NG s.r.o.
Košice - Západ · Výroba vrchného ošatenia
1 094 €tržby 2025 ▼ 63 %+264 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 255 €, výsledok hospodárenia -16 923 €
- 20 : tržby 515 €, výsledok hospodárenia -14 544 €
- 21 : tržby 4 783 €, výsledok hospodárenia 4 038 €
- 22 : tržby 14 837 €, výsledok hospodárenia 5 737 €
- 23 : tržby 8 659 €, výsledok hospodárenia 5 356 €
- 24 : tržby 2 974 €, výsledok hospodárenia 1 991 €
- 25 : tržby 1 094 €, výsledok hospodárenia 264 €
NG s.r.o. (IČO 52196925) mala v roku 2025 tržby 1 094 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci NG
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ NG
Podľa Registra právnických osôb koná za NG 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník NG
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Natália Gombos100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Natália Gombosod 3. 6. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok NG
Za rok 2025 má NG v závierke tržby 1 094 €, o 63,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +264 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 14 837 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát NG
Najvyššie tržby: rok 2022, 14 837 €. Najnižšie: rok 2019, 255 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 094 € |
| 2024 | 2 974 € |
| 2023 | 8 659 € |
| 2022 | 14 837 € |
| 2021 | 4 783 € |
| 2020 | 515 € |
| 2019 | 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 2 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 081 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 264 € |
| 2024 | 1 991 € |
| 2023 | 5 356 € |
| 2022 | 5 737 € |
| 2021 | 4 038 € |
| 2020 | −14 544 € |
| 2019 | −16 923 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NG
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +24,1 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NG | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +24,1 % | +3,5 % |
| 2024 | +66,9 % | +2,6 % |
| 2023 | +61,9 % | +1,6 % |
| 2022 | +38,7 % | +1,6 % |
| 2021 | +84,4 % | +1,0 % |
| 2020 | — | +1,2 % |
| 2019 | — | +1,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+210,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −63,2 % |
| 2024 | −65,7 % |
| 2023 | −41,6 % |
| 2022 | +210,2 % |
| 2021 | +828,7 % |
| 2020 | +102,0 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NG
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 841 €, vlastné imanie −9 318 € a záväzky 16 159 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 841 € | −9 318 € | 16 159 € |
| 2024 | 7 089 € | −8 730 € | 15 819 € |
| 2023 | 4 483 € | −11 336 € | 15 819 € |
| 2022 | 11 917 € | −16 692 € | 28 609 € |
| 2021 | 2 064 € | −22 429 € | 24 493 € |
| 2020 | 485 € | −26 467 € | 26 952 € |
| 2019 | 3 987 € | −11 923 € | 15 910 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NG (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 094 € | 264 € | 6 841 € | −9 318 € | 16 159 € | 694 € | +24,1 % |
| 2024 | 2 974 € | 1 991 € | 7 089 € | −8 730 € | 15 819 € | 2 402 € | +66,9 % |
| 2023 | 8 659 € | 5 356 € | 4 483 € | −11 336 € | 15 819 € | 5 436 € | +61,9 % |
| 2022 | 14 837 € | 5 737 € | 11 917 € | −16 692 € | 28 609 € | 5 839 € | +38,7 % |
| 2021 | 4 783 € | 4 038 € | 2 064 € | −22 429 € | 24 493 € | 4 108 € | +84,4 % |
| 2020 | 515 € | −14 544 € | 485 € | −26 467 € | 26 952 € | −14 407 € | −2 824,1 % |
| 2019 | 255 € | −16 923 € | 3 987 € | −11 923 € | 15 910 € | −16 877 € | −6 636,5 % |
Riziko: zaplatí NG?
Peniaze od štátu: NG
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NG
Dátum vzniku NG je 13. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45589/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 255 € · majetok 3 987 €
- Nový štatutár: Natália GombosKonateľ
- Nový spoločník: Natália GombosSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 1 094 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NG
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Služby požičovní
- Odevná výroba
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Fotografické služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
NG v odvetví výroba odevov
NG je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), NG má 1 094 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 49 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NG 17. z 17.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 177 €, polovica do 41 364 €, tri štvrtiny do 147 048 €; 10 % firiem má viac než 582 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 177 € |
| medián | 41 364 € |
| horný kvartil | 147 048 € |
| 10 % firiem má viac než | 582 454 € |
| NG | 1 094 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NG
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NG s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NG | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 094 € | 41 364 € |
| 2024 | 2 974 € | 41 594 € |
| 2023 | 8 659 € | 37 887 € |
| 2022 | 14 837 € | 35 114 € |
| 2021 | 4 783 € | 33 542 € |
| 2020 | 515 € | 31 390 € |
| 2019 | 255 € | 35 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| NG | 1 094 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 17 008 € |
| medián kraja | 36 489 € |
| medián Slovenska | 41 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SK-MONT-SLOVAKIA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 2 710 € (2025)
- NASCHE, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 2 639 € (2025)
- Engelky, s. r. o.Bratislava- Nové Mesto · tržby 2 551 € (2025)
- Livinex s.r.o.Mad · tržby 2 502 € (2025)
- ALDRUN s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 480 € (2025)
- Víla Tika s. r. o.Hronský Beňadik · tržby 2 438 € (2023)
- Cross Enterprises s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 434 € (2025)
- OLEKS ATELIER s. r. o.Radoma · tržby 2 420 € (2020)
- HYDRA Group s.r.o.Tovarníky · tržby 2 400 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NG, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NG: Košice - Západ
NG sídli na adrese Karlovarská 2413/9, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 285 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230.
Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
NG: IČO, sídlo a základné údaje
NG s.r.o. (IČO 52196925) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 13. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Natália Gombos. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 094 € a výsledok hospodárenia +264 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 2. 2019 |
| Obec | Košice - Západ |
| Okres | Okres Košice II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) NG s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 094 €, typická firma odvetvia 41 364 € (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy NG
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NG
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NG
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 100 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava187 zmlúv za 3 roky · 2 212 126 € · naposledy 13. 10. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR56 zmlúv za 3 roky · 1 798 327 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.20 zmlúv za 3 roky · 37 502 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 294 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ
EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.19) v okrese Košice II
Obuvníček s.r.o.LEXANA s. r. o.JIMI Fashion s.r.o.Lapera s.r.o.MLM PARTNER, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.