JUKO DENT s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
59 026 €tržby 2025 ▲ 73 %+4 705 €zisk 2025aktívna 7 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -243 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby 7 734 €, výsledok hospodárenia 693 €
- 22 : tržby 13 724 €, výsledok hospodárenia 782 €
- 23 : tržby 18 270 €, výsledok hospodárenia 1 748 €
- 24 : tržby 34 185 €, výsledok hospodárenia 1 620 €
- 25 : tržby 59 026 €, výsledok hospodárenia 4 705 €
JUKO DENT s. r. o. (IČO 52473694) mala v roku 2025 tržby 59 026 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JUKO DENT
JUKO DENT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 116 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia JUKO DENT
Podľa Registra právnických osôb konajú za JUKO DENT 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci JUKO DENT
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok JUKO DENT
Za rok 2025 má JUKO DENT v závierke tržby 59 026 €, o 72,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 705 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 59 026 €.
Výkaz ziskov a strát JUKO DENT
Najvyššie tržby: rok 2025, 59 026 €. Najnižšie: rok 2021, 7 734 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 59 026 € |
| 2024 | 34 185 € |
| 2023 | 18 270 € |
| 2022 | 13 724 € |
| 2021 | 7 734 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 9 305 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 705 € |
| 2024 | 1 620 € |
| 2023 | 1 748 € |
| 2022 | 782 € |
| 2021 | 693 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | −243 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JUKO DENT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,0 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JUKO DENT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,0 % | +5,2 % |
| 2024 | +4,7 % | +3,6 % |
| 2023 | +9,6 % | +2,1 % |
| 2022 | +5,7 % | +2,2 % |
| 2021 | +9,0 % | +2,4 % |
| 2020 | — | +2,4 % |
| 2019 | — | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 4 roky, najviac v roku 2024 (+87,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +72,7 % |
| 2024 | +87,1 % |
| 2023 | +33,1 % |
| 2022 | +77,5 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JUKO DENT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 130 206 €, vlastné imanie 14 303 € a záväzky 115 903 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 130 206 € | 14 303 € | 115 903 € |
| 2024 | 25 313 € | 9 598 € | 15 715 € |
| 2023 | 10 184 € | 7 978 € | 2 206 € |
| 2022 | 6 512 € | 6 231 € | 281 € |
| 2021 | 5 832 € | 5 449 € | 383 € |
| 2020 | 4 757 € | 4 757 € | — |
| 2019 | 4 757 € | 4 757 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JUKO DENT (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 026 € | 4 705 € | 130 206 € | 14 303 € | 115 903 € | 17 721 € | +8,0 % |
| 2024 | 34 185 € | 1 620 € | 25 313 € | 9 598 € | 15 715 € | 3 906 € | +4,7 % |
| 2023 | 18 270 € | 1 748 € | 10 184 € | 7 978 € | 2 206 € | 2 712 € | +9,6 % |
| 2022 | 13 724 € | 782 € | 6 512 € | 6 231 € | 281 € | 680 € | +5,7 % |
| 2021 | 7 734 € | 693 € | 5 832 € | 5 449 € | 383 € | 849 € | +9,0 % |
| 2020 | — | 0 € | 4 757 € | 4 757 € | — | — | — |
| 2019 | — | −243 € | 4 757 € | 4 757 € | — | −243 € | — |
Riziko: zaplatí JUKO DENT?
Peniaze od štátu: JUKO DENT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JUKO DENT
Dátum vzniku JUKO DENT je 12. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/138868/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 4 757 €
- Nový spoločník: Ivan KomoraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121055321
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 59 026 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JUKO DENT
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Zubná technika
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
JUKO DENT v odvetví iná výroba
JUKO DENT je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), JUKO DENT má 59 026 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 176 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JUKO DENT 25. z 70.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| JUKO DENT | 59 026 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JUKO DENT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JUKO DENT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JUKO DENT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 59 026 € | 38 859 € |
| 2024 | 34 185 € | 37 811 € |
| 2023 | 18 270 € | 34 266 € |
| 2022 | 13 724 € | 34 124 € |
| 2021 | 7 734 € | 30 526 € |
| 2020 | — | 28 473 € |
| 2019 | — | 30 728 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JUKO DENT | 59 026 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 37 645 € |
| medián kraja | 36 696 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZUMED s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 136 227 € (2025)
- BIT-Frost s. r. o.Matúškovo · tržby 136 011 € (2025)
- F-dent, spol. s r.o.Badín · tržby 135 291 € (2025)
- GARP, s.r.o.Nové Zámky · tržby 133 827 € (2025)
- FILIZ SLOVAKIA, s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 133 583 € (2025)
- SVETIELKO, s. r. o.Jamník · tržby 132 591 € (2025)
- mediFocus s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 132 206 € (2025)
- Ohhio s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 132 035 € (2025)
- KoliDent, s.r.o.Poprad · tržby 131 987 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JUKO DENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JUKO DENT: Bratislava - Petržalka
JUKO DENT sídli na adrese Haanova 2602/21, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
JUKO DENT: IČO, sídlo a základné údaje
JUKO DENT s. r. o. (IČO 52473694) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 12. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Ivan Komora a Martin Jurkemik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 59 026 € a výsledok hospodárenia +4 705 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 7. 2019 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) JUKO DENT s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 59 026 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy JUKO DENT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JUKO DENT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JUKO DENT
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy27zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.426 zmlúv za 3 roky · 7 741 € · naposledy 27. 8. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen87 zmlúv za 3 roky · 521 008 € · naposledy 29. 6. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja26 zmlúv za 3 roky · · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 120 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MJIS s.r.o.J&J CAPITAL s.r.o.nadiart s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.50) v okrese Bratislava V
Centrum zdravého tela a duše s.r.o.Trinity Healthcare Group a.s.OrtoFit s.r.o.Dr. Martin Lab s.r.o.DENTA Group zubná technika s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.