Band-L Mont s. r. o.
Rabčice · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
909 942 €tržby 2025 ▼ 5 %−35 306 €strata 2025aktívna 7 rokov5 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 46 182 €, výsledok hospodárenia 672 €
- 20 : tržby 120 817 €, výsledok hospodárenia 736 €
- 21 : tržby 236 009 €, výsledok hospodárenia 15 893 €
- 22 : tržby 658 443 €, výsledok hospodárenia 27 173 €
- 23 : tržby 862 053 €, výsledok hospodárenia 68 630 €
- 24 : tržby 961 656 €, výsledok hospodárenia 41 265 €
- 25 : tržby 909 942 €, výsledok hospodárenia -35 306 €
Band-L Mont s. r. o. (IČO 52526330) mala v roku 2025 tržby 909 942 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Band-L Mont
V roku 2025 mala Band-L Mont priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 67 964 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 832 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Námestovo bola v roku 2025 1 491 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 67 964 € | — |
| 2024 | 7 | 109 656 € | — |
| 2023 | 4 | 52 333 € | — |
| 2022 | 4 | 55 829 € | — |
| 2021 | 2 | 20 108 € | — |
| 2020 | 2 | 18 469 € | — |
| 2019 | — | 4 774 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Band-L Mont, odhad zo závierky832 €
- Priemyselná výroba v okrese Námestovo1 491 €
- Všetky odvetvia v okrese Námestovo1 469 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Band-L Mont
Podľa Registra právnických osôb koná za Band-L Mont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Band-L Mont
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lukáš Bandík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Bandíkod 13. 7. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Band-L Mont
Za rok 2025 má Band-L Mont v závierke tržby 909 942 €, o 5,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −35 306 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 961 656 €.
Výkaz ziskov a strát Band-L Mont
Najvyššie tržby: rok 2024, 961 656 €. Najnižšie: rok 2019, 46 182 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 909 942 € |
| 2024 | 961 656 € |
| 2023 | 862 053 € |
| 2022 | 658 443 € |
| 2021 | 236 009 € |
| 2020 | 120 817 € |
| 2019 | 46 182 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 119 063 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −35 306 € |
| 2024 | 41 265 € |
| 2023 | 68 630 € |
| 2022 | 27 173 € |
| 2021 | 15 893 € |
| 2020 | 736 € |
| 2019 | 672 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Band-L Mont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,9 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Band-L Mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −3,9 % | +4,0 % |
| 2024 | +4,3 % | +3,1 % |
| 2023 | +8,0 % | +2,4 % |
| 2022 | +4,1 % | +2,4 % |
| 2021 | +6,7 % | +2,3 % |
| 2020 | +0,6 % | +1,9 % |
| 2019 | +1,5 % | +2,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+179,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,4 % |
| 2024 | +11,6 % |
| 2023 | +30,9 % |
| 2022 | +179,0 % |
| 2021 | +95,3 % |
| 2020 | +161,6 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Band-L Mont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 170 078 €, vlastné imanie 69 336 € a záväzky 100 742 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 170 078 € | 69 336 € | 100 742 € |
| 2024 | 211 698 € | 115 395 € | 96 303 € |
| 2023 | 241 424 € | 74 130 € | 167 294 € |
| 2022 | 166 552 € | 32 673 € | 133 879 € |
| 2021 | 93 604 € | 22 301 € | 71 303 € |
| 2020 | 59 498 € | 6 409 € | 53 089 € |
| 2019 | 26 802 € | 5 672 € | 21 130 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Band-L Mont (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 909 942 € | −35 306 € | 170 078 € | 69 336 € | 100 742 € | 63 155 € | −3,9 % |
| 2024 | 961 656 € | 41 265 € | 211 698 € | 115 395 € | 96 303 € | 179 059 € | +4,3 % |
| 2023 | 862 053 € | 68 630 € | 241 424 € | 74 130 € | 167 294 € | 157 880 € | +8,0 % |
| 2022 | 658 443 € | 27 173 € | 166 552 € | 32 673 € | 133 879 € | 100 248 € | +4,1 % |
| 2021 | 236 009 € | 15 893 € | 93 604 € | 22 301 € | 71 303 € | 52 474 € | +6,7 % |
| 2020 | 120 817 € | 736 € | 59 498 € | 6 409 € | 53 089 € | 20 748 € | +0,6 % |
| 2019 | 46 182 € | 672 € | 26 802 € | 5 672 € | 21 130 € | 6 034 € | +1,5 % |
Riziko: zaplatí Band-L Mont?
Band-L Mont a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Band-L Mont z roku 2020.
História firmy Band-L Mont
Dátum vzniku Band-L Mont je 13. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/72735/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121072173
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 46 182 € · majetok 26 802 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo. Firma vznikla 13. 7. 2019.
- Nový spoločník: Lukáš BandíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 909 942 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Band-L Mont
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane pripojeného vozidla
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Band-L Mont v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Band-L Mont je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), Band-L Mont má 909 942 €, čo je 9,0-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 841 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Band-L Mont 22. z 96.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| Band-L Mont | 909 942 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Band-L Mont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Band-L Mont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Band-L Mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 909 942 € | 101 380 € |
| 2024 | 961 656 € | 107 560 € |
| 2023 | 862 053 € | 108 914 € |
| 2022 | 658 443 € | 110 901 € |
| 2021 | 236 009 € | 107 902 € |
| 2020 | 120 817 € | 98 544 € |
| 2019 | 46 182 € | 117 881 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Band-L Mont | 909 942 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 169 699 € |
| medián kraja | 130 146 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CIREX SK s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 2 245 018 € (2025)
- Weldline s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 2 243 291 € (2025)
- Stavebniny Techno, s. r. o.Novoť · tržby 2 237 595 € (2025)
- Peseki s. r. o.Vráble · tržby 2 228 128 € (2025)
- SKL Cuting, s.r.o.Pôtor · tržby 2 227 183 € (2025)
- FEMS spol.s r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 2 227 080 € (2025)
- PROGRESS PRESS COMPANY LIMITED s.r.o. v konkurzeNitra · tržby 2 223 662 € (2022)
- CEFA s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 2 214 154 € (2025)
- Visuall s.r.o.Valaská · tržby 2 208 842 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Band-L Mont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Band-L Mont: Rabčice
Band-L Mont sídli na adrese Rabčice 679, 029 45 Rabčice, okres Námestovo. V obci Rabčice je 500 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.
Rabčice: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
Band-L Mont: IČO, sídlo a základné údaje
Band-L Mont s. r. o. (IČO 52526330) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rabčice, okres Námestovo. Dátum vzniku je 13. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Lukáš Bandík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 909 942 € a výsledok hospodárenia −35 306 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 7. 2019 |
| Obec | Rabčice |
| Okres | Okres Námestovo |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Band-L Mont s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 909 942 €, typická firma odvetvia 101 380 €, čo je 9,0-násobok mediánu (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy Band-L Mont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Band-L Mont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Band-L Mont
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Rabčicetypický nepokrytý dopyt 140 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 507 206 € · naposledy 14. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 794 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Rabčice
Trade Lastak s.r.o.LGS Build together, s.r.o.MAKASY s. r. o.LasFit s.r.o.PEMA Services s. r. o.Všetky firmy v obci Rabčice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Námestovo
K.V.N.-NOVOŤ, spol. s r.o.GORBAU, s.r.o.KOVOZ SK s. r. o.PM Stahl s.r.o.DISTING line, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.