K&S Mont s.r.o.
Pastovce · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
49 170 €tržby 2025 ▼ 25 %+3 475 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 49 455 €, výsledok hospodárenia 461 €
- 20 : tržby 22 326 €, výsledok hospodárenia 860 €
- 21 : tržby 29 932 €, výsledok hospodárenia 387 €
- 22 : tržby 83 669 €, výsledok hospodárenia 949 €
- 23 : tržby 87 877 €, výsledok hospodárenia 581 €
- 24 : tržby 65 513 €, výsledok hospodárenia 3 920 €
- 25 : tržby 49 170 €, výsledok hospodárenia 3 475 €
K&S Mont s.r.o. (IČO 52190528) mala v roku 2025 tržby 49 170 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ K&S Mont
Podľa Registra právnických osôb koná za K&S Mont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník K&S Mont
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zoltán Farkas100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zoltán Farkasod 15. 2. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok K&S Mont
Za rok 2025 má K&S Mont v závierke tržby 49 170 €, o 24,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 475 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 87 877 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 386 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát K&S Mont
Najvyššie tržby: rok 2023, 87 877 €. Najnižšie: rok 2020, 22 326 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 170 € |
| 2024 | 65 513 € |
| 2023 | 87 877 € |
| 2022 | 83 669 € |
| 2021 | 29 932 € |
| 2020 | 22 326 € |
| 2019 | 49 455 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 633 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 475 € |
| 2024 | 3 920 € |
| 2023 | 581 € |
| 2022 | 949 € |
| 2021 | 387 € |
| 2020 | 860 € |
| 2019 | 461 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- K&S Mont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,1 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | K&S Mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,1 % | +4,0 % |
| 2024 | +6,0 % | +3,1 % |
| 2023 | +0,7 % | +2,4 % |
| 2022 | +1,1 % | +2,4 % |
| 2021 | +1,3 % | +2,3 % |
| 2020 | +3,9 % | +1,9 % |
| 2019 | +0,9 % | +2,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+179,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −24,9 % |
| 2024 | −25,4 % |
| 2023 | +5,0 % |
| 2022 | +179,5 % |
| 2021 | +34,1 % |
| 2020 | −54,9 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha K&S Mont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 15 126 €, vlastné imanie 12 831 € a záväzky 2 295 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15 126 € | 12 831 € | 2 295 € |
| 2024 | 49 578 € | 12 156 € | 37 422 € |
| 2023 | 26 149 € | 8 236 € | 17 913 € |
| 2022 | 17 700 € | 7 655 € | 10 045 € |
| 2021 | 15 067 € | 6 707 € | 8 360 € |
| 2020 | 6 473 € | 6 321 € | 152 € |
| 2019 | 7 960 € | 5 461 € | 2 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok K&S Mont (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 170 € | 3 475 € | 15 126 € | 12 831 € | 2 295 € | 3 861 € | +7,1 % |
| 2024 | 65 513 € | 3 920 € | 49 578 € | 12 156 € | 37 422 € | 13 707 € | +6,0 % |
| 2023 | 87 877 € | 581 € | 26 149 € | 8 236 € | 17 913 € | 7 287 € | +0,7 % |
| 2022 | 83 669 € | 949 € | 17 700 € | 7 655 € | 10 045 € | 5 255 € | +1,1 % |
| 2021 | 29 932 € | 387 € | 15 067 € | 6 707 € | 8 360 € | 3 630 € | +1,3 % |
| 2020 | 22 326 € | 860 € | 6 473 € | 6 321 € | 152 € | 1 106 € | +3,9 % |
| 2019 | 49 455 € | 461 € | 7 960 € | 5 461 € | 2 499 € | 600 € | +0,9 % |
Riziko: zaplatí K&S Mont?
Peniaze od štátu: K&S Mont
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy K&S Mont
Dátum vzniku K&S Mont je 29. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47368/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 49 455 € · majetok 7 960 €
- Nový spoločník: Zoltán FarkasSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120951316
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 49 170 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti K&S Mont
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy kontroly
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
K&S Mont v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
K&S Mont je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), K&S Mont má 49 170 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 2 032 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je K&S Mont 172. z 253.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| K&S Mont | 49 170 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- K&S Mont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby K&S Mont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | K&S Mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 170 € | 101 380 € |
| 2024 | 65 513 € | 107 560 € |
| 2023 | 87 877 € | 108 914 € |
| 2022 | 83 669 € | 110 901 € |
| 2021 | 29 932 € | 107 902 € |
| 2020 | 22 326 € | 98 544 € |
| 2019 | 49 455 € | 117 881 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| K&S Mont | 49 170 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 85 311 € |
| medián kraja | 94 798 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- econtra s.r.o.Hôrky · tržby 119 122 € (2025)
- BAPA - DT s. r. o.Handlová · tržby 119 121 € (2025)
- HM air s. r. o.Stará Ľubovňa · tržby 119 007 € (2025)
- Kov - univers s.r.o.Malá Ida · tržby 118 915 € (2025)
- Quassko s. r. o.Oravské Veselé · tržby 118 814 € (2025)
- MWO s.r.o.Martin · tržby 118 754 € (2025)
- TC-Servismont s.r.o.Lok · tržby 118 592 € (2025)
- DENpro Service s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 118 399 € (2025)
- K-delding s. r. o.Banská Bystrica · tržby 118 200 € (2023)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb K&S Mont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo K&S Mont: Pastovce
K&S Mont sídli na adrese Tajná 188/23, 935 74 Pastovce, okres Levice. V obci Pastovce je 60 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pastovce: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
K&S Mont: IČO, sídlo a základné údaje
K&S Mont s.r.o. (IČO 52190528) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pastovce, okres Levice. Dátum vzniku je 29. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Zoltán Farkas. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 170 € a výsledok hospodárenia +3 475 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 1. 2019 |
| Obec | Pastovce |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 386 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) K&S Mont s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 170 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy K&S Mont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu K&S Mont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu K&S Mont
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Pastovce
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.443 zmlúv za 3 roky · 592 993 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 539 106 € · naposledy 16. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 793 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pastovce
J P INVESTMENT s.r.o.SLAMA SERVIS s.r.o.Obec PastovceReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Združenie vlastníkov poľovných pozemkov…Všetky firmy v obci Pastovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Levice
SG tec s.r.o.DURAS Group s.r.o.TSQ Industrial services, s.r.o.WeldingWork s. r. o.GALILEOART, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.