Štatistiky Kompletné dáta o firme

BeeBizz s.r.o.

Štúrovo · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

BeeBizz s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu7 rokov
zmluvy so štátom0

BeeBizz s.r.o. (IČO 52286550), sídlo Štúrovo, je v registri zapísaná od 19. 3. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci BeeBizz

V roku 2025 mala BeeBizz priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ BeeBizz

Podľa Registra právnických osôb koná za BeeBizz 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Attila Gábor Foglkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Spoločník BeeBizz

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BeeBizz
Podiely spoločníkov na vkladoch BeeBizz Attila Gábor Fogl 100,0 %. Spolu 5 000 €. Attila Gábor Fogl: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Attila Gábor Fogl100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Attila Gábor Foglod 19. 3. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok BeeBizz

Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20255 660 €
Vlastné imanie 20255 320 €
Záväzky 2025340 €6,0 % majetku
Súčet výsledkov za 7 rokov−680 €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát BeeBizz

Súvaha BeeBizz

Všetky čísla zo závierok BeeBizz (7 rokov)
Čísla zo závierok BeeBizz po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €5 660 €5 320 €340 €——
2024—−340 €5 600 €5 260 €340 €——
2023—0 €5 000 €5 000 €———
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021—0 €5 000 €5 000 €———
2020—0 €5 000 €5 000 €———
2019—0 €5 000 €5 000 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí BeeBizz?

Peniaze od štátu: BeeBizz

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BeeBizz

Dátum vzniku BeeBizz je 19. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47795/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BeeBizz

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kuriérske služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

BeeBizz v odvetví administratívne a kancelárske služby

BeeBizz je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 812 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Zámky1 812aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Nové Zámky ›

Sídlo BeeBizz: Štúrovo

BeeBizz sídli na adrese Komenského 317/135, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 217 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 154. Na tej istej adrese je zapísaných 157 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štúrovo4 217aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 154aktívnych
V tom istom odvetví1 812okres Nové Zámky
Na tej istej adrese157aktívnych subjektov

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

BeeBizz: IČO, sídlo a základné údaje

BeeBizz s.r.o. (IČO 52286550) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 19. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Attila Gábor Fogl.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 3. 2019
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Nové Zámky

EGGspert, s.r.o.GOOD WOOD s. r. o.G & B GLOBAL s.r.o.RAUL METAL s.r.o.Ski Univerzum s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť