VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

I.S.A. AUTO, s. r. o.

Považská Bystrica · Oprava a údržba motorových vozidiel

435 297 €tržby 2025 ▼ 16 %+4 122 €zisk 2025

aktívna 7 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

435 297 €tržby 2025 ▼ 16 %
+4 122 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 246 039 €, výsledok hospodárenia 50 962 €
  2. 20 : tržby 438 139 €, výsledok hospodárenia 55 818 €
  3. 21 : tržby 464 862 €, výsledok hospodárenia 34 319 €
  4. 22 : tržby 495 119 €, výsledok hospodárenia 19 197 €
  5. 23 : tržby 491 011 €, výsledok hospodárenia 20 678 €
  6. 24 : tržby 517 826 €, výsledok hospodárenia 17 993 €
  7. 25 : tržby 435 297 €, výsledok hospodárenia 4 122 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

I.S.A. AUTO, s. r. o. (IČO 52282341) mala v roku 2025 tržby 435 297 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci I.S.A. AUTO

I.S.A. AUTO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 103 229 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia I.S.A. AUTO

Podľa Registra právnických osôb konajú za I.S.A. AUTO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci I.S.A. AUTO

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch I.S.A. AUTO
Podiely spoločníkov na vkladoch I.S.A. AUTO Ing. Jana Stráňavová 50,0 %, Ľubomír Stráňava 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Jana Stráňavová: 2 500 €, 50,0 %Ľubomír Stráňava: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Jana Stráňavová50,0 %
  • Ľubomír Stráňava50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jana Stráňavováod 20. 3. 2019 2 500 €50,0 %
Ľubomír Stráňavaod 20. 3. 2019 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok I.S.A. AUTO

Za rok 2025 má I.S.A. AUTO v závierke tržby 435 297 €, o 15,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 122 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 517 826 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025435 tis. €▼ −15,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 122 €zisk
Majetok (aktíva) 2025194 tis. €
Vlastné imanie 2025143 tis. €
Záväzky 202550 tis. €26,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025118 tis. €
Zisková marža 2025+0,9 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 7 rokov203 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát I.S.A. AUTO

Súvaha I.S.A. AUTO

Všetky čísla zo závierok I.S.A. AUTO (7 rokov)
Čísla zo závierok I.S.A. AUTO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025435 297 €4 122 €193 568 €143 090 €50 478 €118 289 €+0,9 %
2024517 826 €17 993 €193 977 €148 967 €45 010 €134 285 €+3,5 %
2023491 011 €20 678 €192 241 €135 974 €56 267 €130 076 €+4,2 %
2022495 119 €19 197 €186 398 €135 296 €51 102 €129 776 €+3,9 %
2021464 862 €34 319 €181 443 €116 099 €65 344 €145 776 €+7,4 %
2020438 139 €55 818 €158 935 €111 780 €47 155 €146 208 €+12,7 %
2019246 039 €50 962 €90 836 €55 962 €34 874 €72 880 €+20,7 %

Riziko: zaplatí I.S.A. AUTO?

I.S.A. AUTO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom I.S.A. AUTO z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202024. 4. 2020

História firmy I.S.A. AUTO

Dátum vzniku I.S.A. AUTO je 20. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37988/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120971622
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 246 039 € · majetok 90 836 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Firma vznikla 20. 3. 2019.
  5. Nový spoločník: Ľubomír StráňavaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 435 297 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti I.S.A. AUTO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

I.S.A. AUTO v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

I.S.A. AUTO je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 965 € (4 091 závierok), I.S.A. AUTO má 435 297 €, čo je 7,0-násobok mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 182 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je I.S.A. AUTO 12. z 47.

V odvetví v okrese Považská Bystrica182aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 091Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb I.S.A. AUTO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo I.S.A. AUTO: Považská Bystrica

I.S.A. AUTO sídli na adrese Moyzesova 816/102, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 646 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 848. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Považská Bystrica6 646aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 848aktívnych
V tom istom odvetví182okres Považská Bystrica
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

I.S.A. AUTO: IČO, sídlo a základné údaje

I.S.A. AUTO, s. r. o. (IČO 52282341) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 20. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Ing. Jana Stráňavová a Ľubomír Stráňava. Za rok 2025 sú v závierke tržby 435 297 € a výsledok hospodárenia +4 122 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 3. 2019
ObecPovažská Bystrica
OkresOkres Považská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) I.S.A. AUTO, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 435 297 €, typická firma odvetvia 61 965 €, čo je 7,0-násobok mediánu (medián z 4 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy I.S.A. AUTO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu I.S.A. AUTO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu I.S.A. AUTO

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
  • Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 803 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Považská Bystrica

Autosklo Hornet s. r. o.QUADSHOP, s.r.o.J.T. INTERNATIONAL, s.r.o.APW-TECH s.r.o.MAZELI, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk