VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Plus Travel, s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

308 €tržby 2025 ▼ 81 %−428 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

308 €tržby 2025 ▼ 81 %
−428 €strata 2025
  1. 19 : tržby 18 524 €, výsledok hospodárenia 2 234 €
  2. 20 : tržby 418 001 €, výsledok hospodárenia 183 232 €
  3. 21 : tržby 219 305 €, výsledok hospodárenia 151 586 €
  4. 22 : tržby 33 077 €, výsledok hospodárenia 32 513 €
  5. 23 : tržby 7 406 €, výsledok hospodárenia 4 876 €
  6. 24 : tržby 1 630 €, výsledok hospodárenia 901 €
  7. 25 : tržby 308 €, výsledok hospodárenia -428 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Plus Travel, s. r. o. (IČO 52268578) mala v roku 2025 tržby 308 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Plus Travel

V roku 2025 mala Plus Travel priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Plus Travel

Podľa Registra právnických osôb konajú za Plus Travel 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci Plus Travel

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Plus Travel
Podiely spoločníkov na vkladoch Plus Travel Ing. Simona Lužbeťáková 50,0 %, Pavol Lužbeťák 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Simona Lužbeťáková: 2 500 €, 50,0 %Pavol Lužbeťák: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Simona Lužbeťáková50,0 %
  • Pavol Lužbeťák50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Simona Lužbeťákováod 3. 8. 2022 2 500 €50,0 %
Pavol Lužbeťákod 3. 8. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Plus Travel

Za rok 2025 má Plus Travel v závierke tržby 308 €, o 81,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −428 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 418 001 €.

Tržby 2025308 €▼ −81,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−428 €strata
Majetok (aktíva) 20256 312 €
Vlastné imanie 20255 972 €
Záväzky 2025340 €5,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−4 €
Zisková marža 2025−139,0 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 7 rokov375 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát Plus Travel

Súvaha Plus Travel

Všetky čísla zo závierok Plus Travel (7 rokov)
Čísla zo závierok Plus Travel po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025308 €−428 €6 312 €5 972 €340 €−4 €−139,0 %
20241 630 €901 €379 063 €378 755 €308 €1 318 €+55,3 %
20237 406 €4 876 €378 830 €374 660 €4 170 €6 494 €+65,8 %
202233 077 €32 513 €386 142 €374 566 €11 576 €32 597 €+98,3 %
2021219 305 €151 586 €430 552 €342 053 €88 499 €192 180 €+69,1 %
2020418 001 €183 232 €552 024 €190 467 €361 557 €232 233 €+43,8 %
201918 524 €2 234 €97 848 €7 234 €90 614 €2 828 €+12,1 %

Riziko: zaplatí Plus Travel?

Peniaze od štátu: Plus Travel

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Plus Travel

Dátum vzniku Plus Travel je 26. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/136005/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 18 524 € · majetok 97 848 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120970599
  4. Nový spoločník: Ing. Simona LužbeťákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 308 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Plus Travel

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Fotografické služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Plus Travel v odvetví administratívne a kancelárske služby

Plus Travel je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Plus Travel má 308 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 653 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Plus Travel 1 553. z 1 575.

V odvetví v okrese Bratislava V3 653aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Plus Travel, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava V ›

Sídlo Plus Travel: Bratislava - Petržalka

Plus Travel sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví3 653okres Bratislava V
Na tej istej adrese713aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Plus Travel: IČO, sídlo a základné údaje

Plus Travel, s. r. o. (IČO 52268578) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 26. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Ing. Simona Lužbeťáková a Pavol Lužbeťák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 308 € a výsledok hospodárenia −428 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 3. 2019
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Plus Travel, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 308 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Plus Travel

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Plus Travel

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Plus Travel

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Megau, s. r. o.ESEM Market, s.r.o.Travel Marketing, s.r.o.Trendy Travel, s.r.o.Golden Travel, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava V

Vitachem Natural Solutions s. r. o.NORMEDICAL, s.r.o.Penta Hospitals International a. s.TOPgroup a.s.investivita s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk