FUNKY style, s. r. o.
Skalité · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
414 086 €tržby 2025 ▼ 17 %−70 723 €strata 2025aktívna 7 rokov7 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -50 €
- 20 : tržby 943 877 €, výsledok hospodárenia 10 628 €
- 21 : tržby 837 605 €, výsledok hospodárenia -27 329 €
- 22 : tržby 855 838 €, výsledok hospodárenia -68 410 €
- 23 : tržby 646 668 €, výsledok hospodárenia 980 €
- 24 : tržby 496 594 €, výsledok hospodárenia -51 339 €
- 25 : tržby 414 086 €, výsledok hospodárenia -70 723 €
FUNKY style, s. r. o. (IČO 52473287) mala v roku 2025 tržby 414 086 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FUNKY style
V roku 2025 mala FUNKY style priemerne 7 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 110 750 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 915 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Čadca bola v roku 2025 1 433 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 | 110 750 € | 76 890 € |
| 2024 | — | 97 956 € | 68 417 € |
| 2023 | — | 96 858 € | 68 788 € |
| 2022 | — | 131 641 € | 92 763 € |
| 2021 | — | 180 391 € | 129 165 € |
| 2020 | — | 159 278 € | 114 400 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- FUNKY style, mzdové náklady na zamestnanca915 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Čadca1 433 €
- Všetky odvetvia v okrese Čadca1 534 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 69 % 76 890 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 27 685 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia FUNKY style
Podľa Registra právnických osôb konajú za FUNKY style 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník FUNKY style
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dagmar Potočárová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dagmar Potočárováod 20. 6. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FUNKY style
Za rok 2025 má FUNKY style v závierke tržby 414 086 €, o 16,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −70 723 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 943 877 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FUNKY style
Najvyššie tržby: rok 2020, 943 877 €. Najnižšie: rok 2025, 414 086 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 414 086 € |
| 2024 | 496 594 € |
| 2023 | 646 668 € |
| 2022 | 855 838 € |
| 2021 | 837 605 € |
| 2020 | 943 877 € |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −206 243 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −70 723 € |
| 2024 | −51 339 € |
| 2023 | 980 € |
| 2022 | −68 410 € |
| 2021 | −27 329 € |
| 2020 | 10 628 € |
| 2019 | −50 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FUNKY style
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −17,1 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FUNKY style | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −17,1 % | +2,3 % |
| 2024 | −10,3 % | +2,1 % |
| 2023 | +0,2 % | +1,4 % |
| 2022 | −8,0 % | +1,3 % |
| 2021 | −3,3 % | +1,2 % |
| 2020 | +1,1 % | +1,1 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+2,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −16,6 % |
| 2024 | −23,2 % |
| 2023 | −24,4 % |
| 2022 | +2,2 % |
| 2021 | −11,3 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FUNKY style
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 154 073 €, vlastné imanie −65 223 € a záväzky 219 296 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 154 073 € | −65 223 € | 219 296 € |
| 2024 | 255 282 € | −37 161 € | 292 443 € |
| 2023 | 93 099 € | −76 037 € | 169 136 € |
| 2022 | 253 597 € | −77 017 € | 330 609 € |
| 2021 | 174 826 € | −11 751 € | 186 523 € |
| 2020 | 210 673 € | 15 578 € | 195 095 € |
| 2019 | 63 900 € | 4 950 € | 58 950 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FUNKY style (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 414 086 € | −70 723 € | 154 073 € | −65 223 € | 219 296 € | 68 695 € | −17,1 % |
| 2024 | 496 594 € | −51 339 € | 255 282 € | −37 161 € | 292 443 € | 64 022 € | −10,3 % |
| 2023 | 646 668 € | 980 € | 93 099 € | −76 037 € | 169 136 € | 98 741 € | +0,2 % |
| 2022 | 855 838 € | −68 410 € | 253 597 € | −77 017 € | 330 609 € | 111 663 € | −8,0 % |
| 2021 | 837 605 € | −27 329 € | 174 826 € | −11 751 € | 186 523 € | 116 149 € | −3,3 % |
| 2020 | 943 877 € | 10 628 € | 210 673 € | 15 578 € | 195 095 € | 167 241 € | +1,1 % |
| 2019 | — | −50 € | 63 900 € | 4 950 € | 58 950 € | −50 € | — |
Riziko: zaplatí FUNKY style?
FUNKY style a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom FUNKY style z roku 2020.
História firmy FUNKY style
Dátum vzniku FUNKY style je 20. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/72601/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 63 900 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121034817
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca. Firma vznikla 20. 6. 2019.
- Nový spoločník: Dagmar PotočárováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 414 086 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FUNKY style
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
FUNKY style v odvetví maloobchod
FUNKY style je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), FUNKY style má 414 086 €, čo je 4,2-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 1 080 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FUNKY style 68. z 306.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| FUNKY style | 414 086 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FUNKY style
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FUNKY style s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FUNKY style | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 414 086 € | 97 643 € |
| 2024 | 496 594 € | 93 145 € |
| 2023 | 646 668 € | 95 743 € |
| 2022 | 855 838 € | 101 116 € |
| 2021 | 837 605 € | 87 423 € |
| 2020 | 943 877 € | 81 900 € |
| 2019 | — | 85 084 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FUNKY style | 414 086 € |
|---|---|
| medián okresu Čadca | 99 674 € |
| medián kraja | 96 766 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Adaba Production, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 969 976 € (2024)
- PURRA s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 969 942 € (2025)
- ABC Diskont, s.r.o.Horné Saliby · tržby 969 654 € (2025)
- Comics Bugle s. r. o.Trenčín · tržby 969 612 € (2025)
- EXPOKOM s.r.o.Veľký Slavkov · tržby 967 869 € (2025)
- DUKAT INTERNATIONAL s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 967 822 € (2025)
- AVEXIS, s.r.o.Lučenec · tržby 967 445 € (2025)
- OXYGEN Consult s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 967 213 € (2025)
- LEKÁREŇ - HLAVNÁ ŠAĽA, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 966 775 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FUNKY style, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FUNKY style: Skalité
FUNKY style sídli na adrese 1100, 023 14 Skalité, okres Čadca. V obci Skalité je 675 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Skalité: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
FUNKY style: IČO, sídlo a základné údaje
FUNKY style, s. r. o. (IČO 52473287) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalité, okres Čadca. Dátum vzniku je 20. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Dagmar Potočárová a Ján Potočár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 414 086 € a výsledok hospodárenia −70 723 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 6. 2019 |
| Obec | Skalité |
| Okres | Okres Čadca |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) FUNKY style, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 414 086 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 4,2-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›
Sieť prepojení firmy FUNKY style
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FUNKY style
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FUNKY style
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Skalitétypický nepokrytý dopyt 125 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 876 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Skalité
SILUETTE, s.r.o.MJPK, s.r.o.Single way, s. r. o.Lekáreň sv. Vavrinca, s. r. o.Manyway, s. r .o.Všetky firmy v obci Skalité ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Čadca
MAGNET plus, s.r.o.ČADOS s.r.o.Milena, s.r.o.HRD Slovakia s.r.o.ROGAMONT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.