AHC DUCKS Pezinok
Slovenský Grob · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
AHC DUCKS Pezinok: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
AHC DUCKS Pezinok (IČO 52295095), sídlo Slovenský Grob, je v registri zapísaná od 26. 3. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár AHC DUCKS Pezinok
Podľa Registra právnických osôb koná za AHC DUCKS Pezinok 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Financie a závierky AHC DUCKS Pezinok
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí AHC DUCKS Pezinok?
Peniaze od štátu: AHC DUCKS Pezinok
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AHC DUCKS Pezinok
Dátum vzniku AHC DUCKS Pezinok je 26. 3. 2019, teda pred 7 rokmi.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-56165
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AHC DUCKS Pezinok
- iné združenia
- iné telovýchovné
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
AHC DUCKS Pezinok v odvetví členské organizácie
AHC DUCKS Pezinok je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 031 aktívnych subjektov.
Sídlo AHC DUCKS Pezinok: Slovenský Grob
AHC DUCKS Pezinok sídli na adrese Mojmírova 37, 900 26 Slovenský Grob, okres Pezinok. V obci Slovenský Grob je 1 205 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Slovenský Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
AHC DUCKS Pezinok: IČO, sídlo a základné údaje
AHC DUCKS Pezinok (IČO 52295095) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Slovenský Grob, okres Pezinok. Dátum vzniku je 26. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Andrej Žvásta.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 26. 3. 2019 |
| Obec | Slovenský Grob |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Slovenský Grob
SECURITY Agency s.r.o.THOME Lighting Slovakia s. r. o.Constructio, s.r.o.BIZ - PAL s. r. o.Gasstav SK s. r. o.Všetky firmy v obci Slovenský Grob ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Pezinok
Škôlka Benjamín, občianske združenieSTYLES DANCE ACADEMYProseniorAcademia Istropolitana NovaMimi a Monty
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.