VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

R-Net s.r.o.

Fiľakovo · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk

R-Net s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu7 rokov
zmluvy so štátom0

R-Net s.r.o. (IČO 52216373), sídlo Fiľakovo, je v registri zapísaná od 16. 3. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ R-Net

Podľa Registra právnických osôb koná za R-Net 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník R-Net

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch R-Net
Podiely spoločníkov na vkladoch R-Net Róbert Varga 100,0 %. Spolu 5 000 €. Róbert Varga: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Róbert Varga100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Róbert Vargaod 16. 3. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok R-Net

Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 20255 000 €
Vlastné imanie 20253 990 €
Záväzky 20251 010 €20,2 % majetku
Súčet výsledkov za 7 rokov−1 010 €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát R-Net

Súvaha R-Net

Všetky čísla zo závierok R-Net (7 rokov)
Čísla zo závierok R-Net po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−670 €5 000 €3 990 €1 010 €——
2024—−340 €5 000 €4 660 €340 €——
2023—0 €5 000 €5 000 €———
2022—150 €5 000 €5 000 €—150 €—
2021—0 €5 000 €4 850 €150 €——
2020—−150 €5 000 €4 850 €150 €−150 €—
2019——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí R-Net?

Peniaze od štátu: R-Net

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy R-Net

Dátum vzniku R-Net je 16. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36215/S
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120964527 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti R-Net

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie.
  • Prípravné práce k realizácii stavby.
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.
  • Prenájom hnuteľných vecí.
  • Administratívne služby.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

R-Net v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

R-Net je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 115 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Lučenec115aktívnych subjektov

Informácie a komunikácia v okrese Lučenec ›

Sídlo R-Net: Fiľakovo

R-Net sídli na adrese 1.mája 729/7, 986 01 Fiľakovo, okres Lučenec. V obci Fiľakovo je 976 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Fiľakovo976aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 525aktívnych
V tom istom odvetví115okres Lučenec
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Fiľakovo: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

R-Net: IČO, sídlo a základné údaje

R-Net s.r.o. (IČO 52216373) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Fiľakovo, okres Lučenec. Dátum vzniku je 16. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Róbert Varga.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 3. 2019
ObecFiľakovo
OkresOkres Lučenec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy R-Net

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu R-Net

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu R-Net

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 300 €
  • Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Fiľakovotypický nepokrytý dopyt 335 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

VRD SOLUTION s.r.o.LIPNIČKA s.r.o.VARGA RM s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Fiľakovo

Dometic Slovakia s.r.o.EKOLTECH spol. s r.o.THORMA Výroba s.r.o.KARTEX - VL, s. r. o.EURY - PACK System s.r.o.Všetky firmy v obci Fiľakovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Lučenec

TravelNetCon Global, s.r.o.PO - UPOLMED s.r.o.BE FAIR s. r. o.data-wise s.r.o.Elementt s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk