MediMobility s. r. o.
Malacky · Ostatné vzdelávanie i. n.
4 835 €tržby 2025 ▼ 82 %+1 395 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 1 060 €, výsledok hospodárenia -117 €
- 20 : tržby 14 113 €, výsledok hospodárenia 11 601 €
- 21 : tržby 1 920 €, výsledok hospodárenia 1 243 €
- 22 : tržby 45 304 €, výsledok hospodárenia 26 578 €
- 23 : tržby 49 542 €, výsledok hospodárenia 12 983 €
- 24 : tržby 26 232 €, výsledok hospodárenia 9 222 €
- 25 : tržby 4 835 €, výsledok hospodárenia 1 395 €
MediMobility s. r. o. (IČO 52503925) mala v roku 2025 tržby 4 835 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MediMobility
osobné náklady v roku 2024 boli 420 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 420 € | — |
| 2021 | — | 52 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia MediMobility
Podľa Registra právnických osôb konajú za MediMobility 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci MediMobility
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mgr. Adela Ondrisková50,0 %
- MUDr. Miroslav Rybár50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Adela Ondriskováod 5. 7. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
| MUDr. Miroslav Rybárod 15. 1. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MediMobility
Za rok 2025 má MediMobility v závierke tržby 4 835 €, o 81,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 395 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 49 542 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MediMobility
Najvyššie tržby: rok 2023, 49 542 €. Najnižšie: rok 2019, 1 060 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 835 € |
| 2024 | 26 232 € |
| 2023 | 49 542 € |
| 2022 | 45 304 € |
| 2021 | 1 920 € |
| 2020 | 14 113 € |
| 2019 | 1 060 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 62 905 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 395 € |
| 2024 | 9 222 € |
| 2023 | 12 983 € |
| 2022 | 26 578 € |
| 2021 | 1 243 € |
| 2020 | 11 601 € |
| 2019 | −117 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MediMobility
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,9 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MediMobility | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +28,9 % | +8,6 % |
| 2024 | +35,2 % | +6,0 % |
| 2023 | +26,2 % | +5,2 % |
| 2022 | +58,7 % | +4,5 % |
| 2021 | +64,7 % | +4,5 % |
| 2020 | +82,2 % | +3,5 % |
| 2019 | −11,0 % | +3,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+9,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −81,6 % |
| 2024 | −47,1 % |
| 2023 | +9,4 % |
| 2022 | +2 259,6 % |
| 2021 | −86,4 % |
| 2020 | +1 231,4 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MediMobility
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 782 €, vlastné imanie 20 592 € a záväzky 4 190 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 782 € | 20 592 € | 4 190 € |
| 2024 | 24 840 € | 19 197 € | 5 643 € |
| 2023 | 21 371 € | 18 577 € | 2 794 € |
| 2022 | 38 461 € | 33 551 € | 4 910 € |
| 2021 | 18 095 € | 17 726 € | 369 € |
| 2020 | 18 689 € | 16 483 € | 2 206 € |
| 2019 | 5 482 € | 4 883 € | 599 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MediMobility (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 835 € | 1 395 € | 24 782 € | 20 592 € | 4 190 € | 3 103 € | +28,9 % |
| 2024 | 26 232 € | 9 222 € | 24 840 € | 19 197 € | 5 643 € | 11 536 € | +35,2 % |
| 2023 | 49 542 € | 12 983 € | 21 371 € | 18 577 € | 2 794 € | 15 471 € | +26,2 % |
| 2022 | 45 304 € | 26 578 € | 38 461 € | 33 551 € | 4 910 € | 31 382 € | +58,7 % |
| 2021 | 1 920 € | 1 243 € | 18 095 € | 17 726 € | 369 € | 1 605 € | +64,7 % |
| 2020 | 14 113 € | 11 601 € | 18 689 € | 16 483 € | 2 206 € | 13 743 € | +82,2 % |
| 2019 | 1 060 € | −117 € | 5 482 € | 4 883 € | 599 € | −79 € | −11,0 % |
Riziko: zaplatí MediMobility?
Peniaze od štátu: MediMobility
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MediMobility
Dátum vzniku MediMobility je 5. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/138752/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 1 060 € · majetok 5 482 €
- Nový štatutár: MUDr. Miroslav RybárKonateľ
- Nový spoločník: MUDr. Miroslav RybárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Mgr. Adela OndriskováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 4 835 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MediMobility
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- výkon zdravotníckeho povolania v povolaní lekár v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, v špecializovanom odbore všeobecné lekárstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
MediMobility v odvetví vzdelávanie
MediMobility je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), MediMobility má 4 835 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 247 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MediMobility 77. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 741 €; 10 % firiem má viac než 259 900 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 079 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 741 € |
| 10 % firiem má viac než | 259 900 € |
| MediMobility | 4 835 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MediMobility
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MediMobility s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MediMobility | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 835 € | 39 930 € |
| 2024 | 26 232 € | 36 938 € |
| 2023 | 49 542 € | 34 197 € |
| 2022 | 45 304 € | 30 900 € |
| 2021 | 1 920 € | 26 507 € |
| 2020 | 14 113 € | 25 018 € |
| 2019 | 1 060 € | 30 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MediMobility | 4 835 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 34 771 € |
| medián kraja | 40 383 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Tuliolandia n. o.Zázrivá · tržby 11 091 € (2025)
- Základná škola s materskou školou, Lakšárska Nová Ves 397Lakšárska Nová Ves · tržby 11 087 € (2013)
- FLOWY - OJC, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 078 € (2025)
- TeraPoint s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 11 061 € (2025)
- Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku, Vranovská 4, BratislavaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 11 058 € (2025)
- Centrum voľného času, Šoltésovej 25, MartinMartin · tržby 11 056 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Selec 183Selec · tržby 11 046 € (2013)
- ATLANT TNC s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 11 031 € (2025)
- JokaCorp, s. r. o.Harichovce · tržby 11 027 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MediMobility, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MediMobility: Malacky
MediMobility sídli na adrese Sadová 2550/6, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 173 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 369.
Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
MediMobility: IČO, sídlo a základné údaje
MediMobility s. r. o. (IČO 52503925) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 5. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Mgr. Adela Ondrisková a MUDr. Miroslav Rybár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 835 € a výsledok hospodárenia +1 395 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 7. 2019 |
| Obec | Malacky |
| Okres | Okres Malacky |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) MediMobility s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 835 €, typická firma odvetvia 39 930 € (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy MediMobility
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MediMobility
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MediMobility
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 223 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Malacky
IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Malacky
MamaTataJojo, s.r.o.SOFIKAR s.r.o.Stomatológia BA s. r. o.Múdri drobci s. r. o.Gastro Academy s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.