Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Bratislava - Petržalka · Predškolská výchova
1 109 697 €tržby 2023 ▲ 8 %+360 831 €zisk 2023aktívna 9 rokov25 až 49 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 696 878 €, výsledok hospodárenia 49 352 €
- 22 : tržby 1 031 704 €, výsledok hospodárenia 284 628 €
- 23 : tržby 1 109 697 €, výsledok hospodárenia 360 831 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 267 072 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 345 233 €
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava (IČO 52354075), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 1. 9. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 25 až 49 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Podľa Registra právnických osôb koná za Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Za rok 2023 má Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava v závierke tržby 1 109 697 €, o 7,6 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +360 831 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 1 109 697 €.
Výkaz ziskov a strát Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Najvyššie tržby: rok 2023, 1 109 697 €. Najnižšie: rok 2021, 696 878 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 1 109 697 € |
| 2022 | 1 031 704 € |
| 2021 | 696 878 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 307 116 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 345 233 € |
| 2024 | 267 072 € |
| 2023 | 360 831 € |
| 2022 | 284 628 € |
| 2021 | 49 352 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +32,5 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,6 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | +32,5 % | +5,2 % |
| 2022 | +27,6 % | +4,5 % |
| 2021 | +7,1 % | +4,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 593 622 €, vlastné imanie 1 489 110 € a záväzky 87 972 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 593 622 € | 1 489 110 € | 87 972 € |
| 2024 | 1 272 770 € | 1 143 877 € | 86 334 € |
| 2023 | 994 342 € | 876 805 € | 91 724 € |
| 2022 | 562 928 € | 515 974 € | 22 931 € |
| 2021 | 268 515 € | 231 345 € | 10 264 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 345 233 € | 1 593 622 € | 1 489 110 € | 87 972 € | — | — |
| 2024 | — | 267 072 € | 1 272 770 € | 1 143 877 € | 86 334 € | — | — |
| 2023 | 1 109 697 € | 360 831 € | 994 342 € | 876 805 € | 91 724 € | — | +32,5 % |
| 2022 | 1 031 704 € | 284 628 € | 562 928 € | 515 974 € | 22 931 € | — | +27,6 % |
| 2021 | 696 878 € | 49 352 € | 268 515 € | 231 345 € | 10 264 € | — | +7,1 % |
Riziko: zaplatí Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava?
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava z roku 2020.
História firmy Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Dátum vzniku Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava je 1. 9. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia · 100018149
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 1. 9. 2017.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 696 878 € · majetok 268 515 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
- Predškolská výchova
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava v odvetví vzdelávanie
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť predškolská výchova. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 34 197 € (4 423 závierok), Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava má 1 109 697 €, čo je 32-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 683 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava 10. z 238.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 804 €, polovica do 34 197 €, tri štvrtiny do 88 750 €; 10 % firiem má viac než 233 636 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 183 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 804 € |
| medián | 34 197 € |
| horný kvartil | 88 750 € |
| 10 % firiem má viac než | 233 636 € |
| Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava | 1 109 697 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 39 930 € |
| 2024 | — | 36 938 € |
| 2023 | 1 109 697 € | 34 197 € |
| 2022 | 1 031 704 € | 30 900 € |
| 2021 | 696 878 € | 26 507 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava | 1 109 697 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 43 363 € |
| medián kraja | 35 454 € |
| medián Slovenska | 34 197 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EMPIRIA EVENTS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 541 523 € (2025)
- Univerzita Mateja Bela v Banskej BystriciBanská Bystrica · tržby 2 531 058 € (2025)
- Rockwell Automation Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 522 368 € (2025)
- Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v KošiciachKošice - mestská časť Sever · tržby 2 506 872 € (2025)
- Slovenská poľnohospodárska univerzita v NitreNitra · tržby 2 441 195 € (2025)
- Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 2 437 367 € (2025)
- GOPAS SR, a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 397 062 € (2025)
- QDS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 372 866 € (2025)
- Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s.Trenčín · tržby 2 348 216 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava: Bratislava - Petržalka
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava sídli na adrese Žltá 13/A, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava: IČO, sídlo a základné údaje
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava (IČO 52354075) je nezisková organizácia so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 1. 9. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Petra Szántai. Za rok 2023 sú v závierke tržby 1 109 697 € a výsledok hospodárenia +360 831 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Predškolská výchova (SK NACE 8510) |
| Vznik | 1. 9. 2017 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2023 mala 1 109 697 €, typická firma odvetvia 34 197 €, čo je 32-násobok mediánu (medián z 4 423 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 300 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava306 zmlúv za 3 roky · 582 000 € · naposledy 29. 9. 2026Mesto Prešov61 zmlúv za 3 roky · 2 837 742 € · naposledy 28. 8. 2026Trnavská univerzita so sídlom v Trnave47 zmlúv za 3 roky · · naposledy 23. 3. 2026 Všetkých 452 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.10) v okrese Bratislava V
Súkromná materská škola Kids Paradise…Cirkevná materská škola Márie…Materská škola sv. Márie Magdalény…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.