VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JJ Lions s. r. o.

Čaklov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

49 669 €tržby 2024 ▲ 112 %−13 699 €strata 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 669 €tržby 2024 ▲ 112 %
−13 699 €strata 2024
  1. 19 : tržby 33 336 €, výsledok hospodárenia 1 280 €
  2. 20 : tržby 58 536 €, výsledok hospodárenia 5 423 €
  3. 21 : tržby 72 014 €, výsledok hospodárenia 4 656 €
  4. 22 : tržby 104 687 €, výsledok hospodárenia 3 172 €
  5. 23 : tržby 23 422 €, výsledok hospodárenia -24 392 €
  6. 24 : tržby 49 669 €, výsledok hospodárenia -13 699 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JJ Lions s. r. o. (IČO 52285651) mala v roku 2024 tržby 49 669 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci JJ Lions

V roku 2024 mala JJ Lions priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 60 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ JJ Lions

Podľa Registra právnických osôb koná za JJ Lions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník JJ Lions

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch JJ Lions
Podiely spoločníkov na vkladoch JJ Lions Ján Demeter 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ján Demeter: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ján Demeter100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ján Demeterod 30. 4. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok JJ Lions

Za rok 2024 má JJ Lions v závierke tržby 49 669 €, o 112,1 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −13 699 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 104 687 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202450 tis. €▲ +112,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−14 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202479 tis. €
Vlastné imanie 2024−19 tis. €
Záväzky 202497 tis. €123,6 % majetku
Pridaná hodnota 20248 562 €
Zisková marža 2024−27,6 %medián odvetvia +4,9 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−24 tis. €2019 až 2024
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát JJ Lions

Súvaha JJ Lions

Všetky čísla zo závierok JJ Lions (6 rokov)
Čísla zo závierok JJ Lions po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202449 669 €−13 699 €78 705 €−18 558 €97 263 €8 562 €−27,6 %
202323 422 €−24 392 €46 609 €−4 860 €51 469 €2 994 €−104,1 %
2022104 687 €3 172 €80 152 €19 532 €60 620 €40 015 €+3,0 %
202172 014 €4 656 €50 517 €16 359 €34 158 €22 554 €+6,5 %
202058 536 €5 423 €42 263 €11 703 €30 560 €11 909 €+9,3 %
201933 336 €1 280 €8 541 €6 280 €2 261 €2 256 €+3,8 %

Riziko: zaplatí JJ Lions?

Peniaze od štátu: JJ Lions

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy JJ Lions

Dátum vzniku JJ Lions je 30. 4. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38184/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 33 336 € · majetok 8 541 €
  3. Nový spoločník: Ján DemeterSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6, posledné tržby 49 669 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JJ Lions

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore kapitálového trhu
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore starobného dôchodkového sporenia
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore doplnkového dôchodkového sporenia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

JJ Lions v odvetví administratívne a kancelárske služby

JJ Lions je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 518 € (20 391 závierok), JJ Lions má 49 669 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 335 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JJ Lions 39. z 97.

V odvetví v okrese Vranov nad Topľou335aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou20 391Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JJ Lions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Vranov nad Topľou ›

Sídlo JJ Lions: Čaklov

JJ Lions sídli na adrese 488, 094 35 Čaklov, okres Vranov nad Topľou. V obci Čaklov je 206 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 966.

Subjektov v obci Čaklov206aktívnych
Subjektov v okrese Vranov nad Topľou9 966aktívnych
V tom istom odvetví335okres Vranov nad Topľou

Čaklov: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›

JJ Lions: IČO, sídlo a základné údaje

JJ Lions s. r. o. (IČO 52285651) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čaklov, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 30. 4. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ján Demeter. Za rok 2024 sú v závierke tržby 49 669 € a výsledok hospodárenia −13 699 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 4. 2019
ObecČaklov
OkresOkres Vranov nad Topľou
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) JJ Lions s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 49 669 €, typická firma odvetvia 39 518 € (medián z 20 391 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›

Sieť prepojení firmy JJ Lions

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JJ Lions

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JJ Lions

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v obci Čaklovtypický nepokrytý dopyt 157 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Demeters s. r. o.COBE montage s. r. o.Podnikaj Efektívne s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Čaklov

HUDÁK, spol. s r.o.RAMEKO, s.r.o.EUROSTEEL CAPITAL, s.r.o.IZA STAVEBNINY s.r.o.KmecZar, s.r.o.Všetky firmy v obci Čaklov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Vranov nad Topľou

Panáček s.r.o.Rozmarín Medical, s.r.o.Paľko spol. s r.o.RG-DEL s.r.o.N-BAUER s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk