Profi Broker Fin s.r.o.
Nitra · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
58 810 €tržby 2025 ▼ 3 %+8 615 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 37 €, výsledok hospodárenia 29 €
- 20 : tržby 38 147 €, výsledok hospodárenia 11 621 €
- 21 : tržby 73 927 €, výsledok hospodárenia 7 942 €
- 22 : tržby 70 150 €, výsledok hospodárenia 1 946 €
- 23 : tržby 73 035 €, výsledok hospodárenia 7 166 €
- 24 : tržby 60 762 €, výsledok hospodárenia 3 432 €
- 25 : tržby 58 810 €, výsledok hospodárenia 8 615 €
Profi Broker Fin s.r.o. (IČO 52471641) mala v roku 2025 tržby 58 810 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Profi Broker Fin
osobné náklady v roku 2025 boli 1 566 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 566 € | 1 144 € |
| 2024 | — | 1 448 € | 1 056 € |
| 2023 | — | 1 349 € | 1 000 € |
| 2022 | — | 1 355 € | 1 004 € |
| 2021 | — | 2 441 € | 1 807 € |
| 2020 | — | 1 232 € | 911 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 1 144 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 411 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia Profi Broker Fin
Podľa Registra právnických osôb konajú za Profi Broker Fin 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Profi Broker Fin
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Profi Broker Fin
Za rok 2025 má Profi Broker Fin v závierke tržby 58 810 €, o 3,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 615 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 73 927 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 965 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Profi Broker Fin
Najvyššie tržby: rok 2021, 73 927 €. Najnižšie: rok 2019, 37 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 58 810 € |
| 2024 | 60 762 € |
| 2023 | 73 035 € |
| 2022 | 70 150 € |
| 2021 | 73 927 € |
| 2020 | 38 147 € |
| 2019 | 37 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 40 751 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 615 € |
| 2024 | 3 432 € |
| 2023 | 7 166 € |
| 2022 | 1 946 € |
| 2021 | 7 942 € |
| 2020 | 11 621 € |
| 2019 | 29 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Profi Broker Fin
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,6 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Profi Broker Fin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +14,6 % | +8,8 % |
| 2024 | +5,6 % | +6,0 % |
| 2023 | +9,8 % | +4,1 % |
| 2022 | +2,8 % | +4,6 % |
| 2021 | +10,7 % | +4,4 % |
| 2020 | +30,5 % | +3,4 % |
| 2019 | +78,4 % | +3,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2021 (+93,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,2 % |
| 2024 | −16,8 % |
| 2023 | +4,1 % |
| 2022 | −5,1 % |
| 2021 | +93,8 % |
| 2020 | +103 000,0 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Profi Broker Fin
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 475 €, vlastné imanie 45 762 € a záväzky −45 287 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 475 € | 45 762 € | −45 287 € |
| 2024 | 14 350 € | 37 147 € | −22 797 € |
| 2023 | 7 814 € | 33 715 € | −25 901 € |
| 2022 | 7 084 € | 26 538 € | −19 454 € |
| 2021 | 6 863 € | 24 592 € | −17 729 € |
| 2020 | 5 153 € | 16 650 € | −11 497 € |
| 2019 | 5 037 € | 5 029 € | 8 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Profi Broker Fin (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 810 € | 8 615 € | 475 € | 45 762 € | −45 287 € | 16 648 € | +14,6 % |
| 2024 | 60 762 € | 3 432 € | 14 350 € | 37 147 € | −22 797 € | 10 170 € | +5,6 % |
| 2023 | 73 035 € | 7 166 € | 7 814 € | 33 715 € | −25 901 € | 12 647 € | +9,8 % |
| 2022 | 70 150 € | 1 946 € | 7 084 € | 26 538 € | −19 454 € | 5 559 € | +2,8 % |
| 2021 | 73 927 € | 7 942 € | 6 863 € | 24 592 € | −17 729 € | 12 755 € | +10,7 % |
| 2020 | 38 147 € | 11 621 € | 5 153 € | 16 650 € | −11 497 € | 14 974 € | +30,5 % |
| 2019 | 37 € | 29 € | 5 037 € | 5 029 € | 8 € | 37 € | +78,4 % |
Riziko: zaplatí Profi Broker Fin?
Peniaze od štátu: Profi Broker Fin
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Profi Broker Fin
Dátum vzniku Profi Broker Fin je 3. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48699/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 37 € · majetok 5 037 €
- Nový spoločník: Erik ŠvecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121055343
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 58 810 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Profi Broker Fin
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloochod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Poistenie alebo Zaistenie
- Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Kapitálového trhu
- Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore starobného dôchodkového sporenia
- Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Profi Broker Fin v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Profi Broker Fin je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), Profi Broker Fin má 58 810 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 057 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Profi Broker Fin 228. z 589.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 462 €, tri štvrtiny do 129 595 €; 10 % firiem má viac než 506 611 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 462 € |
| horný kvartil | 129 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 611 € |
| Profi Broker Fin | 58 810 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Profi Broker Fin
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Profi Broker Fin s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Profi Broker Fin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 58 810 € | 45 462 € |
| 2024 | 60 762 € | 41 454 € |
| 2023 | 73 035 € | 39 297 € |
| 2022 | 70 150 € | 39 140 € |
| 2021 | 73 927 € | 36 517 € |
| 2020 | 38 147 € | 38 849 € |
| 2019 | 37 € | 41 634 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Profi Broker Fin | 58 810 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 44 389 € |
| medián kraja | 46 211 € |
| medián Slovenska | 45 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Spoločenstvo „Červenej armády 12"Turany · tržby 137 224 € (2025)
- „ SVB Gogoľova 10, 12, Martin "Martin · tržby 137 184 € (2025)
- PAMIROL, s. r. o.Svidník · tržby 137 129 € (2025)
- UP coworking s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 137 089 € (2025)
- Selfstorage services s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 137 030 € (2025)
- STRECHY VG MONT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 137 012 € (2025)
- BD Jablone, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 136 979 € (2025)
- M&U s.r.o.Staré Hory · tržby 136 936 € (2025)
- DARNET spoločenstvo vlastníkov bytovKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 136 924 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Profi Broker Fin, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Profi Broker Fin: Nitra
Profi Broker Fin sídli na adrese Farská 9, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 19 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Profi Broker Fin: IČO, sídlo a základné údaje
Profi Broker Fin s.r.o. (IČO 52471641) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 3. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Erik Švec a Mgr. Boris Šebík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 58 810 € a výsledok hospodárenia +8 615 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 7. 2019 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 965 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Profi Broker Fin s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 58 810 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Profi Broker Fin
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Profi Broker Fin
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Profi Broker Fin
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava194 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 14. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Pharmavia s.r.o.marand plus, s.r.o.PHARMACY Company s.r.o.EB INREAL s.r.o.EBUild s. r .o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Nitra
PHARMACARE SLOVAKIA, s.r.o.FK Real s.r.o.LAZACKE s. r. o.Reality, s.r.o.ALI-INVEST s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.