VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

123 SERVIS s. r. o.

Bratislava - Rača · Zemné práce

37 881 €tržby 2025 ▼ 33 %+3 238 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

37 881 €tržby 2025 ▼ 33 %
+3 238 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 185 €, výsledok hospodárenia -32 €
  2. 20 : tržby 6 471 €, výsledok hospodárenia 869 €
  3. 21 : tržby 21 352 €, výsledok hospodárenia -104 €
  4. 22 : tržby 30 393 €, výsledok hospodárenia -1 230 €
  5. 23 : tržby 31 900 €, výsledok hospodárenia -851 €
  6. 24 : tržby 56 944 €, výsledok hospodárenia 10 815 €
  7. 25 : tržby 37 881 €, výsledok hospodárenia 3 238 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

123 SERVIS s. r. o. (IČO 52279944) mala v roku 2025 tržby 37 881 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ 123 SERVIS

Podľa Registra právnických osôb koná za 123 SERVIS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník 123 SERVIS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch 123 SERVIS
Podiely spoločníkov na vkladoch 123 SERVIS František Kučera 100,0 %. Spolu 5 000 €. František Kučera: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • František Kučera100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
František Kučeraod 28. 1. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok 123 SERVIS

Za rok 2025 má 123 SERVIS v závierke tržby 37 881 €, o 33,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 238 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 56 944 €.

Tržby 202538 tis. €▼ −33,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 238 €zisk
Majetok (aktíva) 202523 tis. €
Vlastné imanie 202518 tis. €
Záväzky 20255 179 €22,6 % majetku
Pridaná hodnota 202513 tis. €
Zisková marža 2025+8,5 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov13 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát 123 SERVIS

Súvaha 123 SERVIS

Všetky čísla zo závierok 123 SERVIS (7 rokov)
Čísla zo závierok 123 SERVIS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 881 €3 238 €22 884 €17 705 €5 179 €12 537 €+8,5 %
202456 944 €10 815 €24 591 €14 467 €10 124 €21 488 €+19,0 %
202331 900 €−851 €32 556 €3 651 €28 905 €10 891 €−2,7 %
202230 393 €−1 230 €42 190 €4 503 €37 687 €7 379 €−4,0 %
202121 352 €−104 €49 350 €5 765 €43 585 €1 966 €−0,5 %
20206 471 €869 €23 320 €5 837 €17 483 €3 187 €+13,4 %
2019185 €−32 €5 018 €4 968 €50 €−25 €−17,3 %

Riziko: zaplatí 123 SERVIS?

Peniaze od štátu: 123 SERVIS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy 123 SERVIS

Dátum vzniku 123 SERVIS je 11. 5. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: TS DEVELOPER s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/143225/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121033783
  3. Nový štatutár: František KučeraKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 185 € · majetok 5 018 €
  5. Zmena obchodného menaPredtým TS DEVELOPER s. r. o., odvtedy 123 SERVIS s. r. o.
  6. Nový spoločník: František KučeraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 37 881 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti 123 SERVIS

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Organizovanie športový, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Vykonávanie odťahovej služby
  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Montáž, rekonštrukciu, údržbu nevyhradených technických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

123 SERVIS v odvetví špecializované stavebné práce

123 SERVIS je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), 123 SERVIS má 37 881 €, čo je 53 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 343 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 123 SERVIS 456. z 682.

V odvetví v okrese Bratislava III3 343aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 570Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 123 SERVIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava III ›

Sídlo 123 SERVIS: Bratislava - Rača

123 SERVIS sídli na adrese Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 262 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 017aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 398aktívnych
V tom istom odvetví3 343okres Bratislava III
Na tej istej adrese262aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

123 SERVIS: IČO, sídlo a základné údaje

123 SERVIS s. r. o. (IČO 52279944) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 11. 5. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je František Kučera. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 881 € a výsledok hospodárenia +3 238 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 5. 2019
Skoršie názvyTS DEVELOPER s. r. o.
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) 123 SERVIS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 881 €, typická firma odvetvia 71 962 € (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy 123 SERVIS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu 123 SERVIS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu 123 SERVIS

  • Tendre131súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy71zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
  • Výhry konkurentov500firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 210 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

123servis s.r.o.KAEF s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Bratislava III

AA PLUS SLOVAKIA, s. r. o.IDOS SK s.r.o.GRATUBE s.r.o.UK METALL, s. r. o.ecoZEMPRA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk