CH3 s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
23 089 €tržby 2022 ▼ 48 %−3 543 €strata 2022aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 6 180 €, výsledok hospodárenia 6 €
- 20 : tržby 22 738 €, výsledok hospodárenia 80 €
- 21 : tržby 44 639 €, výsledok hospodárenia -2 376 €
- 22 : tržby 23 089 €, výsledok hospodárenia -3 543 €
CH3 s.r.o. (IČO 52507785), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 5. 7. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CH3
osobné náklady v roku 2019 boli 279 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Konateľ CH3
Podľa Registra právnických osôb koná za CH3 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník CH3
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ivica Velič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivica Veličod 4. 4. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CH3
Za rok 2022 má CH3 v závierke tržby 23 089 €, o 48,3 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −3 543 €. Závierky máme za 4 roky (2019 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2021: 44 639 €.
Výkaz ziskov a strát CH3
Najvyššie tržby: rok 2021, 44 639 €. Najnižšie: rok 2019, 6 180 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | 23 089 € |
| 2021 | 44 639 € |
| 2020 | 22 738 € |
| 2019 | 6 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −5 833 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −3 543 € |
| 2021 | −2 376 € |
| 2020 | 80 € |
| 2019 | 6 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CH3
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −15,3 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CH3 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | −15,3 % | +4,6 % |
| 2021 | −5,3 % | +4,4 % |
| 2020 | +0,4 % | +3,4 % |
| 2019 | +0,1 % | +3,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2020 (+267,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | −48,3 % |
| 2021 | +96,3 % |
| 2020 | +267,9 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CH3
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 155 133 €, vlastné imanie −839 € a záväzky 155 972 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 155 133 € | −839 € | 155 972 € |
| 2021 | 18 725 € | 2 624 € | 16 101 € |
| 2020 | 8 301 € | 5 085 € | 3 216 € |
| 2019 | 5 006 € | 5 006 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CH3 (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 23 089 € | −3 543 € | 155 133 € | −839 € | 155 972 € | −133 543 € | −15,3 % |
| 2021 | 44 639 € | −2 376 € | 18 725 € | 2 624 € | 16 101 € | −2 376 € | −5,3 % |
| 2020 | 22 738 € | 80 € | 8 301 € | 5 085 € | 3 216 € | 80 € | +0,4 % |
| 2019 | 6 180 € | 6 € | 5 006 € | 5 006 € | — | 285 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí CH3?
Peniaze od štátu: CH3
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CH3
Dátum vzniku CH3 je 5. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: Szami s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/165130/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 6 180 € · majetok 5 006 €
- Nový štatutár: János Alexandre KovácsKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Szami s.r.o., odvtedy CH3 s.r.o.
- Nový spoločník: Ivica VeličSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CH3
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby ,prieskum trhu a verejnej mienky
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovanie stavebných prác pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
CH3 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
CH3 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 137 € (15 503 závierok), CH3 má 23 089 €, čo je 59 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 389 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CH3 582. z 792.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 636 €, polovica do 39 137 €, tri štvrtiny do 121 542 €; 10 % firiem má viac než 453 648 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 618 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 636 € |
| medián | 39 137 € |
| horný kvartil | 121 542 € |
| 10 % firiem má viac než | 453 648 € |
| CH3 | 23 089 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CH3
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CH3 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CH3 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 23 089 € | 39 137 € |
| 2021 | 44 639 € | 36 517 € |
| 2020 | 22 738 € | 38 849 € |
| 2019 | 6 180 € | 41 634 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| CH3 | 23 089 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 46 564 € |
| medián kraja | 42 306 € |
| medián Slovenska | 39 137 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- XEMAX s. r. o.Banská Bystrica · tržby 51 600 € (2025)
- Silvotech s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 51 600 € (2025)
- FYSA, spol.s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 573 € (2025)
- AD 007, s.r.o.Gáň · tržby 51 570 € (2025)
- GLOBAL TECH WAY, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 569 € (2023)
- ARISE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 540 € (2025)
- ANBLOK s.r.o.Nitra · tržby 51 529 € (2025)
- LLV s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 51 500 € (2025)
- T.A.G. spol. s r.o.Kremnica · tržby 51 475 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CH3, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CH3: Bratislava - Petržalka
CH3 sídli na adrese Haanova 46A, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 440 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 563. Na tej istej adrese je zapísaných 378 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
CH3: IČO, sídlo a základné údaje
CH3 s.r.o. (IČO 52507785) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 5. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je János Alexandre Kovács. Za rok 2022 sú v závierke tržby 23 089 € a výsledok hospodárenia −3 543 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 7. 2019 |
| Skoršie názvy | Szami s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) CH3 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 23 089 €, typická firma odvetvia 39 137 € (medián z 15 503 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy CH3
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CH3
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CH3
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 242 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Ganimedea Insurance s. r. o.IV stavby s.r.o.ZP company s.r.o.Visla communication s.r.o.Molyna s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava V
AUPARK a. s.Cinre property s.r.o.BOWE Group, s.r.o.Svet zdravia Development, a.s.Bory Home III s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.