MC - PROFISTAV s. r. o.
Oravská Polhora · Výstavba obytných a neobytných budov
3 400 €tržby 2025+2 218 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 3 972 €, výsledok hospodárenia -1 887 €
- 20 : tržby 15 809 €, výsledok hospodárenia 3 988 €
- 21 : tržby 7 831 €, výsledok hospodárenia 181 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 941 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 263 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -514 €
- 25 : tržby 3 400 €, výsledok hospodárenia 2 218 €
MC - PROFISTAV s. r. o. (IČO 52231992) mala v roku 2025 tržby 3 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MC - PROFISTAV
V roku 2025 mala MC - PROFISTAV priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ MC - PROFISTAV
Podľa Registra právnických osôb koná za MC - PROFISTAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník MC - PROFISTAV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Dominika Cubinková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Dominika Cubinkováod 23. 11. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MC - PROFISTAV
Za rok 2025 má MC - PROFISTAV v závierke tržby 3 400 €, a výsledok hospodárenia +2 218 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 15 809 €.
Výkaz ziskov a strát MC - PROFISTAV
Najvyššie tržby: rok 2020, 15 809 €. Najnižšie: rok 2025, 3 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 400 € |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 7 831 € |
| 2020 | 15 809 € |
| 2019 | 3 972 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −218 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 218 € |
| 2024 | −514 € |
| 2023 | −1 263 € |
| 2022 | −2 941 € |
| 2021 | 181 € |
| 2020 | 3 988 € |
| 2019 | −1 887 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MC - PROFISTAV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +65,2 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MC - PROFISTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +65,2 % | +4,2 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | — | +1,8 % |
| 2022 | — | +1,5 % |
| 2021 | +2,3 % | +1,4 % |
| 2020 | +25,2 % | +1,4 % |
| 2019 | −47,5 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MC - PROFISTAV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 19 122 €, vlastné imanie 18 782 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 122 € | 18 782 € | 340 € |
| 2024 | 16 563 € | 16 563 € | — |
| 2023 | 17 077 € | 17 077 € | — |
| 2022 | 26 147 € | 18 341 € | 7 806 € |
| 2021 | 31 839 € | 21 282 € | 10 557 € |
| 2020 | 25 121 € | 21 101 € | 4 020 € |
| 2019 | 17 614 € | 17 113 € | 501 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MC - PROFISTAV (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 400 € | 2 218 € | 19 122 € | 18 782 € | 340 € | 2 982 € | +65,2 % |
| 2024 | — | −514 € | 16 563 € | 16 563 € | — | −430 € | — |
| 2023 | — | −1 263 € | 17 077 € | 17 077 € | — | −1 179 € | — |
| 2022 | — | −2 941 € | 26 147 € | 18 341 € | 7 806 € | −482 € | — |
| 2021 | 7 831 € | 181 € | 31 839 € | 21 282 € | 10 557 € | 3 604 € | +2,3 % |
| 2020 | 15 809 € | 3 988 € | 25 121 € | 21 101 € | 4 020 € | 8 150 € | +25,2 % |
| 2019 | 3 972 € | −1 887 € | 17 614 € | 17 113 € | 501 € | −1 165 € | −47,5 % |
Riziko: zaplatí MC - PROFISTAV?
Peniaze od štátu: MC - PROFISTAV
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MC - PROFISTAV
Dátum vzniku MC - PROFISTAV je 28. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71707/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120980433
- Nový štatutár: Mgr. Dominika CubinkováKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 3 972 € · majetok 17 614 €
- Nový spoločník: Mgr. Dominika CubinkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 3 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MC - PROFISTAV
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
MC - PROFISTAV v odvetví výstavba budov
MC - PROFISTAV je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), MC - PROFISTAV má 3 400 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 511 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MC - PROFISTAV 185. z 195.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 106 €, polovica do 61 729 €, tri štvrtiny do 244 551 €; 10 % firiem má viac než 817 834 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 106 € |
| medián | 61 729 € |
| horný kvartil | 244 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 834 € |
| MC - PROFISTAV | 3 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MC - PROFISTAV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MC - PROFISTAV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MC - PROFISTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 400 € | 61 729 € |
| 2024 | — | 55 174 € |
| 2023 | — | 57 914 € |
| 2022 | — | 62 248 € |
| 2021 | 7 831 € | 55 221 € |
| 2020 | 15 809 € | 54 853 € |
| 2019 | 3 972 € | 59 835 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MC - PROFISTAV | 3 400 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 117 956 € |
| medián kraja | 77 734 € |
| medián Slovenska | 61 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SBC GROUP s.r.o.Humenné · tržby 8 367 € (2017)
- Bo.Ne.S. s. r. o.Hrnčiarovce nad Parnou · tržby 8 357 € (2025)
- PREKON s. r. o.Nitra · tržby 8 350 € (2025)
- B-have-L s.r.o.Senica · tržby 8 342 € (2025)
- MaVer, s. r. o.Žilina · tržby 8 337 € (2025)
- R.A.S., s.r.o., Sveržov v reštrukturalizáciiBardejov · tržby 8 307 € (2018)
- Durin s.r.o.Komárno · tržby 8 307 € (2025)
- Craneflow s.r.o.Kvetoslavov · tržby 8 303 € (2025)
- COSSI s.r.o.Michalovce · tržby 8 301 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MC - PROFISTAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MC - PROFISTAV: Oravská Polhora
MC - PROFISTAV sídli na adrese 739, 029 47 Oravská Polhora, okres Námestovo. V obci Oravská Polhora je 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.
Oravská Polhora: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
MC - PROFISTAV: IČO, sídlo a základné údaje
MC - PROFISTAV s. r. o. (IČO 52231992) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Polhora, okres Námestovo. Dátum vzniku je 28. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Dominika Cubinková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 400 € a výsledok hospodárenia +2 218 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 2. 2019 |
| Obec | Oravská Polhora |
| Okres | Okres Námestovo |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) MC - PROFISTAV s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 400 €, typická firma odvetvia 61 729 € (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy MC - PROFISTAV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MC - PROFISTAV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MC - PROFISTAV
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Oravská Polhoratypický nepokrytý dopyt 248 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava828 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Oravská Polhora
Herplast, s.r.o.Mäsovýroba SKURČÁK, s. r. o.MECASYS s. r. o.Polhorec, s. r. o.PILSKA s. r. o.Všetky firmy v obci Oravská Polhora ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Námestovo
STAVEBNÝ PODNIK s.r.o.STAVPOČ s.r.o.OravPit, s. r. o.I.N.V.E.S.T. a.s.MIRANO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.