VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MUDr. Mária Prablesková s.r.o.

Nitra · Ostatné vzdelávanie i. n.

157 716 €tržby 2025 ▲ 7 %+60 476 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

157 716 €tržby 2025 ▲ 7 %
+60 476 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 56 907 €, výsledok hospodárenia 22 381 €
  2. 20 : tržby 81 976 €, výsledok hospodárenia 37 903 €
  3. 21 : tržby 106 523 €, výsledok hospodárenia 51 965 €
  4. 22 : tržby 120 030 €, výsledok hospodárenia 57 835 €
  5. 23 : tržby 148 075 €, výsledok hospodárenia 61 694 €
  6. 24 : tržby 148 075 €, výsledok hospodárenia 61 694 €
  7. 25 : tržby 157 716 €, výsledok hospodárenia 60 476 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MUDr. Mária Prablesková s.r.o. (IČO 52198162) mala v roku 2025 tržby 157 716 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MUDr. Mária Prablesková

V roku 2025 mala MUDr. Mária Prablesková priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 32 573 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 664 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Vzdelávanie v okrese Nitra bola v roku 2025 1 700 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ MUDr. Mária Prablesková

Podľa Registra právnických osôb koná za MUDr. Mária Prablesková 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník MUDr. Mária Prablesková

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MUDr. Mária Prablesková
Podiely spoločníkov na vkladoch MUDr. Mária Prablesková MUDr. Mária Prablesková 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Mária Prablesková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Mária Prablesková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Mária Prableskováod 12. 2. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MUDr. Mária Prablesková

Za rok 2025 má MUDr. Mária Prablesková v závierke tržby 157 716 €, o 6,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +60 476 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 157 716 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 16 247 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025158 tis. €▲ +6,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202560 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025309 tis. €
Vlastné imanie 2025335 tis. €
Záväzky 2025−26 tis. €-8,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025122 tis. €
Zisková marža 2025+38,3 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 7 rokov354 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov16 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MUDr. Mária Prablesková

Súvaha MUDr. Mária Prablesková

Všetky čísla zo závierok MUDr. Mária Prablesková (7 rokov)
Čísla zo závierok MUDr. Mária Prablesková po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025157 716 €60 476 €308 905 €335 269 €−26 364 €121 936 €+38,3 %
2024148 075 €61 694 €253 388 €215 845 €37 543 €109 683 €+41,7 %
2023148 075 €61 694 €253 388 €215 845 €37 543 €109 683 €+41,7 %
2022120 030 €57 835 €206 448 €154 152 €52 296 €97 246 €+48,2 %
2021106 523 €51 965 €150 894 €117 250 €33 644 €84 965 €+48,8 %
202081 976 €37 903 €75 617 €65 285 €10 332 €65 545 €+46,2 %
201956 907 €22 381 €39 423 €27 381 €12 042 €41 816 €+39,3 %

Riziko: zaplatí MUDr. Mária Prablesková?

MUDr. Mária Prablesková a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 26 zmlúv s dodávateľom MUDr. Mária Prablesková z rokov 2019 až 2026.

Zmluvy so štátom26Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20191. 4. 2019

História firmy MUDr. Mária Prablesková

Dátum vzniku MUDr. Mária Prablesková je 12. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47492/N
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 12. 2. 2019.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 56 907 € · majetok 39 423 €
  4. Nový spoločník: MUDr. Mária PrableskováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 157 716 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MUDr. Mária Prablesková

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie s odborným zameraním na pediatriu a dorastové lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

MUDr. Mária Prablesková v odvetví vzdelávanie

MUDr. Mária Prablesková je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), MUDr. Mária Prablesková má 157 716 €, čo je 3,9-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 615 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. Mária Prablesková 33. z 236.

V odvetví v okrese Nitra615aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. Mária Prablesková, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Nitra ›

Sídlo MUDr. Mária Prablesková: Nitra

MUDr. Mária Prablesková sídli na adrese Jurkovičova 390/19, 949 11 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 286aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 551aktívnych
V tom istom odvetví615okres Nitra
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

MUDr. Mária Prablesková: IČO, sídlo a základné údaje

MUDr. Mária Prablesková s.r.o. (IČO 52198162) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 12. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je MUDr. Mária Prablesková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 157 716 € a výsledok hospodárenia +60 476 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 2. 2019
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov16 247 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) MUDr. Mária Prablesková s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 157 716 €, typická firma odvetvia 40 000 €, čo je 3,9-násobok mediánu (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy MUDr. Mária Prablesková

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. Mária Prablesková

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MUDr. Mária Prablesková

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy257zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Nitra

BOZP Danny Agency s.r.o.Karcol Dairy Consulting s.r.o.MBA Development Slovakia s. r. o.ABeP, s. r. o.Wowbyme s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk