VAM Auto Parts s. r. o.
Vranov nad Topľou · Výroba šperkov a podobných predmetov
37 310 €tržby 2025 ▲ 246 %+1 608 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 12 119 €, výsledok hospodárenia 197 €
- 20 : tržby 7 131 €, výsledok hospodárenia 624 €
- 21 : tržby 3 770 €, výsledok hospodárenia 13 €
- 22 : tržby 3 730 €, výsledok hospodárenia 16 €
- 23 : tržby 308 €, výsledok hospodárenia 8 €
- 24 : tržby 10 784 €, výsledok hospodárenia 893 €
- 25 : tržby 37 310 €, výsledok hospodárenia 1 608 €
VAM Auto Parts s. r. o. (IČO 52482774) mala v roku 2025 tržby 37 310 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VAM Auto Parts
VAM Auto Parts má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 764 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 764 € | — |
| 2024 | — | 368 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ VAM Auto Parts
Podľa Registra právnických osôb koná za VAM Auto Parts 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník VAM Auto Parts
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Maroš Vnouček100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Maroš Vnoučekod 12. 10. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VAM Auto Parts
Za rok 2025 má VAM Auto Parts v závierke tržby 37 310 €, o 246,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 608 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 37 310 €.
Výkaz ziskov a strát VAM Auto Parts
Najvyššie tržby: rok 2025, 37 310 €. Najnižšie: rok 2023, 308 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 37 310 € |
| 2024 | 10 784 € |
| 2023 | 308 € |
| 2022 | 3 730 € |
| 2021 | 3 770 € |
| 2020 | 7 131 € |
| 2019 | 12 119 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 359 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 608 € |
| 2024 | 893 € |
| 2023 | 8 € |
| 2022 | 16 € |
| 2021 | 13 € |
| 2020 | 624 € |
| 2019 | 197 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VAM Auto Parts
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,3 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VAM Auto Parts | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,3 % | +5,2 % |
| 2024 | +8,3 % | +3,6 % |
| 2023 | +2,6 % | +2,1 % |
| 2022 | +0,4 % | +2,2 % |
| 2021 | +0,3 % | +2,4 % |
| 2020 | +8,8 % | +2,4 % |
| 2019 | +1,6 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2025 (+246,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +246,0 % |
| 2024 | +3 401,3 % |
| 2023 | −91,7 % |
| 2022 | −1,1 % |
| 2021 | −47,1 % |
| 2020 | −41,2 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VAM Auto Parts
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 64 621 €, vlastné imanie 7 598 € a záväzky 57 023 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 64 621 € | 7 598 € | 57 023 € |
| 2024 | 13 895 € | 8 108 € | 5 787 € |
| 2023 | 7 215 € | 7 215 € | — |
| 2022 | 7 207 € | 7 207 € | — |
| 2021 | 7 190 € | 7 190 € | — |
| 2020 | 8 543 € | 6 871 € | 1 672 € |
| 2019 | 7 861 € | 6 247 € | 1 614 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VAM Auto Parts (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 310 € | 1 608 € | 64 621 € | 7 598 € | 57 023 € | 10 502 € | +4,3 % |
| 2024 | 10 784 € | 893 € | 13 895 € | 8 108 € | 5 787 € | 1 660 € | +8,3 % |
| 2023 | 308 € | 8 € | 7 215 € | 7 215 € | — | 98 € | +2,6 % |
| 2022 | 3 730 € | 16 € | 7 207 € | 7 207 € | — | 100 € | +0,4 % |
| 2021 | 3 770 € | 13 € | 7 190 € | 7 190 € | — | 13 € | +0,3 % |
| 2020 | 7 131 € | 624 € | 8 543 € | 6 871 € | 1 672 € | 762 € | +8,8 % |
| 2019 | 12 119 € | 197 € | 7 861 € | 6 247 € | 1 614 € | 249 € | +1,6 % |
Riziko: zaplatí VAM Auto Parts?
Peniaze od štátu: VAM Auto Parts
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VAM Auto Parts
Dátum vzniku VAM Auto Parts je 29. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: SIMA group s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47854/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 12 119 € · majetok 7 861 €
- Zmena obchodného menaPredtým SIMA group s.r.o., odvtedy VAM Auto Parts s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121040614
- Nový štatutár: Maroš VnoučekKonateľ
- Nový spoločník: Maroš VnoučekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 37 310 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VAM Auto Parts
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
VAM Auto Parts v odvetví iná výroba
VAM Auto Parts je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba šperkov a podobných predmetov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), VAM Auto Parts má 37 310 €, čo je 96 % mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 41 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VAM Auto Parts 9. z 17.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| VAM Auto Parts | 37 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VAM Auto Parts
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VAM Auto Parts s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VAM Auto Parts | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 37 310 € | 38 859 € |
| 2024 | 10 784 € | 37 811 € |
| 2023 | 308 € | 34 266 € |
| 2022 | 3 730 € | 34 124 € |
| 2021 | 3 770 € | 30 526 € |
| 2020 | 7 131 € | 28 473 € |
| 2019 | 12 119 € | 30 728 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VAM Auto Parts | 37 310 € |
|---|---|
| medián okresu Vranov nad Topľou | 37 310 € |
| medián kraja | 40 629 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Dentony s. r. o.Poliakovce · tržby 89 512 € (2025)
- Carpentry & Constructions, s. r. o.Poprad · tržby 88 936 € (2025)
- MOGATO s. r. o.Trenčín · tržby 88 498 € (2025)
- Miraceli s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 86 708 € (2025)
- MADAK s.r.o.Šamorín · tržby 86 103 € (2025)
- MG Frame s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 86 100 € (2025)
- ZIK, s.r.o.Chorvátsky Grob · tržby 86 056 € (2025)
- created s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 86 027 € (2024)
- STEREX, s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 85 753 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VAM Auto Parts, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VAM Auto Parts: Vranov nad Topľou
VAM Auto Parts sídli na adrese Kalinčiakova 878, 093 01 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 639 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 039. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
VAM Auto Parts: IČO, sídlo a základné údaje
VAM Auto Parts s. r. o. (IČO 52482774) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 29. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Maroš Vnouček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 310 € a výsledok hospodárenia +1 608 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba šperkov a podobných predmetov (SK NACE 3212) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 6. 2019 |
| Skoršie názvy | SIMA group s.r.o. |
| Obec | Vranov nad Topľou |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) VAM Auto Parts s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 310 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›
Sieť prepojení firmy VAM Auto Parts
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VAM Auto Parts
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VAM Auto Parts
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy27zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Vranov nad Topľoutypický nepokrytý dopyt 465 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen73 zmlúv za 3 roky · 542 501 € · naposledy 8. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR9 zmlúv za 3 roky · 217 722 € · naposledy 30. 6. 2026Stredná odborná škola priemyselných technológii, Učňovská 5, Košice5 zmlúv za 3 roky · 1 190 267 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 26 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou
STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.12) v okrese Vranov nad Topľou
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.