VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LM ProjectCompany s. r. o.

Košice - Staré Mesto · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

116 554 €tržby 2025 ▲ 191 %+27 908 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

116 554 €tržby 2025 ▲ 191 %
+27 908 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 3 580 €, výsledok hospodárenia 817 €
  2. 20 : tržby 18 813 €, výsledok hospodárenia 3 017 €
  3. 21 : tržby 36 710 €, výsledok hospodárenia 4 958 €
  4. 22 : tržby 56 220 €, výsledok hospodárenia 9 173 €
  5. 23 : tržby 38 838 €, výsledok hospodárenia 4 983 €
  6. 24 : tržby 40 089 €, výsledok hospodárenia 5 642 €
  7. 25 : tržby 116 554 €, výsledok hospodárenia 27 908 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LM ProjectCompany s. r. o. (IČO 52254844) mala v roku 2025 tržby 116 554 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LM ProjectCompany

LM ProjectCompany má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 17 164 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ LM ProjectCompany

Podľa Registra právnických osôb koná za LM ProjectCompany 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník LM ProjectCompany

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch LM ProjectCompany
Podiely spoločníkov na vkladoch LM ProjectCompany Ing. Lukáš Sasák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Lukáš Sasák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Lukáš Sasák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Lukáš Sasákod 8. 3. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LM ProjectCompany

Za rok 2025 má LM ProjectCompany v závierke tržby 116 554 €, o 190,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +27 908 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 116 554 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 7 830 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025117 tis. €▲ +190,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202528 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202572 tis. €
Vlastné imanie 202561 tis. €
Záväzky 202510 tis. €14,1 % majetku
Pridaná hodnota 202555 tis. €
Zisková marža 2025+23,9 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 7 rokov56 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov7 830 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LM ProjectCompany

Súvaha LM ProjectCompany

Všetky čísla zo závierok LM ProjectCompany (7 rokov)
Čísla zo závierok LM ProjectCompany po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025116 554 €27 908 €71 567 €61 499 €10 068 €54 891 €+23,9 %
202440 089 €5 642 €36 689 €33 591 €3 098 €23 547 €+14,1 %
202338 838 €4 983 €33 685 €27 949 €5 736 €21 733 €+12,8 %
202256 220 €9 173 €26 777 €22 967 €3 810 €26 519 €+16,3 %
202136 710 €4 958 €15 858 €13 792 €2 066 €16 699 €+13,5 %
202018 813 €3 017 €13 806 €8 835 €4 971 €12 019 €+16,0 %
20193 580 €817 €10 925 €5 817 €5 108 €1 191 €+22,8 %

Riziko: zaplatí LM ProjectCompany?

Peniaze od štátu: LM ProjectCompany

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LM ProjectCompany

Dátum vzniku LM ProjectCompany je 8. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45829/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 3 580 € · majetok 10 925 €
  3. Nový spoločník: Ing. Lukáš SasákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120960204
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 116 554 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LM ProjectCompany

  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Autorizovaný stavebný inžinier v kategórii Inžinier pre statiku stavieb
  • Autorizovaný stavebný inžinier v kategórii Inžinier pre konštrukcie pozemných stavieb
  • Špecialista požiarnej ochrany

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

LM ProjectCompany v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

LM ProjectCompany je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), LM ProjectCompany má 116 554 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 500 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LM ProjectCompany 69. z 194.

V odvetví v okrese Košice I500aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 324Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LM ProjectCompany, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice I ›

Sídlo LM ProjectCompany: Košice - Staré Mesto

LM ProjectCompany sídli na adrese Letná 1112/2, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 694aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 386aktívnych
V tom istom odvetví500okres Košice I
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

LM ProjectCompany: IČO, sídlo a základné údaje

LM ProjectCompany s. r. o. (IČO 52254844) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 8. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Lukáš Sasák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 116 554 € a výsledok hospodárenia +27 908 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 3. 2019
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov7 830 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) LM ProjectCompany s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 116 554 €, typická firma odvetvia 51 449 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy LM ProjectCompany

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LM ProjectCompany

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LM ProjectCompany

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov108firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MONUM s. r. o. v likvidácii

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Košice I

SUDOP Košice a.s.KOBIVA a.s.VIGS s. r. o.sudop TRADE project s.r.o.GEODETICCA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk