KipaEl s.r.o.
Púchov · Administratívne a pomocné činnosti
16 190 €tržby 2025 ▼ 6 %+943 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 865 €
- 21 : tržby 550 €, výsledok hospodárenia -4 599 €
- 22 : tržby 4 732 €, výsledok hospodárenia -7 469 €
- 23 : tržby 10 331 €, výsledok hospodárenia -17 169 €
- 24 : tržby 17 170 €, výsledok hospodárenia -101 €
- 25 : tržby 16 190 €, výsledok hospodárenia 943 €
KipaEl s.r.o. (IČO 52465241) mala v roku 2025 tržby 16 190 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KipaEl
KipaEl má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 268 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 268 € | — |
| 2024 | — | 4 566 € | — |
| 2023 | — | 9 142 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ KipaEl
Podľa Registra právnických osôb koná za KipaEl 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník KipaEl
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok KipaEl
Za rok 2025 má KipaEl v závierke tržby 16 190 €, o 5,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +943 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 17 170 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KipaEl
Najvyššie tržby: rok 2024, 17 170 €. Najnižšie: rok 2021, 550 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 190 € |
| 2024 | 17 170 € |
| 2023 | 10 331 € |
| 2022 | 4 732 € |
| 2021 | 550 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 5 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −31 260 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 943 € |
| 2024 | −101 € |
| 2023 | −17 169 € |
| 2022 | −7 469 € |
| 2021 | −4 599 € |
| 2020 | −2 865 € |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KipaEl
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,8 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KipaEl | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,8 % | +8,4 % |
| 2024 | −0,6 % | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+118,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,7 % |
| 2024 | +66,2 % |
| 2023 | +118,3 % |
| 2022 | +760,4 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KipaEl
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 35 038 €, vlastné imanie −26 261 € a záväzky 61 299 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 038 € | −26 261 € | 61 299 € |
| 2024 | 2 809 € | −27 204 € | 30 013 € |
| 2023 | 568 € | −27 103 € | 27 671 € |
| 2022 | 1 235 € | −9 934 € | 11 169 € |
| 2021 | 1 517 € | −2 464 € | 3 981 € |
| 2020 | 3 847 € | 2 135 € | 1 712 € |
| 2019 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KipaEl (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 190 € | 943 € | 35 038 € | −26 261 € | 61 299 € | 5 500 € | +5,8 % |
| 2024 | 17 170 € | −101 € | 2 809 € | −27 204 € | 30 013 € | 5 015 € | −0,6 % |
| 2023 | 10 331 € | −17 169 € | 568 € | −27 103 € | 27 671 € | −9 549 € | −166,2 % |
| 2022 | 4 732 € | −7 469 € | 1 235 € | −9 934 € | 11 169 € | −5 465 € | −157,8 % |
| 2021 | 550 € | −4 599 € | 1 517 € | −2 464 € | 3 981 € | −4 392 € | −836,2 % |
| 2020 | — | −2 865 € | 3 847 € | 2 135 € | 1 712 € | −2 865 € | — |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí KipaEl?
KipaEl a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom KipaEl v objeme 3 406 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra: 3 406 € v 1 zmluve.
História firmy KipaEl
Dátum vzniku KipaEl je 25. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: eZmluva.sk 329, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38504/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Kristína LeckéšovaKonateľ
- Nový spoločník: Kristína LeckéšovaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým eZmluva.sk 329, s.r.o., odvtedy KipaEl s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121040900
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra, hodnota zmluvy 3 406 €. Firma vznikla 25. 6. 2019.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 16 190 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KipaEl
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vedenie účtovníctva
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
KipaEl v odvetví administratívne a kancelárske služby
KipaEl je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), KipaEl má 16 190 €, čo je 39 % mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 315 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KipaEl 73. z 110.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| KipaEl | 16 190 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KipaEl
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KipaEl s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KipaEl | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 190 € | 42 000 € |
| 2024 | 17 170 € | 39 508 € |
| 2023 | 10 331 € | 40 733 € |
| 2022 | 4 732 € | 39 919 € |
| 2021 | 550 € | 35 884 € |
| 2020 | — | 34 322 € |
| 2019 | — | 37 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KipaEl | 16 190 € |
|---|---|
| medián okresu Púchov | 35 399 € |
| medián kraja | 41 801 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PRODOT s. r. o.Petrovice · tržby 39 016 € (2025)
- KMN s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 39 013 € (2025)
- Clean Carbon team s. r. o.Hrnčiarska Ves · tržby 39 005 € (2023)
- ELA-VA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 39 004 € (2025)
- GaSt services, s. r. o.Miloslavov · tržby 39 004 € (2025)
- Grand Capital s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 39 000 € (2025)
- NAJ Consulting s. r. o.Komárno · tržby 39 000 € (2025)
- GEPEA s.r.o.Prusy · tržby 39 000 € (2025)
- Mayllo Group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KipaEl, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KipaEl: Púchov
KipaEl sídli na adrese Moravská 13, 020 01 Púchov, okres Púchov. V obci Púchov je 3 075 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 268 aktívnych subjektov.
Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›
KipaEl: IČO, sídlo a základné údaje
KipaEl s.r.o. (IČO 52465241) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 25. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Kristína Leckéšova. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 190 € a výsledok hospodárenia +943 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 6. 2019 |
| Skoršie názvy | eZmluva.sk 329, s.r.o. |
| Obec | Púchov |
| Okres | Okres Púchov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) KipaEl s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 190 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›
Sieť prepojení firmy KipaEl
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KipaEl
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KipaEl
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy57zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 671 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 880 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Púchov
MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Púchov
Vikona, s. r. o.TRUCK SERVICE PU s.r.o.XL TRADE s. r. o.Berik Parts s.r.o.MM Slovensko s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.