VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

iFace Support s. r. o. v likvidácii

Bratislava - Petržalka

3 500 €tržby 2023 ▼ 90 %−952 €strata 2023

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 18. 1. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 500 €tržby 2023 ▼ 90 %
−952 €strata 2023
  1. 19 : tržby 18 640 €, výsledok hospodárenia -1 324 €
  2. 20 : tržby 31 870 €, výsledok hospodárenia -5 261 €
  3. 21 : tržby 3 609 €, výsledok hospodárenia -1 225 €
  4. 22 : tržby 35 000 €, výsledok hospodárenia 3 144 €
  5. 23 : tržby 3 500 €, výsledok hospodárenia -952 €
  6. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

iFace Support s. r. o. v likvidácii (IČO 52373380), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 23. 5. 2019 do 18. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci iFace Support s. r. o.

osobné náklady v roku 2021 boli 12 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci iFace Support s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok iFace Support s. r. o.

Za rok 2023 má iFace Support s. r. o. v závierke tržby 3 500 €, o 90,0 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −952 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 35 000 €.

Tržby 20233 500 €▼ −90,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−952 €strata
Majetok (aktíva) 202415 €
Vlastné imanie 2024−1 098 €
Záväzky 20241 113 €7 420,0 % majetku
Zisková marža 2023−27,2 %medián odvetvia +5,2 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−5 618 €2019 až 2024

Výkaz ziskov a strát iFace Support s. r. o.

Súvaha iFace Support s. r. o.

Všetky čísla zo závierok iFace Support s. r. o. (6 rokov)
Čísla zo závierok iFace Support s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—0 €15 €−1 098 €1 113 €——
20233 500 €−952 €15 €−1 098 €1 113 €350 €−27,2 %
202235 000 €3 144 €6 713 €3 563 €3 150 €3 200 €+9,0 %
20213 609 €−1 225 €419 €−2 811 €3 230 €−600 €−33,9 %
202031 870 €−5 261 €3 584 €−1 585 €5 169 €12 319 €−16,5 %
201918 640 €−1 324 €8 414 €3 676 €4 738 €9 579 €−7,1 %

Riziko: zaplatí iFace Support s. r. o.?

Peniaze od štátu: iFace Support s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy iFace Support s. r. o.

Dátum vzniku iFace Support s. r. o. je 23. 5. 2019. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/137570/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 18 640 € · majetok 8 414 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

iFace Support s. r. o. v odvetví vzdelávanie

iFace Support s. r. o. je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85). Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 34 197 € (4 423 závierok), iFace Support s. r. o. má 3 500 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 683 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je iFace Support s. r. o. 216. z 238.

V odvetví v okrese Bratislava V683aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 423Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+5,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb iFace Support s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Bratislava V ›

Sídlo iFace Support s. r. o.: Bratislava - Petržalka

iFace Support s. r. o. sídli na adrese Černyševského 26, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 99 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví683okres Bratislava V
Na tej istej adrese99aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

iFace Support s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

iFace Support s. r. o. v likvidácii (IČO 52373380) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 23. 5. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 18. 1. 2025, po 5 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 3 500 € a výsledok hospodárenia −952 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 85530
Vznik23. 5. 2019
Zánik18. 1. 2025
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy iFace Support s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu iFace Support s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu iFace Support s. r. o.

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 900 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy1 688zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
  • Výhry konkurentov33firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.53) v okrese Bratislava V

WASO s.r.o.AE Služby, s.r.o.BusForYou, s. r. o.Tabasco s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk