LM Group s. r. o.
Geča · Elektrická inštalácia
190 599 €tržby 2025 ▲ 20 %−14 650 €strata 2025aktívna 7 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 10 703 €, výsledok hospodárenia -3 357 €
- 20 : tržby 37 248 €, výsledok hospodárenia -461 €
- 21 : tržby 74 009 €, výsledok hospodárenia -4 €
- 22 : tržby 97 125 €, výsledok hospodárenia 1 994 €
- 23 : tržby 131 829 €, výsledok hospodárenia 5 122 €
- 24 : tržby 158 816 €, výsledok hospodárenia 3 778 €
- 25 : tržby 190 599 €, výsledok hospodárenia -14 650 €
LM Group s. r. o. (IČO 52291316) mala v roku 2025 tržby 190 599 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LM Group
LM Group má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 65 709 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 65 709 € | — |
| 2024 | — | 48 035 € | — |
| 2023 | — | 28 260 € | — |
| 2022 | — | 21 681 € | — |
| 2021 | — | 15 666 € | — |
| 2020 | — | 17 583 € | — |
| 2019 | — | 1 916 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ LM Group
Podľa Registra právnických osôb koná za LM Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník LM Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lukáš Majoroš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Majorošod 4. 5. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LM Group
Za rok 2025 má LM Group v závierke tržby 190 599 €, o 20,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −14 650 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 190 599 €.
Výkaz ziskov a strát LM Group
Najvyššie tržby: rok 2025, 190 599 €. Najnižšie: rok 2019, 10 703 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 190 599 € |
| 2024 | 158 816 € |
| 2023 | 131 829 € |
| 2022 | 97 125 € |
| 2021 | 74 009 € |
| 2020 | 37 248 € |
| 2019 | 10 703 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 578 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −14 650 € |
| 2024 | 3 778 € |
| 2023 | 5 122 € |
| 2022 | 1 994 € |
| 2021 | −4 € |
| 2020 | −461 € |
| 2019 | −3 357 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LM Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,7 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LM Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −7,7 % | +4,2 % |
| 2024 | +2,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +3,9 % | +2,0 % |
| 2022 | +2,1 % | +1,7 % |
| 2021 | 0,0 % | +1,6 % |
| 2020 | −1,2 % | +1,6 % |
| 2019 | −31,4 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+248,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +20,0 % |
| 2024 | +20,5 % |
| 2023 | +35,7 % |
| 2022 | +31,2 % |
| 2021 | +98,7 % |
| 2020 | +248,0 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LM Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 83 993 €, vlastné imanie −2 580 € a záväzky 86 573 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 83 993 € | −2 580 € | 86 573 € |
| 2024 | 86 261 € | 12 070 € | 74 191 € |
| 2023 | 63 188 € | 8 292 € | 54 896 € |
| 2022 | 38 390 € | 3 171 € | 35 219 € |
| 2021 | 21 849 € | 1 179 € | 20 670 € |
| 2020 | 9 954 € | 1 183 € | 8 771 € |
| 2019 | 5 137 € | 1 645 € | 3 492 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LM Group (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 190 599 € | −14 650 € | 83 993 € | −2 580 € | 86 573 € | 65 169 € | −7,7 % |
| 2024 | 158 816 € | 3 778 € | 86 261 € | 12 070 € | 74 191 € | 52 942 € | +2,4 % |
| 2023 | 131 829 € | 5 122 € | 63 188 € | 8 292 € | 54 896 € | 41 286 € | +3,9 % |
| 2022 | 97 125 € | 1 994 € | 38 390 € | 3 171 € | 35 219 € | 27 861 € | +2,1 % |
| 2021 | 74 009 € | −4 € | 21 849 € | 1 179 € | 20 670 € | 13 217 € | 0,0 % |
| 2020 | 37 248 € | −461 € | 9 954 € | 1 183 € | 8 771 € | 13 249 € | −1,2 % |
| 2019 | 10 703 € | −3 357 € | 5 137 € | 1 645 € | 3 492 € | −1 349 € | −31,4 % |
Riziko: zaplatí LM Group?
LM Group a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom LM Group v objeme 200 € z rokov 2020 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Geča: 200 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2024, 200 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 1 | 200 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy LM Group
Dátum vzniku LM Group je 4. 5. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46277/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 10 703 € · majetok 5 137 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 4. 5. 2019.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121000486
- Nový spoločník: Lukáš MajorošSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 190 599 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LM Group
- Technická služba podľa § 7 ods. 1 (projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí) zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o súkromnej bezpečnosti)
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Uskutočnovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
LM Group v odvetví špecializované stavebné práce
LM Group je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), LM Group má 190 599 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 1 701 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LM Group 48. z 257.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 768 €, polovica do 71 962 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 128 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 764 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 768 € |
| medián | 71 962 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 128 € |
| LM Group | 190 599 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LM Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LM Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LM Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 190 599 € | 71 962 € |
| 2024 | 158 816 € | 79 060 € |
| 2023 | 131 829 € | 84 804 € |
| 2022 | 97 125 € | 86 381 € |
| 2021 | 74 009 € | 76 841 € |
| 2020 | 37 248 € | 75 514 € |
| 2019 | 10 703 € | 86 111 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LM Group | 190 599 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 44 560 € |
| medián kraja | 56 184 € |
| medián Slovenska | 71 962 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PANTEX, spol. s r.o.Komárno · tržby 419 866 € (2025)
- ABCD s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 419 827 € (2025)
- RENOBAU s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 419 719 € (2025)
- DRUŽBYT spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 419 127 € (2018)
- RENT TECHNOLOGY, s. r. o.Žiar · tržby 418 976 € (2025)
- ROMONT ELEKTRO s.r.o.Senec · tržby 418 909 € (2025)
- Installation, s. r. o.Kotrčiná Lúčka · tržby 418 490 € (2025)
- ProsperPoint s. r. o.Oľka · tržby 417 978 € (2025)
- ECH Services s.r.o.Zvolen · tržby 417 971 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LM Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LM Group: Geča
LM Group sídli na adrese Nová 363/21, 044 10 Geča, okres Košice - okolie. V obci Geča je 148 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.
Geča: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
LM Group: IČO, sídlo a základné údaje
LM Group s. r. o. (IČO 52291316) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Geča, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 4. 5. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Lukáš Majoroš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 190 599 € a výsledok hospodárenia −14 650 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 5. 2019 |
| Obec | Geča |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) LM Group s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 190 599 €, typická firma odvetvia 71 962 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy LM Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LM Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LM Group
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Gečatypický nepokrytý dopyt 64 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 267 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Geča
TAMIX 1 s.r.o.DUSTOUR s.r.o.A - Z PLUS s.r.o. KošiceCMSpol, s.r.o.Reštaurácia da Gigi s.r.o.Všetky firmy v obci Geča ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Košice - okolie
ELTIP s.r.o.PROGRES MT s.r.o.Elektrofinál Košice s.r.o.Ladislav Hiblár - ELEKTROMONTÁŽ s. r. o.Montáž, opravy, údržba, servis, elektro…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.