SWOL s. r. o.
Most pri Bratislave · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
73 252 €tržby 2025 ▲ 2 %+26 757 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 31 860 €, výsledok hospodárenia 6 404 €
- 20 : tržby 48 985 €, výsledok hospodárenia 16 138 €
- 21 : tržby 48 956 €, výsledok hospodárenia 17 247 €
- 22 : tržby 50 144 €, výsledok hospodárenia 10 316 €
- 23 : tržby 58 810 €, výsledok hospodárenia 22 932 €
- 24 : tržby 72 143 €, výsledok hospodárenia 43 230 €
- 25 : tržby 73 252 €, výsledok hospodárenia 26 757 €
SWOL s. r. o. (IČO 52313905) mala v roku 2025 tržby 73 252 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SWOL
V roku 2025 mala SWOL priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 24 327 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 24 327 € | — |
| 2024 | — | 20 273 € | — |
| 2023 | — | 16 098 € | — |
| 2022 | — | 18 781 € | — |
| 2021 | — | 13 415 € | — |
| 2020 | — | 16 098 € | — |
| 2019 | — | 10 732 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ SWOL
Podľa Registra právnických osôb koná za SWOL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločník SWOL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Miroslav Koščák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Miroslav Koščákod 10. 4. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SWOL
Za rok 2025 má SWOL v závierke tržby 73 252 €, o 1,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 757 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 73 252 €.
Výkaz ziskov a strát SWOL
Najvyššie tržby: rok 2025, 73 252 €. Najnižšie: rok 2019, 31 860 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 73 252 € |
| 2024 | 72 143 € |
| 2023 | 58 810 € |
| 2022 | 50 144 € |
| 2021 | 48 956 € |
| 2020 | 48 985 € |
| 2019 | 31 860 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 143 024 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 26 757 € |
| 2024 | 43 230 € |
| 2023 | 22 932 € |
| 2022 | 10 316 € |
| 2021 | 17 247 € |
| 2020 | 16 138 € |
| 2019 | 6 404 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SWOL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +36,5 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SWOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +36,5 % | +19,3 % |
| 2024 | +59,9 % | +12,5 % |
| 2023 | +39,0 % | +10,7 % |
| 2022 | +20,6 % | +9,6 % |
| 2021 | +35,2 % | +9,4 % |
| 2020 | +32,9 % | +9,2 % |
| 2019 | +20,1 % | +6,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+53,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,5 % |
| 2024 | +22,7 % |
| 2023 | +17,3 % |
| 2022 | +2,4 % |
| 2021 | −0,1 % |
| 2020 | +53,8 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SWOL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 37 704 €, vlastné imanie 42 153 € a záväzky −4 449 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 37 704 € | 42 153 € | −4 449 € |
| 2024 | 58 381 € | 48 730 € | 9 651 € |
| 2023 | 37 594 € | 28 432 € | 9 162 € |
| 2022 | 21 674 € | 15 816 € | 5 858 € |
| 2021 | 25 869 € | 22 747 € | 3 122 € |
| 2020 | 45 244 € | 21 138 € | 24 106 € |
| 2019 | 48 875 € | 11 404 € | 37 471 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SWOL (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73 252 € | 26 757 € | 37 704 € | 42 153 € | −4 449 € | 65 832 € | +36,5 % |
| 2024 | 72 143 € | 43 230 € | 58 381 € | 48 730 € | 9 651 € | 64 999 € | +59,9 % |
| 2023 | 58 810 € | 22 932 € | 37 594 € | 28 432 € | 9 162 € | 51 421 € | +39,0 % |
| 2022 | 50 144 € | 10 316 € | 21 674 € | 15 816 € | 5 858 € | 40 247 € | +20,6 % |
| 2021 | 48 956 € | 17 247 € | 25 869 € | 22 747 € | 3 122 € | 42 436 € | +35,2 % |
| 2020 | 48 985 € | 16 138 € | 45 244 € | 21 138 € | 24 106 € | 44 304 € | +32,9 % |
| 2019 | 31 860 € | 6 404 € | 48 875 € | 11 404 € | 37 471 € | 24 678 € | +20,1 % |
Riziko: zaplatí SWOL?
Peniaze od štátu: SWOL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SWOL
Dátum vzniku SWOL je 10. 4. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/136418/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120982017
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 31 860 € · majetok 48 875 €
- Nový spoločník: Ing. Miroslav KoščákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 73 252 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SWOL
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce v rozsahu voľnej živnosti
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti v rozsahu voľnej živnosti
- Prenájom hnuteľných vecí
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
SWOL v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
SWOL je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), SWOL má 73 252 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 925 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SWOL 163. z 478.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| SWOL | 73 252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SWOL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SWOL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SWOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 73 252 € | 53 914 € |
| 2024 | 72 143 € | 50 067 € |
| 2023 | 58 810 € | 49 305 € |
| 2022 | 50 144 € | 48 720 € |
| 2021 | 48 956 € | 46 823 € |
| 2020 | 48 985 € | 45 727 € |
| 2019 | 31 860 € | 45 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SWOL | 73 252 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 52 920 € |
| medián kraja | 60 495 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MY WAY GmbH s.r.o.Žilina · tržby 181 430 € (2025)
- Lomtec.com a.s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 181 391 € (2025)
- Precise coding s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 181 059 € (2025)
- Wholesale Europe s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 181 037 € (2025)
- WebInventia, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 000 € (2025)
- VDI, s. r. o.Stará Turá · tržby 180 684 € (2025)
- Reflection, s.r.o.Báč · tržby 180 656 € (2025)
- Code Boutique s.r.o.Martin · tržby 180 438 € (2025)
- Warlock, s.r.o.Malinovo · tržby 180 334 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SWOL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SWOL: Most pri Bratislave
SWOL sídli na adrese Rascová 1163/11, 900 46 Most pri Bratislave, okres Senec. V obci Most pri Bratislave je 934 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 589. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Most pri Bratislave: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
SWOL: IČO, sídlo a základné údaje
SWOL s. r. o. (IČO 52313905) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, okres Senec. Dátum vzniku je 10. 4. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Miroslav Koščák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 73 252 € a výsledok hospodárenia +26 757 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 4. 2019 |
| Obec | Most pri Bratislave |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) SWOL s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 73 252 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy SWOL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SWOL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SWOL
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Most pri Bratislavetypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 565 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Most pri Bratislave
ACAN, s.r.o.Trade thirty-two, s. r. o.ESC sk s.r.o.Roľnícke družstvo podielníkovPROFIMET SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Most pri Bratislave ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Senec
JMB Distribution s.r.o.HOMEGOODS, s.r.o.Data Support, s. r. o.Webnato s. r. o.IT Recover, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.