SDLC Services s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
182 628 €tržby 2025 ▲ 15 %+260 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 105 919 €, výsledok hospodárenia -36 233 €
- 21 : tržby 134 896 €, výsledok hospodárenia 15 929 €
- 22 : tržby 112 166 €, výsledok hospodárenia 13 858 €
- 23 : tržby 98 726 €, výsledok hospodárenia -11 482 €
- 24 : tržby 159 054 €, výsledok hospodárenia -4 690 €
- 25 : tržby 182 628 €, výsledok hospodárenia 260 €
SDLC Services s. r. o. (IČO 52429580) mala v roku 2025 tržby 182 628 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SDLC Services
V roku 2025 mala SDLC Services priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 12 978 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 12 978 € | — |
| 2024 | — | 10 511 € | — |
| 2023 | — | 8 635 € | — |
| 2022 | — | 20 882 € | — |
| 2021 | — | 14 578 € | — |
| 2020 | — | 26 623 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ SDLC Services
Podľa Registra právnických osôb koná za SDLC Services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník SDLC Services
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Martin Kráľ100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Martin Kráľod 26. 6. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SDLC Services
Za rok 2025 má SDLC Services v závierke tržby 182 628 €, o 14,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +260 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 182 628 €.
Výkaz ziskov a strát SDLC Services
Najvyššie tržby: rok 2025, 182 628 €. Najnižšie: rok 2023, 98 726 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 182 628 € |
| 2024 | 159 054 € |
| 2023 | 98 726 € |
| 2022 | 112 166 € |
| 2021 | 134 896 € |
| 2020 | 105 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −22 358 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 260 € |
| 2024 | −4 690 € |
| 2023 | −11 482 € |
| 2022 | 13 858 € |
| 2021 | 15 929 € |
| 2020 | −36 233 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SDLC Services
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SDLC Services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,1 % | +19,3 % |
| 2024 | −2,9 % | +12,5 % |
| 2023 | −11,6 % | +10,7 % |
| 2022 | +12,4 % | +9,6 % |
| 2021 | +11,8 % | +9,4 % |
| 2020 | −34,2 % | +9,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2024 (+61,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,8 % |
| 2024 | +61,1 % |
| 2023 | −12,0 % |
| 2022 | −16,9 % |
| 2021 | +27,4 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SDLC Services
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 72 517 €, vlastné imanie −35 105 € a záväzky 107 622 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 72 517 € | −35 105 € | 107 622 € |
| 2024 | 41 871 € | −35 362 € | 77 233 € |
| 2023 | 64 531 € | −30 672 € | 95 203 € |
| 2022 | 46 606 € | −19 190 € | 65 796 € |
| 2021 | 63 811 € | −33 048 € | 96 859 € |
| 2020 | 33 295 € | −48 977 € | 82 272 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SDLC Services (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 182 628 € | 260 € | 72 517 € | −35 105 € | 107 622 € | 23 801 € | +0,1 % |
| 2024 | 159 054 € | −4 690 € | 41 871 € | −35 362 € | 77 233 € | 22 579 € | −2,9 % |
| 2023 | 98 726 € | −11 482 € | 64 531 € | −30 672 € | 95 203 € | 5 669 € | −11,6 % |
| 2022 | 112 166 € | 13 858 € | 46 606 € | −19 190 € | 65 796 € | 46 622 € | +12,4 % |
| 2021 | 134 896 € | 15 929 € | 63 811 € | −33 048 € | 96 859 € | 42 022 € | +11,8 % |
| 2020 | 105 919 € | −36 233 € | 33 295 € | −48 977 € | 82 272 € | −2 569 € | −34,2 % |
Riziko: zaplatí SDLC Services?
Peniaze od štátu: SDLC Services
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SDLC Services
Dátum vzniku SDLC Services je 26. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/138485/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121039305
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 105 919 € · majetok 33 295 €
- Nový spoločník: Ing. Martin KráľSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 182 628 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SDLC Services
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba nápojov
- Kuriérske služby
- Dizajnérske činnosti
- Čistiace a upratovacie služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Poskytovanie služieb v rybárstve
- Vedenie účtovníctva
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
SDLC Services v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
SDLC Services je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), SDLC Services má 182 628 €, čo je 3,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 431 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SDLC Services 102. z 715.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 863 €, polovica do 53 909 €, tri štvrtiny do 98 221 €; 10 % firiem má viac než 313 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 863 € |
| medián | 53 909 € |
| horný kvartil | 98 221 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 549 € |
| SDLC Services | 182 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SDLC Services
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SDLC Services s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SDLC Services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 182 628 € | 53 909 € |
| 2024 | 159 054 € | 50 067 € |
| 2023 | 98 726 € | 49 305 € |
| 2022 | 112 166 € | 48 720 € |
| 2021 | 134 896 € | 46 823 € |
| 2020 | 105 919 € | 45 727 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SDLC Services | 182 628 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 60 578 € |
| medián kraja | 60 495 € |
| medián Slovenska | 53 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Empira s.r.o.Leopoldov · tržby 419 444 € (2025)
- IPARS s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 418 847 € (2025)
- JR Group, s. r. o.Hôrky · tržby 418 707 € (2025)
- accute s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 417 921 € (2025)
- Stateless s.r.o.Vydrany · tržby 417 585 € (2025)
- BeeAd s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 417 350 € (2025)
- DOBENORA s.r.o.Šaľa · tržby 417 047 € (2018)
- AI-MAPS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 416 859 € (2025)
- msq, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 415 673 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SDLC Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SDLC Services: Bratislava - Karlova Ves
SDLC Services sídli na adrese Staré Grunty 3546/7A, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218. Na tej istej adrese je zapísaných 127 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
SDLC Services: IČO, sídlo a základné údaje
SDLC Services s. r. o. (IČO 52429580) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 26. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Martin Kráľ. Za rok 2025 sú v závierke tržby 182 628 € a výsledok hospodárenia +260 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 6. 2019 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) SDLC Services s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 182 628 €, typická firma odvetvia 53 909 €, čo je 3,4-násobok mediánu (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy SDLC Services
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SDLC Services
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SDLC Services
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 568 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava IV
Innomotics, s.r.o.Gepard Welding s.r.o.OPRA s.r.o.Vestberry, s.r.o.DATAROAD, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.