Bravo Trans s. r. o.
Hurbanovo · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
17 361 €tržby 2025 ▲ 5 500 %−16 010 €strata 2025aktívna 7 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 11 705 €, výsledok hospodárenia 1 301 €
- 20 : tržby 85 069 €, výsledok hospodárenia -17 583 €
- 21 : tržby 49 155 €, výsledok hospodárenia 2 955 €
- 22 : tržby 65 202 €, výsledok hospodárenia 3 998 €
- 23 : tržby 34 215 €, výsledok hospodárenia 209 €
- 24 : tržby 310 €, výsledok hospodárenia -1 103 €
- 25 : tržby 17 361 €, výsledok hospodárenia -16 010 €
Bravo Trans s. r. o. (IČO 52280292) mala v roku 2025 tržby 17 361 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bravo Trans
V roku 2025 mala Bravo Trans priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 894 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 2 894 € | — |
| 2022 | — | 389 € | — |
| 2020 | — | 604 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia Bravo Trans
Podľa Registra právnických osôb konajú za Bravo Trans 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Bravo Trans
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ildikó Kečkéš50,0 %
- Michal Kečkéš50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ildikó Kečkéšod 13. 11. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
| Michal Kečkéšod 13. 11. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bravo Trans
Za rok 2025 má Bravo Trans v závierke tržby 17 361 €, o 5 500,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −16 010 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 85 069 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Bravo Trans
Najvyššie tržby: rok 2020, 85 069 €. Najnižšie: rok 2024, 310 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 17 361 € |
| 2024 | 310 € |
| 2023 | 34 215 € |
| 2022 | 65 202 € |
| 2021 | 49 155 € |
| 2020 | 85 069 € |
| 2019 | 11 705 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −26 233 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −16 010 € |
| 2024 | −1 103 € |
| 2023 | 209 € |
| 2022 | 3 998 € |
| 2021 | 2 955 € |
| 2020 | −17 583 € |
| 2019 | 1 301 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bravo Trans
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −92,2 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bravo Trans | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −92,2 % | +4,2 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | +0,6 % | +2,0 % |
| 2022 | +6,1 % | +1,7 % |
| 2021 | +6,0 % | +1,6 % |
| 2020 | −20,7 % | +1,7 % |
| 2019 | +11,1 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+32,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +5 500,3 % |
| 2024 | −99,1 % |
| 2023 | −47,5 % |
| 2022 | +32,6 % |
| 2021 | −42,2 % |
| 2020 | +626,8 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bravo Trans
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 537 €, vlastné imanie −21 242 € a záväzky 42 779 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 537 € | −21 242 € | 42 779 € |
| 2024 | 28 759 € | −5 232 € | 33 991 € |
| 2023 | 112 865 € | −4 128 € | 116 993 € |
| 2022 | 120 158 € | −4 337 € | 124 495 € |
| 2021 | 69 390 € | −8 336 € | 77 726 € |
| 2020 | 13 519 € | −16 282 € | 29 801 € |
| 2019 | 5 740 € | 6 301 € | −561 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bravo Trans (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 361 € | −16 010 € | 21 537 € | −21 242 € | 42 779 € | −12 940 € | −92,2 % |
| 2024 | 310 € | −1 103 € | 28 759 € | −5 232 € | 33 991 € | −804 € | −355,8 % |
| 2023 | 34 215 € | 209 € | 112 865 € | −4 128 € | 116 993 € | 16 801 € | +0,6 % |
| 2022 | 65 202 € | 3 998 € | 120 158 € | −4 337 € | 124 495 € | 36 517 € | +6,1 % |
| 2021 | 49 155 € | 2 955 € | 69 390 € | −8 336 € | 77 726 € | 5 882 € | +6,0 % |
| 2020 | 85 069 € | −17 583 € | 13 519 € | −16 282 € | 29 801 € | 294 € | −20,7 % |
| 2019 | 11 705 € | 1 301 € | 5 740 € | 6 301 € | −561 € | 3 517 € | +11,1 % |
Riziko: zaplatí Bravo Trans?
Peniaze od štátu: Bravo Trans
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bravo Trans
Dátum vzniku Bravo Trans je 15. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: BTL PLUS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47764/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 11 705 € · majetok 5 740 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120966991
- Nový štatutár: Michal KečkéšKonateľ
- Nový spoločník: Michal KečkéšSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým BTL PLUS s.r.o., odvtedy Bravo Trans s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 17 361 €.
- Nový štatutár: Ildikó KečkéšKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bravo Trans
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Prevádzkovanie taxislužby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Bravo Trans v odvetví špecializované stavebné práce
Bravo Trans je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), Bravo Trans má 17 361 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 2 261 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bravo Trans 223. z 288.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 953 €, tri štvrtiny do 269 003 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 953 € |
| horný kvartil | 269 003 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| Bravo Trans | 17 361 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bravo Trans
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bravo Trans s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bravo Trans | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 17 361 € | 71 953 € |
| 2024 | 310 € | 79 045 € |
| 2023 | 34 215 € | 84 747 € |
| 2022 | 65 202 € | 86 359 € |
| 2021 | 49 155 € | 76 819 € |
| 2020 | 85 069 € | 75 525 € |
| 2019 | 11 705 € | 86 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bravo Trans | 17 361 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 69 244 € |
| medián kraja | 68 352 € |
| medián Slovenska | 71 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- pfstavreko s. r. o.Vysoká pri Morave · tržby 39 017 € (2025)
- Skypko s. r. o.Dolná Krupá · tržby 38 997 € (2025)
- ENERGO KUBÍN, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 38 989 € (2025)
- PROCLEANING 1 s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 38 978 € (2025)
- Štefan Cesnak s.r.o.Levice · tržby 38 974 € (2025)
- KOUREMA s. r. o.Nitra · tržby 38 970 € (2025)
- HEDAM, s.r.o.Nový Tekov · tržby 38 963 € (2024)
- ITED, spol. s r.o.Stará Ľubovňa · tržby 38 959 € (2025)
- E-mont & servis, s.r.o.Nová Dubnica · tržby 38 955 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bravo Trans, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bravo Trans: Hurbanovo
Bravo Trans sídli na adrese Nálepkova 736/10, 947 01 Hurbanovo, okres Komárno. V obci Hurbanovo je 1 003 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 813.
Hurbanovo: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Bravo Trans: IČO, sídlo a základné údaje
Bravo Trans s. r. o. (IČO 52280292) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hurbanovo, okres Komárno. Dátum vzniku je 15. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Ildikó Kečkéš a Michal Kečkéš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 361 € a výsledok hospodárenia −16 010 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 3. 2019 |
| Skoršie názvy | BTL PLUS s.r.o. |
| Obec | Hurbanovo |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Bravo Trans s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 361 €, typická firma odvetvia 71 953 € (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Bravo Trans
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bravo Trans
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bravo Trans
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu16odvetví chýba v meste Hurbanovotypický nepokrytý dopyt 143 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava718 zmlúv za 3 roky · 11 147 777 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 231 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Hurbanovo
Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s r.o.Heineken Slovensko, a.s.Heineken Slovensko Sladovne, a.s.Buona s.r.o.Corplex Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Hurbanovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Komárno
G. Z. Bau, s.r.o.SYKY s. r. o.NN-Bau s.r.o.UNIMAL SK s.r.o.Gungl Industrial Services s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.