VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MH-Hudec, s.r.o.

Vieska nad Žitavou · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

30 456 €tržby 2025 ▲ 105 %+3 162 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 456 €tržby 2025 ▲ 105 %
+3 162 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 5 445 €, výsledok hospodárenia -582 €
  2. 20 : tržby 2 600 €, výsledok hospodárenia -1 176 €
  3. 21 : tržby 14 490 €, výsledok hospodárenia 214 €
  4. 22 : tržby 9 538 €, výsledok hospodárenia -2 659 €
  5. 23 : tržby 16 314 €, výsledok hospodárenia 834 €
  6. 24 : tržby 14 830 €, výsledok hospodárenia 1 605 €
  7. 25 : tržby 30 456 €, výsledok hospodárenia 3 162 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MH-Hudec, s.r.o. (IČO 52190803) mala v roku 2025 tržby 30 456 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MH-Hudec

V roku 2025 mala MH-Hudec priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ MH-Hudec

Podľa Registra právnických osôb koná za MH-Hudec 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník MH-Hudec

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MH-Hudec
Podiely spoločníkov na vkladoch MH-Hudec Miloslav Hudec 100,0 %. Spolu 5 000 €. Miloslav Hudec: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Miloslav Hudec100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miloslav Hudecod 27. 10. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MH-Hudec

Za rok 2025 má MH-Hudec v závierke tržby 30 456 €, o 105,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 162 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 30 456 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 351 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202530 tis. €▲ +105,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 162 €zisk
Majetok (aktíva) 202542 tis. €
Vlastné imanie 20256 398 €
Záväzky 202535 tis. €84,6 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025+10,4 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov1 398 €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov351 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MH-Hudec

Súvaha MH-Hudec

Všetky čísla zo závierok MH-Hudec (7 rokov)
Čísla zo závierok MH-Hudec po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 456 €3 162 €41 570 €6 398 €35 172 €11 514 €+10,4 %
202414 830 €1 605 €36 462 €3 236 €33 226 €9 133 €+10,8 %
202316 314 €834 €33 811 €1 631 €32 180 €1 580 €+5,1 %
20229 538 €−2 659 €30 309 €797 €29 512 €−2 659 €−27,9 %
202114 490 €214 €31 295 €3 456 €27 839 €1 627 €+1,5 %
20202 600 €−1 176 €9 146 €3 242 €5 904 €−1 155 €−45,2 %
20195 445 €−582 €9 653 €4 418 €5 235 €629 €−10,7 %

Riziko: zaplatí MH-Hudec?

Peniaze od štátu: MH-Hudec

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MH-Hudec

Dátum vzniku MH-Hudec je 5. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47418/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120925235
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 5 445 € · majetok 9 653 €
  4. Nový spoločník: Miloslav HudecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 30 456 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MH-Hudec

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • čistiace a upratovacie služby
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • ubytovacie služby bez poskytnutia pohostinských činností
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

MH-Hudec v odvetví špecializované stavebné práce

MH-Hudec je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), MH-Hudec má 30 456 €, čo je 42 % mediánu. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 1 054 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MH-Hudec 86. z 117.

V odvetví v okrese Zlaté Moravce1 054aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 570Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MH-Hudec, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Zlaté Moravce ›

Sídlo MH-Hudec: Vieska nad Žitavou

MH-Hudec sídli na adrese Vieska nad Žitavou 153, 951 52 Vieska nad Žitavou, okres Zlaté Moravce. V obci Vieska nad Žitavou je 69 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 723.

Subjektov v obci Vieska nad Žitavou69aktívnych
Subjektov v okrese Zlaté Moravce5 723aktívnych
V tom istom odvetví1 054okres Zlaté Moravce

Vieska nad Žitavou: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›

MH-Hudec: IČO, sídlo a základné údaje

MH-Hudec, s.r.o. (IČO 52190803) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vieska nad Žitavou, okres Zlaté Moravce. Dátum vzniku je 5. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Miloslav Hudec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 456 € a výsledok hospodárenia +3 162 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 2. 2019
ObecVieska nad Žitavou
OkresOkres Zlaté Moravce
Vyrubená daň z príjmov351 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) MH-Hudec, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 456 €, typická firma odvetvia 71 962 € (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Zlaté Moravce ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Zlaté Moravce ›

Sieť prepojení firmy MH-Hudec

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MH-Hudec

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MH-Hudec

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 55 tis. €
  • Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Vieska nad Žitavou

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vieska nad Žitavou

BIGSON s.r.o.SABSTAV, s.r.o.STOLÁRSTVO Hudec s.r.o.Marián Horváth, MH-TRANS s.r.o.MIHUD s.r.o.Všetky firmy v obci Vieska nad Žitavou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Zlaté Moravce

TONEX stavby s.r.o.VODOSTAV PLUS, s.r.o.B.E.Service SK, s. r. o.Stavby JOFI s. r. o.MK Pro s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk