T-shop 6, s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
23 224 €tržby 2020 ▼ 86 %−63 836 €strata 2020aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 169 648 €, výsledok hospodárenia 1 258 €
- 20 : tržby 23 224 €, výsledok hospodárenia -63 836 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 262 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -590 €
T-shop 6, s.r.o. (IČO 52197085), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 7. 2. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci T-shop 6
V roku 2022 mala T-shop 6 priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ T-shop 6
Podľa Registra právnických osôb koná za T-shop 6 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník T-shop 6
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok T-shop 6
Za rok 2020 má T-shop 6 v závierke tržby 23 224 €, o 86,3 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −63 836 €. Závierky máme za 4 roky (2019 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2019: 169 648 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát T-shop 6
Najvyššie tržby: rok 2019, 169 648 €. Najnižšie: rok 2020, 23 224 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 23 224 € |
| 2019 | 169 648 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −71 430 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −590 € |
| 2021 | −8 262 € |
| 2020 | −63 836 € |
| 2019 | 1 258 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha T-shop 6
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok −4 388 €, vlastné imanie −66 430 € a záväzky 62 042 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | −4 388 € | −66 430 € | 62 042 € |
| 2021 | −3 593 € | −65 840 € | 62 247 € |
| 2020 | 25 649 € | −58 836 € | 83 226 € |
| 2019 | 18 089 € | 6 258 € | 11 831 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok T-shop 6 (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −590 € | −4 388 € | −66 430 € | 62 042 € | −506 € | — |
| 2021 | — | −8 262 € | −3 593 € | −65 840 € | 62 247 € | −3 922 € | — |
| 2020 | 23 224 € | −63 836 € | 25 649 € | −58 836 € | 83 226 € | −59 940 € | −274,9 % |
| 2019 | 169 648 € | 1 258 € | 18 089 € | 6 258 € | 11 831 € | 1 789 € | +0,7 % |
Riziko: zaplatí T-shop 6?
Peniaze od štátu: T-shop 6
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy T-shop 6
Dátum vzniku T-shop 6 je 7. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/134704/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121019725
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 169 648 € · majetok 18 089 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti T-shop 6
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
T-shop 6 v odvetví veľkoobchod
T-shop 6 je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 111 877 € (15 720 závierok), T-shop 6 má 23 224 €, čo je 21 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je T-shop 6 732. z 934.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 624 €, polovica do 111 877 €, tri štvrtiny do 632 537 €; 10 % firiem má viac než 2 931 147 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 624 € |
| medián | 111 877 € |
| horný kvartil | 632 537 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 931 147 € |
| T-shop 6 | 23 224 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- T-shop 6
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby T-shop 6 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | T-shop 6 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 133 200 € |
| 2021 | — | 117 726 € |
| 2020 | 23 224 € | 111 877 € |
| 2019 | 169 648 € | 120 229 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| T-shop 6 | 23 224 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 116 722 € |
| medián kraja | 122 167 € |
| medián Slovenska | 111 877 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HOPE TRADE s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 51 584 € (2025)
- EriV, s. r. o.Prešov · tržby 51 511 € (2025)
- ZENKIA, s.r.o.Trstená · tržby 51 474 € (2025)
- MND METAL s.r.o.Štúrovo · tržby 51 467 € (2020)
- CHEN HAN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 425 € (2015)
- AMAR spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 51 405 € (2025)
- BONETA TRADE s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 400 € (2022)
- PRENAM s.r.o.Humenné · tržby 51 367 € (2025)
- Semiconductors, s.r.o.Nová Dubnica · tržby 51 338 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb T-shop 6, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo T-shop 6: Bratislava - Staré Mesto
T-shop 6 sídli na adrese Gorkého 10, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 228 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
T-shop 6: IČO, sídlo a základné údaje
T-shop 6, s.r.o. (IČO 52197085) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 7. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Veronika Gaálová. Za rok 2020 sú v závierke tržby 23 224 € a výsledok hospodárenia −63 836 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 2. 2019 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) T-shop 6, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 23 224 €, typická firma odvetvia 111 877 € (medián z 15 720 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy T-shop 6
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu T-shop 6
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu T-shop 6
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 800 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy88zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 100 €
- Výhry konkurentov195firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.702 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR268 zmlúv za 3 roky · 1 546 763 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 483 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
CC expert s.r.o.Holstam s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava I
KLARSTEIN Business Services a. s.SE&K TRADE s.r.o.Hotel Elements Properties s.r.o.CarPay, s.r.o.IM EXPERT, s.r.o
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.