VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DOLCAR, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Oprava a údržba motorových vozidiel

25 181 €tržby 2025 ▼ 22 %−9 291 €strata 2025

aktívna 7 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

25 181 €tržby 2025 ▼ 22 %
−9 291 €strata 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby 8 978 €, výsledok hospodárenia -312 €
  3. 20 : tržby 26 044 €, výsledok hospodárenia -5 138 €
  4. 21 : tržby 14 750 €, výsledok hospodárenia -9 590 €
  5. 22 : tržby 26 183 €, výsledok hospodárenia -2 939 €
  6. 23 : tržby 25 994 €, výsledok hospodárenia -7 710 €
  7. 24 : tržby 32 262 €, výsledok hospodárenia -5 870 €
  8. 25 : tržby 25 181 €, výsledok hospodárenia -9 291 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DOLCAR, s. r. o. (IČO 52452328) mala v roku 2025 tržby 25 181 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DOLCAR

V roku 2025 mala DOLCAR priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 390 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ DOLCAR

Podľa Registra právnických osôb koná za DOLCAR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník DOLCAR

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok DOLCAR

Za rok 2025 má DOLCAR v závierke tržby 25 181 €, o 21,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −9 291 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 32 262 €.

Tržby 202525 tis. €▼ −21,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−9 291 €strata
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 2025−36 tis. €
Záväzky 202550 tis. €357,3 % majetku
Pridaná hodnota 20254 407 €
Zisková marža 2025−36,9 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−41 tis. €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát DOLCAR

Súvaha DOLCAR

Všetky čísla zo závierok DOLCAR (8 rokov)
Čísla zo závierok DOLCAR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202525 181 €−9 291 €13 931 €−35 849 €49 780 €4 407 €−36,9 %
202432 262 €−5 870 €14 245 €−26 558 €40 803 €3 308 €−18,2 %
202325 994 €−7 710 €19 974 €−20 688 €40 662 €4 942 €−29,7 %
202226 183 €−2 939 €12 676 €−12 978 €25 654 €7 779 €−11,2 %
202114 750 €−9 590 €10 118 €−10 039 €20 157 €1 365 €−65,0 %
202026 044 €−5 138 €6 291 €−449 €6 740 €4 662 €−19,7 %
20198 978 €−312 €6 543 €4 688 €1 855 €401 €−3,5 %
2018——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí DOLCAR?

Peniaze od štátu: DOLCAR

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DOLCAR

Dátum vzniku DOLCAR je 12. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/138117/B
  3. Nový spoločník: Dušan DolníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 25 181 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DOLCAR

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • Opravy karosérií
  • Opravy pracovných strojov
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

DOLCAR v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

DOLCAR je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 035 € (4 093 závierok), DOLCAR má 25 181 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 618 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DOLCAR 282. z 341.

V odvetví v okrese Bratislava II618aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 093Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DOLCAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo DOLCAR: Bratislava - Ružinov

DOLCAR sídli na adrese Mierová 212, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 869aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví618okres Bratislava II
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

DOLCAR: IČO, sídlo a základné údaje

DOLCAR, s. r. o. (IČO 52452328) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 12. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Dušan Dolník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 25 181 € a výsledok hospodárenia −9 291 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 6. 2019
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) DOLCAR, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 25 181 €, typická firma odvetvia 62 035 € (medián z 4 093 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy DOLCAR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DOLCAR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DOLCAR

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy50zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
  • Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Bratislava II

JAKS Trade s.r.o.RXD, s.r.o.Sendox s.r.o.MK-Auto.SK s.r.o.SKS Automotive Coatings Slovakia k.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk