Market Trade Investment, s. r. o.
Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
351 €tržby 2025 ▼ 48 %−672 €strata 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 309 €, výsledok hospodárenia -934 €
- 20 : tržby 732 €, výsledok hospodárenia -435 €
- 21 : tržby 1 098 €, výsledok hospodárenia -113 €
- 22 : tržby 1 070 €, výsledok hospodárenia 207 €
- 23 : tržby 1 159 €, výsledok hospodárenia -33 €
- 24 : tržby 678 €, výsledok hospodárenia -240 €
- 25 : tržby 351 €, výsledok hospodárenia -672 €
Market Trade Investment, s. r. o. (IČO 52314316) mala v roku 2025 tržby 351 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Market Trade Investment
Market Trade Investment má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | — |
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 201 € | — |
| 2020 | — | 242 € | — |
| 2019 | — | 101 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ Market Trade Investment
Podľa Registra právnických osôb koná za Market Trade Investment 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločník Market Trade Investment
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Roman Tadam100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roman Tadamod 15. 10. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Market Trade Investment
Za rok 2025 má Market Trade Investment v závierke tržby 351 €, o 48,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −672 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 1 159 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Market Trade Investment
Najvyššie tržby: rok 2023, 1 159 €. Najnižšie: rok 2019, 309 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 351 € |
| 2024 | 678 € |
| 2023 | 1 159 € |
| 2022 | 1 070 € |
| 2021 | 1 098 € |
| 2020 | 732 € |
| 2019 | 309 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 6 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −672 € |
| 2024 | −240 € |
| 2023 | −33 € |
| 2022 | 207 € |
| 2021 | −113 € |
| 2020 | −435 € |
| 2019 | −934 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Market Trade Investment
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −35,4 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Market Trade Investment | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | −35,4 % | +4,9 % |
| 2023 | −2,8 % | +3,1 % |
| 2022 | +19,3 % | +2,7 % |
| 2021 | −10,3 % | +3,0 % |
| 2020 | −59,4 % | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+136,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −48,2 % |
| 2024 | −41,5 % |
| 2023 | +8,3 % |
| 2022 | −2,6 % |
| 2021 | +50,0 % |
| 2020 | +136,9 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Market Trade Investment
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 247 €, vlastné imanie 2 783 € a záväzky 1 464 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 247 € | 2 783 € | 1 464 € |
| 2024 | 4 532 € | 3 455 € | 1 077 € |
| 2023 | 4 478 € | 3 695 € | 783 € |
| 2022 | 4 438 € | 3 728 € | 710 € |
| 2021 | 4 189 € | 3 520 € | 669 € |
| 2020 | 4 337 € | 3 632 € | 705 € |
| 2019 | 4 506 € | 4 066 € | 440 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Market Trade Investment (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 351 € | −672 € | 4 247 € | 2 783 € | 1 464 € | −329 € | −191,5 % |
| 2024 | 678 € | −240 € | 4 532 € | 3 455 € | 1 077 € | 100 € | −35,4 % |
| 2023 | 1 159 € | −33 € | 4 478 € | 3 695 € | 783 € | 27 € | −2,8 % |
| 2022 | 1 070 € | 207 € | 4 438 € | 3 728 € | 710 € | 207 € | +19,3 % |
| 2021 | 1 098 € | −113 € | 4 189 € | 3 520 € | 669 € | 85 € | −10,3 % |
| 2020 | 732 € | −435 € | 4 337 € | 3 632 € | 705 € | −193 € | −59,4 % |
| 2019 | 309 € | −934 € | 4 506 € | 4 066 € | 440 € | −833 € | −302,3 % |
Riziko: zaplatí Market Trade Investment?
Peniaze od štátu: Market Trade Investment
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Market Trade Investment
Dátum vzniku Market Trade Investment je 30. 4. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/136891/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 309 € · majetok 4 506 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120998165 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Roman TadamSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 351 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Market Trade Investment
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Kuriérske služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Market Trade Investment v odvetví administratívne a kancelárske služby
Market Trade Investment je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Market Trade Investment má 351 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Market Trade Investment 2 168. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| Market Trade Investment | 351 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Market Trade Investment
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Market Trade Investment s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Market Trade Investment | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 351 € | 42 000 € |
| 2024 | 678 € | 39 510 € |
| 2023 | 1 159 € | 40 736 € |
| 2022 | 1 070 € | 39 924 € |
| 2021 | 1 098 € | 35 891 € |
| 2020 | 732 € | 34 323 € |
| 2019 | 309 € | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Market Trade Investment | 351 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Aura Trading s. r. o.Chľaba · tržby 775 € (2025)
- PER4MAX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 772 € (2025)
- FALCON PHOTO družstvoLevice · tržby 772 € (2025)
- HDR Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 768 € (2025)
- YEDEN s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 764 € (2025)
- Financeray s.r.o.Bohdanovce nad Trnavou · tržby 760 € (2025)
- AKSOLK, s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 760 € (2025)
- Globejet s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 756 € (2018)
- Tech Wave s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 756 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Market Trade Investment, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Market Trade Investment: Bratislava - Rača
Market Trade Investment sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 022 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 3 560 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Market Trade Investment: IČO, sídlo a základné údaje
Market Trade Investment, s. r. o. (IČO 52314316) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 30. 4. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Roman Tadam. Za rok 2025 sú v závierke tržby 351 € a výsledok hospodárenia −672 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 4. 2019 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Market Trade Investment, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 351 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Market Trade Investment
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Market Trade Investment
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Market Trade Investment
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III
Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.