VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HEROKI s.r.o. v likvidácii

Sereď

12 €tržby 2022 ▼ 99 %−323 €strata 2022

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 3. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 €tržby 2022 ▼ 99 %
−323 €strata 2022
  1. 19 : tržby 268 €, výsledok hospodárenia -1 312 €
  2. 20 : tržby 2 540 €, výsledok hospodárenia 238 €
  3. 21 : tržby 1 183 €, výsledok hospodárenia 25 €
  4. 22 : tržby 12 €, výsledok hospodárenia -323 €
  5. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -326 €
  6. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -373 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HEROKI s.r.o. v likvidácii (IČO 52298027), sídlo Sereď, je v registri zapísaná od 4. 4. 2019 do 11. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci HEROKI s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok HEROKI s.r.o.

Za rok 2022 má HEROKI s.r.o. v závierke tržby 12 €, o 99,0 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −323 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2020: 2 540 €.

Tržby 202212 €▼ −99,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022−323 €strata
Majetok (aktíva) 20244 929 €
Vlastné imanie 20242 929 €
Záväzky 20242 000 €40,6 % majetku
Pridaná hodnota 2024−323 €
Zisková marža 2022−2 691,7 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−2 071 €2019 až 2024

Výkaz ziskov a strát HEROKI s.r.o.

Súvaha HEROKI s.r.o.

Všetky čísla zo závierok HEROKI s.r.o. (6 rokov)
Čísla zo závierok HEROKI s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−373 €4 929 €2 929 €2 000 €−323 €—
2023—−326 €5 302 €3 302 €2 000 €−4 €—
202212 €−323 €8 628 €3 628 €5 000 €−96 €−2 691,7 %
20211 183 €25 €9 126 €3 951 €5 175 €31 €+2,1 %
20202 540 €238 €9 108 €3 926 €5 182 €254 €+9,4 %
2019268 €−1 312 €8 798 €3 688 €5 110 €−970 €−489,6 %

Riziko: zaplatí HEROKI s.r.o.?

Peniaze od štátu: HEROKI s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HEROKI s.r.o.

Dátum vzniku HEROKI s.r.o. je 4. 4. 2019. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44202/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 268 € · majetok 8 798 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

HEROKI s.r.o. v odvetví reklama a prieskum trhu

HEROKI s.r.o. je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 42 000 € (6 769 závierok), HEROKI s.r.o. má 12 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 275 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HEROKI s.r.o. 70. z 69.

V odvetví v okrese Galanta275aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 769Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HEROKI s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Galanta ›

Sídlo HEROKI s.r.o.: Sereď

HEROKI s.r.o. sídli na adrese Konvalinková 5052/17, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 570 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sereď2 570aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 311aktívnych
V tom istom odvetví275okres Galanta
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

HEROKI s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

HEROKI s.r.o. v likvidácii (IČO 52298027) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 4. 4. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 3. 2025, po 5 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 12 € a výsledok hospodárenia −323 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 73110
Vznik4. 4. 2019
Zánik11. 3. 2025
ObecSereď
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy HEROKI s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HEROKI s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HEROKI s.r.o.

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Sereďtypický nepokrytý dopyt 197 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sereď

BIC Slovakia s.r.o.Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.Woory Slovakia s.r.o.HUBERT J.E., s.r.o.Všetky firmy v obci Sereď ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Galanta

Rubble services s. r. o.Gobyus s.r.o.TSC Mont s. r. o.BRANMEDIA s. r. o.Secret Miga, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk