VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TAMAREX FINANCE, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

49 736 €tržby 2025 ▲ 397 %+1 872 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 736 €tržby 2025 ▲ 397 %
+1 872 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 37 000 €, výsledok hospodárenia 656 €
  2. 20 : tržby 33 035 €, výsledok hospodárenia 780 €
  3. 21 : tržby 48 400 €, výsledok hospodárenia 5 485 €
  4. 22 : tržby 4 920 €, výsledok hospodárenia 672 €
  5. 23 : tržby 47 316 €, výsledok hospodárenia 452 €
  6. 24 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 1 876 €
  7. 25 : tržby 49 736 €, výsledok hospodárenia 1 872 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TAMAREX FINANCE, s. r. o. (IČO 52346587) mala v roku 2025 tržby 49 736 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TAMAREX FINANCE

V roku 2025 mala TAMAREX FINANCE priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ TAMAREX FINANCE

Podľa Registra právnických osôb koná za TAMAREX FINANCE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci TAMAREX FINANCE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch TAMAREX FINANCE
Podiely spoločníkov na vkladoch TAMAREX FINANCE JUDr. Andrej Králik 85,0 %, exITE s.r.o. 15,0 %. Spolu 5 000 €. JUDr. Andrej Králik: 4 250 €, 85,0 %exITE s.r.o.: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • JUDr. Andrej Králik85,0 %
  • exITE s.r.o.15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
JUDr. Andrej Králikod 18. 4. 2019 4 250 €85,0 %
exITE s.r.o.od 18. 4. 2019 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TAMAREX FINANCE

Za rok 2025 má TAMAREX FINANCE v závierke tržby 49 736 €, o 397,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 872 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 736 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202550 tis. €▲ +397,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 872 €zisk
Majetok (aktíva) 2025115 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 202598 tis. €85,3 % majetku
Pridaná hodnota 20252 336 €
Zisková marža 2025+3,8 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov12 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TAMAREX FINANCE

Súvaha TAMAREX FINANCE

Všetky čísla zo závierok TAMAREX FINANCE (7 rokov)
Čísla zo závierok TAMAREX FINANCE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 736 €1 872 €114 533 €16 793 €97 740 €2 336 €+3,8 %
202410 000 €1 876 €72 961 €14 921 €58 040 €2 300 €+18,8 %
202347 316 €452 €32 225 €13 045 €19 180 €616 €+1,0 %
20224 920 €672 €12 712 €12 593 €119 €875 €+13,7 %
202148 400 €5 485 €48 766 €11 921 €36 845 €−54 442 €+11,3 %
202033 035 €780 €407 944 €6 436 €401 508 €1 035 €+2,4 %
201937 000 €656 €368 631 €5 656 €362 975 €900 €+1,8 %

Riziko: zaplatí TAMAREX FINANCE?

Peniaze od štátu: TAMAREX FINANCE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TAMAREX FINANCE

Dátum vzniku TAMAREX FINANCE je 18. 4. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/136637/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 37 000 € · majetok 368 631 €
  3. Nový spoločník: JUDr. Andrej KrálikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový spoločník: exITE s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 49 736 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TAMAREX FINANCE

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

TAMAREX FINANCE v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

TAMAREX FINANCE je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), TAMAREX FINANCE má 49 736 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TAMAREX FINANCE 986. z 1 946.

V odvetví v okrese Bratislava I4 219aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TAMAREX FINANCE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo TAMAREX FINANCE: Bratislava - Staré Mesto

TAMAREX FINANCE sídli na adrese Ul. 29. augusta 2B, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 20 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví4 219okres Bratislava I
Na tej istej adrese20aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

TAMAREX FINANCE: IČO, sídlo a základné údaje

TAMAREX FINANCE, s. r. o. (IČO 52346587) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 4. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je JUDr. Andrej Králik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 736 € a výsledok hospodárenia +1 872 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 4. 2019
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) TAMAREX FINANCE, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 736 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy TAMAREX FINANCE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TAMAREX FINANCE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TAMAREX FINANCE

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

KRALIK & PARTNERS s.r.o.PROFIT Investment a.s.LAPINE PLUS s. r. o.KINIGL Group s. r. o.BURROW Property s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I

Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk