VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GATE2FLOW s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Výroba iných výrobkov z gumy

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 26. 9. 2026

Tržby a zisk

GATE2FLOW s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu7 rokov
zmluvy so štátom0

GATE2FLOW s. r. o. (IČO 52253694), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 13. 3. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 26. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GATE2FLOW

V roku 2020 mala GATE2FLOW priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Spoločník GATE2FLOW

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GATE2FLOW
Podiely spoločníkov na vkladoch GATE2FLOW Victor Grechanyy 100,0 %. Spolu 5 000 €. Victor Grechanyy: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Victor Grechanyy100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Victor Grechanyyod 13. 3. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GATE2FLOW

Závierky máme za 2 roky (2019 až 2020), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20204 790 €
Vlastné imanie 20204 790 €
Súčet výsledkov za 2 roky−210 €2019 až 2020

Výkaz ziskov a strát GATE2FLOW

Súvaha GATE2FLOW

Všetky čísla zo závierok GATE2FLOW (2 roky)
Čísla zo závierok GATE2FLOW po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020—0 €4 790 €4 790 €———
2019—−210 €4 895 €4 790 €105 €−210 €—

Riziko: zaplatí GATE2FLOW?

Peniaze od štátu: GATE2FLOW

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GATE2FLOW

Dátum vzniku GATE2FLOW je 13. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/135643/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 4 895 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GATE2FLOW

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
  • Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  • Keramická výroba
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Zadávanie klinického skúšania liečiv

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026.

GATE2FLOW v odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu

GATE2FLOW je v registri v odvetví Výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22), činnosť výroba iných výrobkov z gumy. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 47 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava I47aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo GATE2FLOW: Bratislava - Staré Mesto

GATE2FLOW sídli na adrese Špitálska 53, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 314 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 972aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 857aktívnych
V tom istom odvetví47okres Bratislava I
Na tej istej adrese314aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

GATE2FLOW: IČO, sídlo a základné údaje

GATE2FLOW s. r. o. (IČO 52253694) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 13. 3. 2019, na trhu je 7 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba iných výrobkov z gumy (SK NACE 2212)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 3. 2019
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy GATE2FLOW

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GATE2FLOW

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GATE2FLOW

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 343 tis. €
  • Končiace zmluvy14zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
  • Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 22.19) v okrese Bratislava I

ALTO s. r. o.PeVeCe, s. r. o.SK AGRAR s.r.o.Nova impex s.r.o.SLMI-SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk