezinok. V obci Budmerice je 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500.
Budmerice: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
M-FIRE: IČO, sídlo a základné údaje
M-FIRE s.r.o. (IČO 52540260) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Budmerice, okres Pezinok. Dátum vzniku je 26. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Peter Minarič, Ing. Miroslava Minaričová a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 119 259 € a výsledok hospodárenia +15 100 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089) |
| Základné imanie | 5 001 € |
| Vznik | 26. 7. 2019 |
| Obec | Budmerice |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) M-FIRE s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 119 259 €, typická firma odvetvia 82 611 € (medián z 2 787 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy M-FIRE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu M-FIRE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu M-FIRE
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 176 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Budmericetypický nepokrytý dopyt 192 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen275 zmlúv za 3 roky · 6 841 771 € · naposledy 14. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra52 zmlúv za 3 roky · 456 451 € · naposledy 9. 12. 2025Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.37 zmlúv za 3 roky · 45 677 € · naposledy 31. 8. 2026 Všetkých 375 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KRBEX, s. r. o.Claria s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Budmerice
MACH HYDINA BUDMERICE, s.r.o.Poľnohospodárske družstvo BudmericeObecné služby Budmerice s. r. o.AGROFARMA BUDMERICE, s.r.o.Ecobiomg, s. r. o.Všetky firmy v obci Budmerice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Pezinok
SIBAX s. r. o.Luigii s.r.o.Alex & Arthur, s r. o.Vultus Medica s. r. o.Lajk, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.