DUOSTYL s. r. o.
Pezinok · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
82 051 €tržby 2025 ▼ 7 %−9 711 €strata 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 17 402 €, výsledok hospodárenia 11 383 €
- 20 : tržby 10 377 €, výsledok hospodárenia 8 554 €
- 21 : tržby 5 039 €, výsledok hospodárenia 2 890 €
- 22 : tržby 28 409 €, výsledok hospodárenia 5 750 €
- 23 : tržby 82 007 €, výsledok hospodárenia 930 €
- 24 : tržby 88 110 €, výsledok hospodárenia -20 291 €
- 25 : tržby 82 051 €, výsledok hospodárenia -9 711 €
DUOSTYL s. r. o. (IČO 52261689) mala v roku 2025 tržby 82 051 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DUOSTYL
V roku 2025 mala DUOSTYL priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 5 540 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 5 540 € | — |
| 2024 | — | 11 282 € | — |
| 2023 | — | 12 331 € | — |
| 2022 | — | 3 801 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konatelia DUOSTYL
Podľa Registra právnických osôb konajú za DUOSTYL 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci DUOSTYL
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Dušan Pavlík50,0 %
- Soryana Pavlíková Csengödiová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dušan Pavlíkod 31. 8. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Soryana Pavlíková Csengödiováod 31. 8. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DUOSTYL
Za rok 2025 má DUOSTYL v závierke tržby 82 051 €, o 6,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −9 711 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 88 110 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DUOSTYL
Najvyššie tržby: rok 2024, 88 110 €. Najnižšie: rok 2021, 5 039 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 82 051 € |
| 2024 | 88 110 € |
| 2023 | 82 007 € |
| 2022 | 28 409 € |
| 2021 | 5 039 € |
| 2020 | 10 377 € |
| 2019 | 17 402 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 2 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −495 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −9 711 € |
| 2024 | −20 291 € |
| 2023 | 930 € |
| 2022 | 5 750 € |
| 2021 | 2 890 € |
| 2020 | 8 554 € |
| 2019 | 11 383 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DUOSTYL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −11,8 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DUOSTYL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −11,8 % | +10,2 % |
| 2024 | −23,0 % | +6,5 % |
| 2023 | +1,1 % | +4,8 % |
| 2022 | +20,2 % | +4,2 % |
| 2021 | +57,4 % | +4,7 % |
| 2020 | +82,4 % | +4,0 % |
| 2019 | +65,4 % | +3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+463,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −6,9 % |
| 2024 | +7,4 % |
| 2023 | +188,7 % |
| 2022 | +463,8 % |
| 2021 | −51,4 % |
| 2020 | −40,4 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DUOSTYL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 50 598 €, vlastné imanie 4 405 € a záväzky 46 193 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 50 598 € | 4 405 € | 46 193 € |
| 2024 | 65 346 € | 14 116 € | 51 230 € |
| 2023 | 75 548 € | 34 407 € | 41 141 € |
| 2022 | 36 733 € | 33 577 € | 3 156 € |
| 2021 | 28 387 € | 27 827 € | 560 € |
| 2020 | 26 518 € | 24 937 € | 1 581 € |
| 2019 | 19 409 € | 16 383 € | 3 026 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DUOSTYL (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 051 € | −9 711 € | 50 598 € | 4 405 € | 46 193 € | 13 817 € | −11,8 % |
| 2024 | 88 110 € | −20 291 € | 65 346 € | 14 116 € | 51 230 € | 12 298 € | −23,0 % |
| 2023 | 82 007 € | 930 € | 75 548 € | 34 407 € | 41 141 € | 18 246 € | +1,1 % |
| 2022 | 28 409 € | 5 750 € | 36 733 € | 33 577 € | 3 156 € | 7 815 € | +20,2 % |
| 2021 | 5 039 € | 2 890 € | 28 387 € | 27 827 € | 560 € | 3 489 € | +57,4 % |
| 2020 | 10 377 € | 8 554 € | 26 518 € | 24 937 € | 1 581 € | 10 183 € | +82,4 % |
| 2019 | 17 402 € | 11 383 € | 19 409 € | 16 383 € | 3 026 € | 14 441 € | +65,4 % |
Riziko: zaplatí DUOSTYL?
DUOSTYL a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom DUOSTYL v objeme 3 843 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok: 3 843 € v 1 zmluve.
História firmy DUOSTYL
Dátum vzniku DUOSTYL je 11. 4. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/136456/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 17 402 € · majetok 19 409 €
- Nový spoločník: Dušan PavlíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok, hodnota zmluvy 3 843 €. Firma vznikla 11. 4. 2019.
- Nový štatutár: Soryana Pavlíková CsengödiováKonateľ
- Nový spoločník: Soryana Pavlíková CsengödiováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120987803
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 82 051 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DUOSTYL
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí,
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Fotografické služby
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
DUOSTYL v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
DUOSTYL je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), DUOSTYL má 82 051 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 508 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DUOSTYL 73. z 247.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 722 €, tri štvrtiny do 115 959 €; 10 % firiem má viac než 406 310 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 487 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 722 € |
| horný kvartil | 115 959 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 310 € |
| DUOSTYL | 82 051 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DUOSTYL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DUOSTYL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DUOSTYL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 82 051 € | 46 722 € |
| 2024 | 88 110 € | 42 171 € |
| 2023 | 82 007 € | 41 550 € |
| 2022 | 28 409 € | 40 571 € |
| 2021 | 5 039 € | 38 017 € |
| 2020 | 10 377 € | 36 000 € |
| 2019 | 17 402 € | 38 633 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DUOSTYL | 82 051 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 38 956 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MASCON, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 181 512 € (2025)
- somUp s.r.o.Žilina · tržby 181 426 € (2025)
- KISSINGER s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 181 331 € (2025)
- RESL, s. r. o.Trnava · tržby 181 283 € (2025)
- GreenMonkey s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 181 091 € (2023)
- ALAIN s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 180 967 € (2020)
- CREDITTON s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 180 884 € (2025)
- VIGA sk s.r.o.Dolný Kubín · tržby 180 794 € (2024)
- EDAMA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 180 727 € (2015)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DUOSTYL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DUOSTYL: Pezinok
DUOSTYL sídli na adrese Ľudovíta Rajtera 54, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
DUOSTYL: IČO, sídlo a základné údaje
DUOSTYL s. r. o. (IČO 52261689) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 11. 4. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Dušan Pavlík a Soryana Pavlíková Csengödiová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 82 051 € a výsledok hospodárenia −9 711 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 4. 2019 |
| Obec | Pezinok |
| Okres | Okres Pezinok |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) DUOSTYL s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 82 051 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy DUOSTYL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DUOSTYL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DUOSTYL
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
EURO-EKO SLOVAKIA, s.r.o.Selecta Biotech SEOPTIMAL STEPS, s.r.o.Bajkalská, s. r. o.EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Pezinok
Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Pezinok
teamative a. s.Barley services "v likvidácii" s. r. o.ONGASTRO s.r.o.PFCEU s. r. o.ICE-Trade s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.