Sunny life, s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Administratívne a pomocné činnosti
618 456 €tržby 2020 ▲ 1 186 %+379 €zisk 2020aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 48 104 €, výsledok hospodárenia 395 €
- 20 : tržby 618 456 €, výsledok hospodárenia 379 €
Sunny life, s. r. o. (IČO 52507505), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 10. 7. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Sunny life
V roku 2020 mala Sunny life priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2020 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Sunny life
Podľa Registra právnických osôb koná za Sunny life 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník Sunny life
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lukáš Švec100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Švecod 28. 11. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Sunny life
Za rok 2020 má Sunny life v závierke tržby 618 456 €, o 1 185,7 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +379 €. Závierky máme za 2 roky (2019 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2020: 618 456 €.
Výkaz ziskov a strát Sunny life
Najvyššie tržby: rok 2020, 618 456 €. Najnižšie: rok 2019, 48 104 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 618 456 € |
| 2019 | 48 104 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 774 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 379 € |
| 2019 | 395 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Sunny life
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Sunny life | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | +0,1 % | +2,5 % |
| 2019 | +0,8 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Sunny life
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 80 762 €, vlastné imanie 25 316 € a záväzky 55 446 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 80 762 € | 25 316 € | 55 446 € |
| 2019 | 15 417 € | 5 395 € | 10 022 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Sunny life (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 618 456 € | 379 € | 80 762 € | 25 316 € | 55 446 € | 892 € | +0,1 % |
| 2019 | 48 104 € | 395 € | 15 417 € | 5 395 € | 10 022 € | 791 € | +0,8 % |
Riziko: zaplatí Sunny life?
Peniaze od štátu: Sunny life
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Sunny life
Dátum vzniku Sunny life je 10. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/142865/B
- Nový spoločník: Lukáš ŠvecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 48 104 € · majetok 15 417 €
- Nový štatutár: Ivo ČervenýKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 2, posledné tržby 618 456 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Sunny life
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Sunny life v odvetví administratívne a kancelárske služby
Sunny life je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 34 318 € (13 617 závierok), Sunny life má 618 456 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 285 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sunny life 293. z 2 379.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 411 €, polovica do 34 318 €, tri štvrtiny do 109 028 €; 10 % firiem má viac než 383 654 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 087 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 411 € |
| medián | 34 318 € |
| horný kvartil | 109 028 € |
| 10 % firiem má viac než | 383 654 € |
| Sunny life | 618 456 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Sunny life
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Sunny life s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Sunny life | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 618 456 € | 34 318 € |
| 2019 | 48 104 € | 37 023 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| Sunny life | 618 456 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 49 400 € |
| medián kraja | 37 855 € |
| medián Slovenska | 34 318 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DAPIRA1 s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 476 734 € (2022)
- Gauche Consult s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 473 193 € (2017)
- KENE Servis s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 470 189 € (2025)
- TWF Services, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 469 718 € (2025)
- SOUK TRADE s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 1 468 455 € (2025)
- Iglovia centrum s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 1 467 591 € (2025)
- BYTSERVIS SENICA s.r.o.Senica · tržby 1 467 087 € (2025)
- Kalapati 11 s.r.o.Jasov · tržby 1 466 212 € (2023)
- MYPLAV s. r. o.Michalovce · tržby 1 464 800 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sunny life, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Sunny life: Bratislava - Staré Mesto
Sunny life sídli na adrese Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 645 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Sunny life: IČO, sídlo a základné údaje
Sunny life, s. r. o. (IČO 52507505) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 10. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ivo Červený. Za rok 2020 sú v závierke tržby 618 456 € a výsledok hospodárenia +379 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 7. 2019 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Sunny life, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2020 mala 618 456 €, typická firma odvetvia 34 318 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 13 617 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Sunny life
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Sunny life
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Sunny life
- Tendre26súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 153 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov101firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.737 zmlúv za 3 roky · 175 797 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny406 zmlúv za 3 roky · 5 791 477 € · naposledy 2. 10. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*47 zmlúv za 3 roky · 724 260 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
VENEZIA - DUE, s.r.o.GD PROFI s. r. o.Intensity, s. r. o.Rent Utility Vehicles s. r. o.IVOČER s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava I
Deutsche Telekom Services Europe Slovakia…Clarios Slovakia spol. s r.o.RS Integrated Supply Slovakia s. r. o.Bloom Cosmetics s.r.o.Tatra Billing, a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.