Sester, s. r. o.
Komárno
209 500 €tržby 2020−12 534 €strata 2020zaniknutá 26. 4. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 26. 4. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 750 €
- 20 : tržby 209 500 €, výsledok hospodárenia -12 534 €
Sester, s. r. o. (IČO 52275612), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 14. 3. 2019 do 26. 4. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Sester
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Sester
Za rok 2020 má Sester v závierke tržby 209 500 €, a výsledok hospodárenia −12 534 €.
Výkaz ziskov a strát Sester
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −15 284 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −12 534 € |
| 2019 | −2 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Sester
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 475 069 €, vlastné imanie −10 284 € a záväzky 485 353 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 475 069 € | −10 284 € | 485 353 € |
| 2019 | 97 300 € | 2 250 € | 95 050 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Sester (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 209 500 € | −12 534 € | 475 069 € | −10 284 € | 485 353 € | 3 550 € | −6,0 % |
| 2019 | — | −2 750 € | 97 300 € | 2 250 € | 95 050 € | −2 750 € | — |
Riziko: zaplatí Sester?
Peniaze od štátu: Sester
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Sester
Dátum vzniku Sester je 14. 3. 2019. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48626/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 97 300 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 2, posledné tržby 209 500 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Sester v odvetví špecializované stavebné práce
Sester je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 75 550 € (10 610 závierok), Sester má 209 500 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 2 261 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sester 67. z 288.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 852 €, polovica do 75 550 €, tri štvrtiny do 262 529 €; 10 % firiem má viac než 789 494 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 609 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 852 € |
| medián | 75 550 € |
| horný kvartil | 262 529 € |
| 10 % firiem má viac než | 789 494 € |
| Sester | 209 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Sester
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Sester s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Sester | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 209 500 € | 75 550 € |
| 2019 | — | 86 068 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| Sester | 209 500 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 69 244 € |
| medián kraja | 77 487 € |
| medián Slovenska | 75 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ELBEX Group, s. r. o.Spišská Nová Ves · tržby 482 834 € (2025)
- Pro Elip, s. r. o.Radoľa · tržby 482 587 € (2025)
- EF Slovakia s. r. o.Trenčín · tržby 482 395 € (2025)
- ŠKODY s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 482 053 € (2025)
- INJEKTA s.r.o.Žilina · tržby 481 789 € (2025)
- SNK Mobile s.r.o.Komárno · tržby 481 621 € (2024)
- ELFITTING s.r.o.Piešťany · tržby 481 504 € (2025)
- ELISTESK, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 481 420 € (2024)
- TOSPUR s.r.o.Skalica · tržby 481 147 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sester, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Sester: Komárno
Sester sídli na adrese Hviezdna 11/20, 945 05 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 813. Na tej istej adrese je zapísaných 57 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Sester: IČO, sídlo a základné údaje
Sester, s. r. o. (IČO 52275612) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 14. 3. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 26. 4. 2024, po 5 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 209 500 € a výsledok hospodárenia −12 534 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43120 |
| Vznik | 14. 3. 2019 |
| Zánik | 26. 4. 2024 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Sester
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Sester
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Sester
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.992 zmlúv za 3 roky · 1 184 743 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny396 zmlúv za 3 roky · 7 405 928 € · naposledy 14. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever142 zmlúv za 3 roky · 3 092 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Komárno
Ovocie system s. r. o.Pelton, s. r. o.Elektroinst s.r.o.S - LINE team s.r.o.KOMPROF s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.