Prime Europe s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Tkanie textilu
595 464 €tržby 2024 ▲ 7 %−5 156 €strata 2024aktívna 7 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 246 €, výsledok hospodárenia -1 362 €
- 20 : tržby 60 613 €, výsledok hospodárenia -39 718 €
- 21 : tržby 570 571 €, výsledok hospodárenia 93 €
- 22 : tržby 517 576 €, výsledok hospodárenia -7 253 €
- 23 : tržby 558 144 €, výsledok hospodárenia -6 442 €
- 24 : tržby 595 464 €, výsledok hospodárenia -5 156 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Prime Europe s.r.o. (IČO 52437892) mala v roku 2024 tržby 595 464 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Prime Europe
V roku 2025 mala Prime Europe priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 5 593 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | — | — |
| 2024 | — | 5 593 € | — |
| 2023 | — | 16 997 € | — |
| 2022 | — | 19 118 € | — |
| 2021 | — | 8 357 € | — |
| 2020 | — | 1 595 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Prime Europe
Podľa Registra právnických osôb koná za Prime Europe 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Prime Europe
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martina Kozlíková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martina Kozlíkováod 11. 6. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Prime Europe
Za rok 2024 má Prime Europe v závierke tržby 595 464 €, o 6,7 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −5 156 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 595 464 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Prime Europe
Najvyššie tržby: rok 2024, 595 464 €. Najnižšie: rok 2019, 246 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 595 464 € |
| 2023 | 558 144 € |
| 2022 | 517 576 € |
| 2021 | 570 571 € |
| 2020 | 60 613 € |
| 2019 | 246 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −59 838 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | −5 156 € |
| 2023 | −6 442 € |
| 2022 | −7 253 € |
| 2021 | 93 € |
| 2020 | −39 718 € |
| 2019 | −1 362 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Prime Europe
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,9 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prime Europe | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +3,6 % |
| 2024 | −0,9 % | +3,0 % |
| 2023 | −1,2 % | +1,2 % |
| 2022 | −1,4 % | +0,9 % |
| 2021 | 0,0 % | +1,5 % |
| 2020 | −65,5 % | +1,5 % |
| 2019 | — | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+7,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | +6,7 % |
| 2023 | +7,8 % |
| 2022 | −9,3 % |
| 2021 | +841,3 % |
| 2020 | +24 539,4 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Prime Europe
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | — | — |
| 2024 | 734 983 € | −56 106 € | 791 089 € |
| 2023 | 589 077 € | −50 626 € | 639 703 € |
| 2022 | 442 148 € | −43 726 € | 485 874 € |
| 2021 | 279 331 € | −36 019 € | 315 350 € |
| 2020 | 231 322 € | −36 080 € | 267 402 € |
| 2019 | 4 664 € | 3 638 € | 1 026 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Prime Europe (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2024 | 595 464 € | −5 156 € | 734 983 € | −56 106 € | 791 089 € | 12 316 € | −0,9 % |
| 2023 | 558 144 € | −6 442 € | 589 077 € | −50 626 € | 639 703 € | 14 664 € | −1,2 % |
| 2022 | 517 576 € | −7 253 € | 442 148 € | −43 726 € | 485 874 € | 30 030 € | −1,4 % |
| 2021 | 570 571 € | 93 € | 279 331 € | −36 019 € | 315 350 € | 24 376 € | 0,0 % |
| 2020 | 60 613 € | −39 718 € | 231 322 € | −36 080 € | 267 402 € | −36 586 € | −65,5 % |
| 2019 | 246 € | −1 362 € | 4 664 € | 3 638 € | 1 026 € | −1 101 € | −553,7 % |
Riziko: zaplatí Prime Europe?
Peniaze od štátu: Prime Europe
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Prime Europe
Dátum vzniku Prime Europe je 11. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/138106/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121035686
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 246 € · majetok 4 664 €
- Nový spoločník: Martina KozlíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Erik HarangozoKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Prime Europe
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Spracovanie kože
- Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi
- Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a och úprava, oprava a údržba
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Keramická výroba
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Sťahovacie služby
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a a záhradníctve
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Finančný lízing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Prime Europe v odvetví výroba textilu
Prime Europe je v registri v odvetví Výroba textilu (SK NACE 13), činnosť tkanie textilu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 38 785 € (762 závierok), Prime Europe má 595 464 €, čo je 15-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 145 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Prime Europe 4. z 58.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 547 €, polovica do 38 785 €, tri štvrtiny do 168 486 €; 10 % firiem má viac než 625 319 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 910 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 547 € |
| medián | 38 785 € |
| horný kvartil | 168 486 € |
| 10 % firiem má viac než | 625 319 € |
| Prime Europe | 595 464 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Prime Europe
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Prime Europe s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prime Europe | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 36 880 € |
| 2024 | 595 464 € | 38 785 € |
| 2023 | 558 144 € | 39 225 € |
| 2022 | 517 576 € | 35 078 € |
| 2021 | 570 571 € | 36 378 € |
| 2020 | 60 613 € | 37 372 € |
| 2019 | 246 € | 43 251 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Prime Europe | 595 464 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 44 835 € |
| medián kraja | 31 850 € |
| medián Slovenska | 38 785 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- WEOPACK s.r.o.Pezinok · tržby 1 428 492 € (2025)
- TATRAFILTER, s.r.o.Svit · tržby 1 380 683 € (2025)
- MS Trading, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 194 784 € (2022)
- Prometeus - SL s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 1 153 749 € (2025)
- MichaelaStore, s. r. o.Stropkov · tržby 1 149 132 € (2024)
- REVÚCKE KOBERCE SYNTETICKÉ, s.r.o.Revúca · tržby 1 123 494 € (2025)
- LYKOTEX Slovakia, s.r.o.Hlinné · tržby 1 111 921 € (2025)
- Toma - tex s.r.o.Radzovce · tržby 1 106 324 € (2025)
- EK Textilverarbeitung sro & Co. k.sKútniky · tržby 1 090 662 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prime Europe, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Prime Europe: Bratislava - Ružinov
Prime Europe sídli na adrese Doležalova 15, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 75 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Prime Europe: IČO, sídlo a základné údaje
Prime Europe s.r.o. (IČO 52437892) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Erik Harangozo. Za rok 2024 sú v závierke tržby 595 464 € a výsledok hospodárenia −5 156 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Tkanie textilu (SK NACE 1320) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 6. 2019 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba textilu (SK NACE 13) Prime Europe s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 595 464 €, typická firma odvetvia 38 785 €, čo je 15-násobok mediánu (medián z 762 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba textilu: tržby a mzdy ›Výroba textilu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Prime Europe
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Prime Europe
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Prime Europe
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 300 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy9zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 900 €
- Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava112 zmlúv za 3 roky · 1 318 565 € · naposledy 15. 9. 2026Mesto Rajec16 zmlúv za 3 roky · 833 € · naposledy 11. 8. 2026Fond na podporu umenia11 zmlúv za 3 roky · 68 800 € · naposledy 16. 9. 2026 Všetkých 61 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 13.20) v okrese Bratislava II
DURAMAX s.r.o.advisoryPRO, s.r.o.INTERNATIONAL GROUP FOR TRADING AND IMPORT…AKNIBAS s. r. o.Trubela s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.