PHARMIN, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Ostatné vzdelávanie i. n.
16 347 €tržby 2025 ▼ 13 %+13 802 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 6 500 €, výsledok hospodárenia 2 537 €
- 20 : tržby 4 539 €, výsledok hospodárenia 1 621 €
- 21 : tržby 1 140 €, výsledok hospodárenia -867 €
- 22 : tržby 20 570 €, výsledok hospodárenia 15 444 €
- 23 : tržby 15 888 €, výsledok hospodárenia 10 261 €
- 24 : tržby 18 692 €, výsledok hospodárenia 14 377 €
- 25 : tržby 16 347 €, výsledok hospodárenia 13 802 €
PHARMIN, s. r. o. (IČO 52392686) mala v roku 2025 tržby 16 347 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ PHARMIN
Podľa Registra právnických osôb koná za PHARMIN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník PHARMIN
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Martin Miko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Martin Mikood 15. 5. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PHARMIN
Za rok 2025 má PHARMIN v závierke tržby 16 347 €, o 12,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 802 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 20 570 €.
Výkaz ziskov a strát PHARMIN
Najvyššie tržby: rok 2022, 20 570 €. Najnižšie: rok 2021, 1 140 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 347 € |
| 2024 | 18 692 € |
| 2023 | 15 888 € |
| 2022 | 20 570 € |
| 2021 | 1 140 € |
| 2020 | 4 539 € |
| 2019 | 6 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 57 175 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 802 € |
| 2024 | 14 377 € |
| 2023 | 10 261 € |
| 2022 | 15 444 € |
| 2021 | −867 € |
| 2020 | 1 621 € |
| 2019 | 2 537 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PHARMIN
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +84,4 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PHARMIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +84,4 % | +8,6 % |
| 2024 | +76,9 % | +6,0 % |
| 2023 | +64,6 % | +5,2 % |
| 2022 | +75,1 % | +4,5 % |
| 2021 | −76,1 % | +4,5 % |
| 2020 | +35,7 % | +3,5 % |
| 2019 | +39,0 % | +3,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2024 (+17,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −12,5 % |
| 2024 | +17,6 % |
| 2023 | −22,8 % |
| 2022 | +1 704,4 % |
| 2021 | −74,9 % |
| 2020 | −30,2 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PHARMIN
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 44 000 €, vlastné imanie 42 427 € a záväzky 1 573 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 000 € | 42 427 € | 1 573 € |
| 2024 | 41 033 € | 38 373 € | 2 660 € |
| 2023 | 31 256 € | 28 996 € | 2 260 € |
| 2022 | 26 594 € | 23 735 € | 2 859 € |
| 2021 | 8 413 € | 8 291 € | 122 € |
| 2020 | 9 672 € | 9 158 € | 514 € |
| 2019 | 8 249 € | 7 537 € | 712 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PHARMIN (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 347 € | 13 802 € | 44 000 € | 42 427 € | 1 573 € | 15 565 € | +84,4 % |
| 2024 | 18 692 € | 14 377 € | 41 033 € | 38 373 € | 2 660 € | 17 146 € | +76,9 % |
| 2023 | 15 888 € | 10 261 € | 31 256 € | 28 996 € | 2 260 € | 14 177 € | +64,6 % |
| 2022 | 20 570 € | 15 444 € | 26 594 € | 23 735 € | 2 859 € | 18 364 € | +75,1 % |
| 2021 | 1 140 € | −867 € | 8 413 € | 8 291 € | 122 € | −684 € | −76,1 % |
| 2020 | 4 539 € | 1 621 € | 9 672 € | 9 158 € | 514 € | 2 248 € | +35,7 % |
| 2019 | 6 500 € | 2 537 € | 8 249 € | 7 537 € | 712 € | 3 238 € | +39,0 % |
Riziko: zaplatí PHARMIN?
Peniaze od štátu: PHARMIN
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PHARMIN
Dátum vzniku PHARMIN je 15. 5. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/137339/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 6 500 € · majetok 8 249 €
- Nový spoločník: Mgr. Martin MikoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 16 347 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PHARMIN
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
PHARMIN v odvetví vzdelávanie
PHARMIN je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), PHARMIN má 16 347 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 683 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PHARMIN 167. z 238.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 741 €; 10 % firiem má viac než 259 900 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 079 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 741 € |
| 10 % firiem má viac než | 259 900 € |
| PHARMIN | 16 347 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PHARMIN
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PHARMIN s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PHARMIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 347 € | 39 930 € |
| 2024 | 18 692 € | 36 938 € |
| 2023 | 15 888 € | 34 197 € |
| 2022 | 20 570 € | 30 900 € |
| 2021 | 1 140 € | 26 507 € |
| 2020 | 4 539 € | 25 018 € |
| 2019 | 6 500 € | 30 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PHARMIN | 16 347 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 43 363 € |
| medián kraja | 40 383 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Základná škola, Ústredie 976, KlokočovKlokočov · tržby 39 019 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Švábovce 180Švábovce · tržby 39 008 € (2013)
- Materská škola, Mostná 1, ŠuranyŠurany · tržby 38 996 € (2013)
- French Caprice SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 992 € (2025)
- ELLEr, s.r.o.Levice · tržby 38 990 € (2025)
- Materská škola, Litovelská 605/9, Kysucké Nové MestoKysucké Nové Mesto · tržby 38 987 € (2013)
- Words in Motion s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 965 € (2025)
- Materská škola, Komenského 1162/38, Kysucké Nové MestoKysucké Nové Mesto · tržby 38 954 € (2013)
- Materská škola, Dolná 57/37, KremnicaKremnica · tržby 38 949 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PHARMIN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PHARMIN: Bratislava - Petržalka
PHARMIN sídli na adrese Tupolevova 1009/8, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
PHARMIN: IČO, sídlo a základné údaje
PHARMIN, s. r. o. (IČO 52392686) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 15. 5. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Martin Miko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 347 € a výsledok hospodárenia +13 802 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 5. 2019 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) PHARMIN, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 347 €, typická firma odvetvia 39 930 € (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy PHARMIN
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PHARMIN
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PHARMIN
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SELINNE s. r. o.ISAS SK s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava V
SECANDI s.r.o.Dr. Martin CO s.r.o.ANIMATO s.r.o.CE COMPANY PLUS s. r. o.LW Consult, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.